Комерційні інтер'єри: на що звернути увагу при розробці планування для міні-готелю в старому фонді

Комерційні інтер'єри: на що звернути увагу при розробці планування для міні-готелю в старому фонді

Питання розробки планування для невеликих готелів і міні-готелів один з найважливіших для тих, хто вирішує відкрити свій проект. Але, багато хто стикається з тим, що будівництво нових будівель в країні недоцільно і доводиться купувати житло в старому фонді з метою подальшої перепланування. Створюючи комерційний проект необхідно враховувати, що сама будівля може потребувати капітального ремонту. Цей момент важливо враховувати при створенні проекту.
 

Тонкощі класичної планування готелю

Кожен готель або готель, навіть міні-формату повинні володіти плануванням, до якої звикли жителі всіх країн - довгий коридор, а з одного боку розташовані двері в номери. Подібне планування обрана не випадкова, вона обумовлена ​​правилами пожежної безпеки, актуальною у всіх країнах світу. В такому випадку швидко залишити приміщення не складе труднощів. Ще один момент, який необхідно врахувати - наявність евакуаційних виходів і мінімальну вільну ширину коридору. Всі показники прописуються в правилах і приписах пожежної служби та інших інспекцій.
 
Другий важливий момент проектування - кількість вікон і їх розташування. Кожен номер має оснащуватися хоча б одним вікном. Ще на етапі попереднього вибору приміщення для готелю, необхідно розуміти, наскільки приміщення підходить під цю вимогу. При цьому не важливо, куди будуть виходити вікна - парк, центр міста або стіну будинку навпроти, важливий сам факт їх наявності. Якщо використовуються захисні ролети, управління ними має здійснюватися зсередини кожного номера для максимального захисту відвідувачів.
 

Тонкощі перепланування приміщення для міні-готелю

Один з головних моментів, які необхідно враховувати при розробці проекту перепланування приміщень. Необхідно врахувати безліч дрібниць, серед яких отримання відповідних дозволів у інспекцій. Один з моментів, який необхідно перевірити - чи є будівля під охороною в якості пам'ятника архітектури. В такому випадку, вам можуть заборонити проводити певні ремонтні роботи.
 
Наступний момент - необхідність оснащення кожного номера усіма необхідними зручностями, незалежно від компактності приміщення. При розробці проекту, варто пам'ятати, що кінцева прибуток буде формуватися не тільки в залежності від кількості номерів, але і комфортабельності перебування в них. У деяких випадках кількість номерів може бути збільшено, але це прямо вплине на квадратуру кожного номера, але підключення послуг дизайнера, дозволить навіть з компактних номерів міні-готелю зробити комфортабельні номери.
 
Використання старого фонду для міні-готелю дозволяє отримати багато переваг, серед яких - використання цегляної вкладки і високих стель. Ці моменти органічно вписуються в будь-який стиль інтер'єру, дозволяючи виглядати номерами розкішно з мінімальними витратами з вашого боку.
 
Рекомендується звертатися до фахівців, які допоможуть розібратися у всіх перевагах та особливостях перепланування будинків старого фонду в міні-готелі. Йдеться про команду фахівців - архітекторів, дизайнерів, будівельників.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.10.2019
Просмотрено: 230 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору