• Головна
  • Блог
  • Комерційні інтер'єри: на що звернути увагу при розробці планування для міні-готелю в старому фонді

Комерційні інтер'єри: на що звернути увагу при розробці планування для міні-готелю в старому фонді

Зміст
Тонкощі класичної планування готелю
Тонкощі перепланування приміщення для міні-готелю

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Питання розробки планування для невеликих готелів і міні-готелів один з найважливіших для тих, хто вирішує відкрити свій проект. Але, багато хто стикається з тим, що будівництво нових будівель в країні недоцільно і доводиться купувати житло в старому фонді з метою подальшої перепланування. Створюючи комерційний проект необхідно враховувати, що сама будівля може потребувати капітального ремонту. Цей момент важливо враховувати при створенні проекту.
 

Тонкощі класичної планування готелю

Кожен готель або готель, навіть міні-формату повинні володіти плануванням, до якої звикли жителі всіх країн - довгий коридор, а з одного боку розташовані двері в номери. Подібне планування обрана не випадкова, вона обумовлена ​​правилами пожежної безпеки, актуальною у всіх країнах світу. В такому випадку швидко залишити приміщення не складе труднощів. Ще один момент, який необхідно врахувати - наявність евакуаційних виходів і мінімальну вільну ширину коридору. Всі показники прописуються в правилах і приписах пожежної служби та інших інспекцій.
 
Другий важливий момент проектування - кількість вікон і їх розташування. Кожен номер має оснащуватися хоча б одним вікном. Ще на етапі попереднього вибору приміщення для готелю, необхідно розуміти, наскільки приміщення підходить під цю вимогу. При цьому не важливо, куди будуть виходити вікна - парк, центр міста або стіну будинку навпроти, важливий сам факт їх наявності. Якщо використовуються захисні ролети, управління ними має здійснюватися зсередини кожного номера для максимального захисту відвідувачів.
 

Тонкощі перепланування приміщення для міні-готелю

Один з головних моментів, які необхідно враховувати при розробці проекту перепланування приміщень. Необхідно врахувати безліч дрібниць, серед яких отримання відповідних дозволів у інспекцій. Один з моментів, який необхідно перевірити - чи є будівля під охороною в якості пам'ятника архітектури. В такому випадку, вам можуть заборонити проводити певні ремонтні роботи.
 
Наступний момент - необхідність оснащення кожного номера усіма необхідними зручностями, незалежно від компактності приміщення. При розробці проекту, варто пам'ятати, що кінцева прибуток буде формуватися не тільки в залежності від кількості номерів, але і комфортабельності перебування в них. У деяких випадках кількість номерів може бути збільшено, але це прямо вплине на квадратуру кожного номера, але підключення послуг дизайнера, дозволить навіть з компактних номерів міні-готелю зробити комфортабельні номери.
 
Використання старого фонду для міні-готелю дозволяє отримати багато переваг, серед яких - використання цегляної вкладки і високих стель. Ці моменти органічно вписуються в будь-який стиль інтер'єру, дозволяючи виглядати номерами розкішно з мінімальними витратами з вашого боку.
 
Рекомендується звертатися до фахівців, які допоможуть розібратися у всіх перевагах та особливостях перепланування будинків старого фонду в міні-готелі. Йдеться про команду фахівців - архітекторів, дизайнерів, будівельників.
Задати питання
Опубликавано: 21.10.2019
Комментариев: 1
Коментарі
Al03
27.10.2019 в 12:55
new comment
У нас конечно, не отель, а всего лишь хостел, но советы по обустройству и дизайну из статьи и для меня были полезными.
Отменить
Додати коментар
Бежеві ролети
Вибір правильного відтінку для сонцезахісної системи - це НЕ Менш важліво, чем вибір самой моделі. І если від Вибори моделі покладах, Перш за все, якість захисту від сонця, то самє від Вибори відтінку Залежить ті, як в результате буде віглядаті інтер'єр Всього приміщення
Детальніше
Як створити новий стиль приміщення за допомогою тканинних рулонних штор?
Як створити новий стиль приміщення за допомогою тканинних рулонних штор?
Ставши власником власної квартири або приватного будинку, новому господареві неодмінно захочеться облаштувати його по-своєму. Кожна людина воліє індивідуальність стильового оформлення житлових приміщень. Саме тому люди шукають нові способи створення неповторного яскравого стилю. Одним з
Переваги та особливості дизайну інтер'єру дерев'яного будинку
Переваги та особливості дизайну інтер'єру дерев'яного будинку
Використання дерева в будівництві приватного будинку набуло широкого застосування і популярність за рахунок своєї природної екологічності і натуральності. Дерево в інтер'єрі здатне привнести в будинок затишок і моральний спокій. Якщо весь будинок складається з дерева і навіть обробка дерев'яна, то це практичне рішення для любителів вишуканості. Торкаючись до дереву немає різниці, яка це порода і яким способом вона оброблена, на психологічному рівні людина відразу ж відчуває об'єднання з природою, душевний спокій і благодать. Зараз немає різниці, де проживає людина і який у нього тип будинку, нехай це буде навіть маленький дачний будиночок за містом, або шикарний котедж в дорогому селищі, дерево - це символ єдності з природою, стильний матеріал, який здатний привнести вишуканості в інтер'єр.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень