Ліжко в японському стилі

Зміст
Особливості ліжок в японському стилі

Японський стиль завойовує все більшу популярність на наших просторах. Пояснюється це просто, він чудово відповідає сучасним концепціям в оформленні приміщень і при цьому виглядає дуже свіжо. Він цілком лаконічний, легкий і в ньому відсутня перевантаженість.

Стиль відрізняється практичністю і раціональністю. До його переваг належить і те, що він не вимагає серйозних грошових витрат. Інтер'єр можна виконувати як повністю дотримуючись стилю у всьому, так і запозичивши лише деякі його елементи. Так, популярним рішенням є установка ліжка в японському стилі. Це неймовірно практично і виглядає цілком цікаво.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості ліжок в японському стилі

Характеризує інтер'єри виконані в японському стилі то, що вони дарують відчуття свободи і забезпечують максимальну функціональність. Меблі виконується просто і без надмірностей. Основне призначення ліжка - забезпечити комфортний відпочинок. В цьому плані ліжко в японському стилі виконує своє завдання дуже ефективно. Всі елементи від конструкції до обробки несуть тільки практичну функцію і абсолютно позбавлені непотрібних деталей.

Японським ліжок не властива пишність і велика висота: вони нізкопрофельние і широкі. Створюється враження, що матрац лежить на підлозі. Ліжка виконуються в класичних кольорах, в основному це монохром. Яскраві кольори не вітаються, спіральна повинна налаштовувати на відпочинок.

Ліжка в японському стилі настільки прості у виконанні, що їх можна зібрати самостійно. Основними деталями виступає матрац і каркас. Ніякої різьблення або масивних узголів'їв немає. В якості основного матеріалу використовується бук. Якщо потрібно зробити більш бюджетний варіант, то допускається використання сосни. Для виготовлення спинки і бічних граней застосовується фанера товщиною до 10 мм. Зовнішні межі конструктивних елементів покриваються лаком темного або чорного кольору.

Додатково може монтуватися бічна поличка, яку зручно використовувати в якості підставки для гаджетів. Також такі ліжка можуть оснащуватися висувними ящиками для постільної білизни.

Основними характерними рисами ліжок в японському стилі є:

  • каркас виконаний з деревини;
  • нізкопровільность;
  • сувора геометричність форм;
  • наявність ніш для білизни;
  • в моделях без ніш використовуються товсті ніжки:
  • відсутність декору і будь-яких інших прикрас;
  • невисокі спинки, низький узголів'я в формі прямокутника;
  • відсутність в елементах деталей із пластику й металу.

При цьому узголів'я не є обов'язковим атрибутом для японських ліжок. Нерідко замість нього використовується м'який валик. Периметр конструкції ліжка може обшивати м'якою тканиною.

За рахунок лаконічності і герметичності форм, ліжко в японському стилі відмінно впишеться практично в будь-який сучасний інтер'єр. Також вона відрізняється високою міцністю, а значить прослужить власника довго. При цьому міцність каркасу не залежить від розміру ліжка, велика і широка ліжко буде такою ж міцною, як і маленька.

Найбільш поширеними параметрами для такого ліжка, є розмір 160 на 120 см. Саме такий варіант кращий, якщо дозволяє площа спальні.

Добре доповнять вигляд інтер'єру з японською ліжком бамбукові ролети на вікна або дерев'яні жалюзі. Вони відмінно підкреслять природність японського стилю, легко очищаються і вписуються в мінімалістичний дизайн.

Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Шкода пластикових вікон: міф чи реальність?
Найчастіше їх авторами є профани, ласі на сенсації і жахливі факти. Як відомо, в кожному з нас певною мірою, у кого-то в більшій, у кого-то - в меншій, живе такий любитель страшних історій. І щоб використання металопластикових вікон було комфортним і спокійним, спробуємо розвіяти найпоширеніші міфи про них.
Детальніше
Кращі виробники меблів 21 століття
Кращі виробники меблів 21 століття
Сучасний ринок меблів представлений множинами вітчизняних і зарубіжних компаній. Але далеко не кожна може похвалитися високою якістю, нагородами і позитивними відгуками споживачів. Ми склали власний рейтинг кращих виробників меблів 21 століття, з якими варто познайомитися ближче.
Дизайн квартири в панельному будинку
Дизайн квартири в панельному будинку
Кожен власник або ж недавно став власник квартири в панельному будинку, неодмінно буде думати про ремонт. При цьому неодмінно виникне питання: як же облаштувати своє житло що б було зручно, але виглядало красиво і дорого. У панельному будинку стіни монолітні і збірно-монолітні, тому перепланувати стіну або її частину, щоб зв'язати її з іншою кімнатою, дуже проблематично. На щастя, в наш час є різноманітні матеріали обробки, предмети декору житла. Ідеї для декору і дизайну в панельному будинку
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень