• Головна
  • Блог
  • Комерційні інтер'єри: на що звернути увагу при розробці планування для міні-готелю в старому фонді

Комерційні інтер'єри: на що звернути увагу при розробці планування для міні-готелю в старому фонді

Зміст
Тонкощі класичної планування готелю
Тонкощі перепланування приміщення для міні-готелю

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Питання розробки планування для невеликих готелів і міні-готелів один з найважливіших для тих, хто вирішує відкрити свій проект. Але, багато хто стикається з тим, що будівництво нових будівель в країні недоцільно і доводиться купувати житло в старому фонді з метою подальшої перепланування. Створюючи комерційний проект необхідно враховувати, що сама будівля може потребувати капітального ремонту. Цей момент важливо враховувати при створенні проекту.
 

Тонкощі класичної планування готелю

Кожен готель або готель, навіть міні-формату повинні володіти плануванням, до якої звикли жителі всіх країн - довгий коридор, а з одного боку розташовані двері в номери. Подібне планування обрана не випадкова, вона обумовлена ​​правилами пожежної безпеки, актуальною у всіх країнах світу. В такому випадку швидко залишити приміщення не складе труднощів. Ще один момент, який необхідно врахувати - наявність евакуаційних виходів і мінімальну вільну ширину коридору. Всі показники прописуються в правилах і приписах пожежної служби та інших інспекцій.
 
Другий важливий момент проектування - кількість вікон і їх розташування. Кожен номер має оснащуватися хоча б одним вікном. Ще на етапі попереднього вибору приміщення для готелю, необхідно розуміти, наскільки приміщення підходить під цю вимогу. При цьому не важливо, куди будуть виходити вікна - парк, центр міста або стіну будинку навпроти, важливий сам факт їх наявності. Якщо використовуються захисні ролети, управління ними має здійснюватися зсередини кожного номера для максимального захисту відвідувачів.
 

Тонкощі перепланування приміщення для міні-готелю

Один з головних моментів, які необхідно враховувати при розробці проекту перепланування приміщень. Необхідно врахувати безліч дрібниць, серед яких отримання відповідних дозволів у інспекцій. Один з моментів, який необхідно перевірити - чи є будівля під охороною в якості пам'ятника архітектури. В такому випадку, вам можуть заборонити проводити певні ремонтні роботи.
 
Наступний момент - необхідність оснащення кожного номера усіма необхідними зручностями, незалежно від компактності приміщення. При розробці проекту, варто пам'ятати, що кінцева прибуток буде формуватися не тільки в залежності від кількості номерів, але і комфортабельності перебування в них. У деяких випадках кількість номерів може бути збільшено, але це прямо вплине на квадратуру кожного номера, але підключення послуг дизайнера, дозволить навіть з компактних номерів міні-готелю зробити комфортабельні номери.
 
Використання старого фонду для міні-готелю дозволяє отримати багато переваг, серед яких - використання цегляної вкладки і високих стель. Ці моменти органічно вписуються в будь-який стиль інтер'єру, дозволяючи виглядати номерами розкішно з мінімальними витратами з вашого боку.
 
Рекомендується звертатися до фахівців, які допоможуть розібратися у всіх перевагах та особливостях перепланування будинків старого фонду в міні-готелі. Йдеться про команду фахівців - архітекторів, дизайнерів, будівельників.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Al03 27.10.2019 в 12:55
new comment
У нас конечно, не отель, а всего лишь хостел, но советы по обустройству и дизайну из статьи и для меня были полезными.
Отменить
Додати коментар
Альтанка в японському стилі
Альтанка - це не тільки відмінна прикраса саду, але і те місце, де можна розслабитися наодинці з природою або приємно провести час у колі друзів. Стиль альтанки здатний передати світогляд господаря і налаштувати на певний лад. Тому так важливо підійти до цього відповідально. Популярність набирають альтанки виконані в Східному стилі, а саме в японському.
Детальніше
Як відремонтувати жалюзі горизонтальні
Як відремонтувати жалюзі горизонтальні
Горизонтальні жалюзі дуже міцні: якщо дбайливо до них ставитися і правильно експлуатувати, то вони прослужать не один рік без усіляких поломок. Погана заводська збірка або неправильна експлуатація стають причиною поломки певних деталей. Спробуємо розібратися, як відремонтувати жалюзі горизонтальні самому.
Кухня в дерев'яному будинку
Кухня в дерев'яному будинку
Планувати дизайн кухні у власному дерев'яному будинку - одне задоволення, адже ви не обмежені площею, і вам ніщо не заважає об'єднати кілька кімнат в одну. Крім того, кухня в дерев'яному будинку - це відмінний плацдарм для вираження ваших творчих фантазій. Перше, з чого потрібно почати, так це визначитися зі стилем майбутньої кухні. Дизайн інтер'єру в сучасних будинках з бруса - великі можливості для творчої самореалізації. Особливе місце - кухня, де важлива не тільки меблювання і декор, але і особлива атмосфера, де хотілося б до пізнього вечора засиджуватися з гостями в довірчій бесіді.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00