Кухня-вітальня в японському стилі

Зміст
Особливості кухні вітальні
Підлогове покриття, стіни та стелю

В європейський традиціях кухня, поєднана з вітальнею, називається студією. Цей варіант популярний не тільки у нас, але і в Японії, хоча норми і способи організації студії відрізняються. Ми поділимося особливостями студій в Японії і цікаві ідеї, які варто перейняти у східного народу.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості кухні вітальні

Це не звичайна кімната, як спальня або зал окремо, а об'єднання робочої зони із зоною для відпочинку. Тому звертаємо увагу на такі особливості:

  • Необхідність місця для відпочинку. Крім рутинної готування, прибирання, для японця важливо якісно відпочивати. Тому на кухні-вітальні повинна бути зона для усамітнення.
  • Єдина колірна палітра. Поєднувати натуральні кольори, які характерні японського стилю в інтер'єрі, простіше простого. Але є важливий момент. Поєднання холодних і теплих кольорів в студії виглядає досить дивно, тому уникайте таких пар. Наприклад, красиво виглядає бежевий і кавовий колір, але яскраво-червоний і темно-коричневий - точно не наш вибір.
  • Зонування за допомогою ширм і стелажів. Це прекрасний спосіб розділити простору між кухнею і залом. Звичайно, для поділу двох кімнат стіни ніхто не зводить, а звернутися до японського досвіду стане прекрасним і раціональним рішенням.

Підлогове покриття, стіни та стелю

Перейдемо до найважливішого - основі студії. Пол покривають практичним матеріалом, який важко забруднити і легко вимити. Все-таки на кухні під час готування трапляються різні неприємності, тому не варто стелити дорогі килими в цій зоні. Підлоги в японських студіях роблять з наливних покриттів, каменю або керамічної плитки.

На стінах встановлюють дерев'яні панелі, кам'яні плити. Сьогодні це скоріше декоративна деталь. Робочу зону облаштовують знову ж плиткою або каменем для простої збирання. На стінах у залі може бути фарба, рідкі шпалери або рулонні шпалери. Фахівці з дизайну рекомендують використовувати матеріали одного тону. Для прикраси використовують кладку, панелі з дерева або каменю. Вітаються бамбукові покриття. Їх важче купити, ніж звичайні однотонні шпалери, але воно того варте.

На стелі може бути перекриття балками або лати, яка характерна для японського стилю в інтер'єрі. Якщо кухня за розмірами поступається залу, то зробіть акцент саме на ній, прикрасивши горизонтальними балками під стелею.

Природне світло і колір

На кухні важливо велика кількість світла. Тому в японських будинках вікна не зашторені щільними матеріалами в кілька шарів. Тут як на кухні, так і в зоні вітальні на вікнах панельні штори. Вони нагадують римські штори, але відкриваються тільки по горизонталі. З штучних джерел світла - лампи та світильники з теплим і м'яким світлом. Так виходить створювати домашню атмосферу затишку. Над обіднім столом можна повісити додаткове світло.

Кольори в японській студії світлі і приємні для ока. Тому орієнтуйтеся на природну колірну палітру. Меблі можуть бути на тон темніше або світліше стін і підлоги з стелею. Так вийде акцентувати увагу на потрібних деталях.

Задати питання
Опубликавано: 12.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Чи варто встановлювати алюмінієві жалюзі?
Переваги алюмінієвих жалюзі: які вони? Цей матеріал має цілу масу переваг: стійкість до різних механічних пошкоджень, має невелику вагу, а також може похвалитися великим терміном служби.
Детальніше
Дизайн кухні в хрущовці
Дизайн кухні в хрущовці
Типова кухня в хрущовці - маленька і квадратна, площею 5.8 або 6.2 квадратних метра, з дверима в кутку і дуже специфічними особливостями дизайну. Дизайн кухні в хрущовці можна робити за стандартними сучасними правилами, не можна обманювати себе фотографіями таких кухонь з інтернету. Часто там фото порожніх кухонь тільки після ремонту і до переїзду, а в реальності все буде виглядати зовсім по-іншому. Ми сформулюємо чіткі, практично орієнтовані поради.
Як зняти горизонтальні жалюзі
Як зняти горизонтальні жалюзі
Один з популярних методів оформлення віконного отвору - горизонтальні жалюзі. Такі вироби користуються попитом, особливо у власників пластикових вікон, і це зовсім не випадково, так як жалюзі є зручними і практичними в експлуатації. Їх не потрібно регулярно поправляти, та й прати їх не потрібно так часто, як звичайні гардини і штори. Але, все-таки, періодично мити жалюзі необхідно, але для цього потрібно знати, як зняти горизонтальні жалюзі правильно. Це не дуже складно, але якщо ви освоїте технологію самостійно, зможете заощадити кошти на оплату послуг клінінгової компанії.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень