Кухні ІКЕА в інтер'єрі

Зміст
Головні переваги кухонь «ІКЕА»
Модульна система
Де придбати жалюзі в кухню?

Більшість людей категорично ставляться до кухонь «ІКЕА». Комусь не подобається стиль, якість, а хтось не згоден з вартістю. Але, багато людей замислювалися про те, щоб придбати товари, що пропонуються в «ІКЕА». В продукції цієї марки є переваги: ​​індивідуальність, багатофункціональність, практичність і прийнятна вартість.

Ця компанія вже більше 50 років існує на ринку і займається виробництвом меблів. Щорічно, бренд пропонує щось нове і цікаве, починаючи з гарнітурів, закінчуючи дрібницями. Кухні від цієї компанії - унікальні. Вони впишуться в будь-який інтер'єр, так як вони компактні і універсальні.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Головні переваги кухонь «ІКЕА»

Розглядаючи позитивні відгуки людей, можна виділити наступні фактори, чому кухні від «ІКЕА» користуються популярністю: вони недорогі, якісні, функціональні, не займають багато місця в приміщенні. Привабливі кухні мають і іншими достоїнствами:

  • зроблена вся меблі з безпечних і практичних матеріалів;
  • зібрати будь-яку конструкцію реально самостійно, в мережі для цього представлені відео ролики;
  • прості в ремонті і заміні елементів;
  • пропонується великий вибір комбінування меблів, за кількістю, формою ящиків і іншим деталям;
  • 25 - річна безкоштовна гарантія від виробників;
  • вишуканий зовнішній вигляд і приваблива колірна гамма;
  • оперативна доставка;
  • часткова оплата;
  • модульна система - «Метод», яка дає можливість комбінувати меблі длялюбих кімнат, де максимально складна планування.

Внутрішнє оснащення кухонь докуповуйте поступово. Не обов'язково замовляти відразу все вироби на велику суму коштів.

Модульна система

Зручність меблів «ІКЕА» полягає в так званій модульній системі. Всі елементи кухонного гарнітура збираються, як «пазл». В одній композиції з'єднуються хоч всі кольори веселки, тут немає ніяких обмежень для людини.

Практичність модульної системи полягає в тому, що виробник оснащує свої вироби великою кількістю різноманітних шаф, поличок, ящиків. Завдяки таким особливостям, кухні даної марки здатні бути максимально місткими і функціональними навіть в самих маленьких приміщеннях в хрущовці. Складанням меблів можна зайнятися без сторонньої допомоги фахівців, спираючись на інструкцію з керівництвом російською мовою.

«ІКЕА» створює обладнання з урахуванням останніх технологій і розробок. Наприклад, унікальна розробка - кран, який на 40% мінімізує витрату води. Господині не буде потрібно зменшувати натиск, користуватися водою можна буде в звичному режимі.

Де придбати жалюзі в кухню?

Доповненням до кухні від «ІКЕА», стануть жалюзі від відомої компанії «Nikoss». Можна замовити жалюзі на сайті в режимі онлайн, або зв'язавшись з менеджером по телефону. Продукція, представлена ​​тут, є лаконічною і привабливою. Але, асортимент широкий, тому підібрати для себе варіант, зможуть не тільки власники кухонь від «ІКЕА», а й власники гарнітурів з вензелями, і ті, хто вважає за краще не металеві жалюзі, а тканинні ролети. Для кожного знайдеться цікава модель в магазині «Nikoss».

Задати питання
Опубликавано: 15.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Установка і замовлення жалюзі в Тернополі
Сьогодні багато хто робить вибір між шторами і жалюзі, а також ролетами. Безумовно, вік штор, важких портьєр і тюлі вже давно пішов: їм на зміну прийшли функціональні, компактні системи.
Детальніше
Області застосування захисних ролет
Області застосування захисних ролет
Сфера застосування рольставен практично не обмежена: з огляду на функціональності, простоти в експлуатації і недорогий вартості, вони отримали досить широке поширення. Міцні металеві ролети на вікна - універсальні захисні механізми, які можна монтувати як на невеликі отвори дахових вікон, так і на стандартні квартирні розміри.
Як вибрати жалюзі або ролети в Маріуполі?
Як вибрати жалюзі або ролети в Маріуполі?
Протягом останніх декількох років жалюзі користуються заслуженою популярністю. За своїми властивостями і функціональності жалюзі виграють у традиційних штор. Для любителів штор, втім існують максимально близькі до них, але в рази більше функціональні сонцезахисні системи.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень