Колоніальний стиль в інтер'єрі

Колоніальний стиль в інтер'єрі

Колоніальний стиль - це ідеальне рішення для всіх тих, хто хоче експериментів. Спочатку він виник тоді, коли Великобританія почала кампанію із захоплення нових земель і тамтешні житла обставлялися в британському стилі, але все ж, з нальотом етніки, властивої тій території, на якій вони перебували. Сучасний же колоніальний стиль інтер'єру - це також своєрідний симбіоз класики з етнікою, естетики з функціональністю.

Колоніальний стиль в інтер'єрі: що він собою являє?

Колоніальний стиль - це поєднання екзотики, вишуканості і комфорту; синтез європейських традицій і східної розкоші. Цей самобутній дизайн припускає розмах у всьому: великі вікна, високі стелі, просторі кімнати. В обробці застосовуються тільки натуральні матеріали: за рідкісними винятками. Меблі добротна, надійна, часто прикрашена етнічними візерунками. Дуже добре підходять вантажні варіанти. Актуальною є й плетені меблі. Стилю властива світла колірна гамма і рясне освітлення. Колоніальний стиль навряд чи можна назвати легким, він досить самобутній і цим - цікавий.

Основні відмінні риси та головні особливості колоніального стилю в інтер'єрі

  1. Вікна та двері - обов'язково великі, дерев'яні. Якщо ви реалізуєте колоніальний стиль в квартирі, то бажано, щоб був присутній балкон: він не повинен бути коморою, краще - висадити там побільше квітів і поставити журнальний столик і пару плетених стільців. У будинку повинні бути виходи в сад або на подвір'я прямо з вітальні, кухні або спальні, тому вікна часто виконують функцію дверей, тому встановлюється конструкція «у підлогу».
  2. Стелі в колоніальному інтер'єрі - це цікаве питання: вони можуть бути рівними білими, традиційно декорованими дерев'яними балками, але також поверхню стель можна декорувати інтер'єрними тканинами, парусиною або шкірою, що створює разюче мальовничий ефект. Чи не підійде, природно, такий модний зараз натяжна стеля з вбудованими світильниками. Краще, якщо стеля буде не рівним, а похилим: так створиться повний ефект присутності в істинно колоніальному будинку.
  3. Головні матеріали цього стилю - дерево, текстиль, кераміка. Може використовуватися істинно колоніальний елемент - слонова кістка.
  4. У жарких країнах існує особливість клімату не тільки через підвищену температуру, але частих штормів, бур, змінюються раптовим затишшям і палючим сонцем. Саме тому в колоніальних будинках було вирішено захищати вікна міцними дерев'яними віконницями всередині приміщення.
  5. В якості підлогового покриття ідеально підійде плиткова мозаїка або складальної паркет. У першому випадку доведеться витратитися на підігрів підлоги, в другому - ні в якому разі не використовуйте занадто блискучі, глянцеві лаки для фінального покриття. А ще відмінно підійде ковролін.
  6. Незайвим буде килими, стилізовані під шкури тварин. Природно, натуральні шкури використовувати зовсім необов'язково.
  7. Повинні бути присутніми вписуються в стиль елементи декору. Наприклад, картини-пейзажі на колоніальну тему, безліч екзотичної рослинності в великих дизайнерських діжках. Взагалі предмети декору повинні бути максимально екзотичними: від африканський статуй до китайських ваз.
  8. Велика кількість текстилю буде виглядати більш, ніж доречно. Найкраще вибрати єдиний екзотичний патерн і використовувати його у всіх елементах текстилю - від подушок до серветок і скатертин.

Сонцезахисні системи для інтер'єрів в колоніальному стилі: які краще вибрати?

Найкраще в подібних інтер'єрах виглядають горизонтальні дерев'яні жалюзі: він стовідсотково вписуються в колоніальний стиль. Якщо ви хочете альтернатив, то дуже непогано виглядають текстильні ролети: вони можуть бути досить яскравими і створювати додатковий акцент собою в інтер'єрі.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 29.10.2019
Просмотрено: 515 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору