Кухня-вітальня в японському стилі

Зміст
Особливості кухні вітальні
Підлогове покриття, стіни та стелю

В європейський традиціях кухня, поєднана з вітальнею, називається студією. Цей варіант популярний не тільки у нас, але і в Японії, хоча норми і способи організації студії відрізняються. Ми поділимося особливостями студій в Японії і цікаві ідеї, які варто перейняти у східного народу.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості кухні вітальні

Це не звичайна кімната, як спальня або зал окремо, а об'єднання робочої зони із зоною для відпочинку. Тому звертаємо увагу на такі особливості:

  • Необхідність місця для відпочинку. Крім рутинної готування, прибирання, для японця важливо якісно відпочивати. Тому на кухні-вітальні повинна бути зона для усамітнення.
  • Єдина колірна палітра. Поєднувати натуральні кольори, які характерні японського стилю в інтер'єрі, простіше простого. Але є важливий момент. Поєднання холодних і теплих кольорів в студії виглядає досить дивно, тому уникайте таких пар. Наприклад, красиво виглядає бежевий і кавовий колір, але яскраво-червоний і темно-коричневий - точно не наш вибір.
  • Зонування за допомогою ширм і стелажів. Це прекрасний спосіб розділити простору між кухнею і залом. Звичайно, для поділу двох кімнат стіни ніхто не зводить, а звернутися до японського досвіду стане прекрасним і раціональним рішенням.

Підлогове покриття, стіни та стелю

Перейдемо до найважливішого - основі студії. Пол покривають практичним матеріалом, який важко забруднити і легко вимити. Все-таки на кухні під час готування трапляються різні неприємності, тому не варто стелити дорогі килими в цій зоні. Підлоги в японських студіях роблять з наливних покриттів, каменю або керамічної плитки.

На стінах встановлюють дерев'яні панелі, кам'яні плити. Сьогодні це скоріше декоративна деталь. Робочу зону облаштовують знову ж плиткою або каменем для простої збирання. На стінах у залі може бути фарба, рідкі шпалери або рулонні шпалери. Фахівці з дизайну рекомендують використовувати матеріали одного тону. Для прикраси використовують кладку, панелі з дерева або каменю. Вітаються бамбукові покриття. Їх важче купити, ніж звичайні однотонні шпалери, але воно того варте.

На стелі може бути перекриття балками або лати, яка характерна для японського стилю в інтер'єрі. Якщо кухня за розмірами поступається залу, то зробіть акцент саме на ній, прикрасивши горизонтальними балками під стелею.

Природне світло і колір

На кухні важливо велика кількість світла. Тому в японських будинках вікна не зашторені щільними матеріалами в кілька шарів. Тут як на кухні, так і в зоні вітальні на вікнах панельні штори. Вони нагадують римські штори, але відкриваються тільки по горизонталі. З штучних джерел світла - лампи та світильники з теплим і м'яким світлом. Так виходить створювати домашню атмосферу затишку. Над обіднім столом можна повісити додаткове світло.

Кольори в японській студії світлі і приємні для ока. Тому орієнтуйтеся на природну колірну палітру. Меблі можуть бути на тон темніше або світліше стін і підлоги з стелею. Так вийде акцентувати увагу на потрібних деталях.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Крошка Мэл 29.10.2020 в 14:52
new comment
Мне вот очень нравится кухня-гостиная в японском стиле, да и панельные шторы будут отлично сочетаться.
Отменить
Додати коментар
Венеціанський стиль в інтер'єрі
Венеціанський стиль - це відображення істинної розкоші. Він прибулець з епохи Ренесансу. З часу, коли художники, скульптори та архітектори намагалися перевершити один одного, створюючи справжні шедеври.
Детальніше
Неокласичний стиль в інтер'єрі
Неокласичний стиль в інтер'єрі
При наявності величезного розмаїття сучасних функціональних і мінімалістичний стилів в інтер'єрі, все частіше замовники звертаються до стилів помпезним, насиченим декоративними елементами, в тому числі - стилю бароко, рококо, класичного
Квартира студія або однокімнатна квартира - в чому відмінність
Квартира студія або однокімнатна квартира - в чому відмінність
Все більшим попитом серед забудовників і користувачів користуються квартири-студії. Простір, мінімалізм, функціональність і продуманість, очевидні переваги студії. Але, багато однокімнатні квартири також мають цими перевагами.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00