• Головна
  • Блог
  • Класицизм в кожному будинку - прості поради для естетів

Класицизм в кожному будинку - прості поради для естетів

Зміст
Основні нюанси
Як вибрати меблі
Актуальність декорів та аксесуарів

Класичний стиль інтер'єру приваблює багатьох своєю насиченість, багатством відтінків і монументальністю. Вперше класичний стиль став зароджуватися на початку 18 століття і з тих пір не втрачає своєї актуальності. Строгість і прямолінійність форм, легкий наліт розкоші - це ідеальний варіант для тих, хто бажає продемонструвати наявність смаку, грошей і бажає оточувати себе красивими речами.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні нюанси

При виборі кольорової палітри варто в першу чергу пам'ятати, що класицизм не сприймає яскраву колірну гамму. Найкраще віддавати перевагу золотим, білим, рожевим і блакитним. Вважається, що саме ці кольори ідеально підходять для швидкого розслаблення і відпочинку навіть після тривалого трудового дня. Допускається використання чорних і коричневих кольорів, але вони не повинні бути в пріоритеті. Червоний, на відміну від відтінків, використовувати не рекомендується, так як велика ймовірність просто переходу в інше стильовий напрям (наприклад, бароко).

Як вибрати меблі

В процесі меблювання перевагу необхідно віддавати розкішної, але лаконічною і простих меблів. Ідеально, щоб кожна форма мала прямими лініями. Вибір матеріалу також грає важливу роль, кращі натуральні сорти дерева - береза, горіх або вишня. Як обробні матеріали варто звернути увагу на:

  • натуральний камінь;
  • метал;
  • шовк.

Ідеально, якщо в процесі виготовлення меблів буде використовуватися ручна робота. Це може бути як звичайна різьблення по дереву, так і вставка напівкоштовних каменів. Окремий елементи, який характеризує класицизм в інтер'єрі - ніжки меблів повинні бути обов'язково вигнутими.

Обов'язковий елемент, який повинен бути присутнім в будь-якому інтер'єрі - секретер. Це ідеальний варіант для облаштування сучасного робочого кабінету, що дозволяє зберігати всю ділову переписку. Секретер може виготовлятися не тільки з дерева, але і бронзи, мармуру. Як обробні матеріали допускається використання перламутру або яшми.

Актуальність декорів та аксесуарів

В процесі оформлення не варто забувати про віконні прорізи. Вони можуть відбуватися колонами і важкими портьєрами. Обов'язкове використання дорогих важких тканин, які стануть додатковою прикрасою приміщення.

Виключено використання жалюзі або віконниць. Зовнішню захист від проникнення можна використовувати металеві ковані решітки, які стануть додатковою прикрасою, а не просто функціональним предметом.

Головне дотримуватися чіткості ліній, стриманості і строгості. Головна розкіш, яку Ви хочете використовувати в кожному елементі - висока якість кожного окремого предмета інтер'єру. Ви можете використовувати кілька предметів, поступово додаючи їх, але не економте ні на ремонті, ні на оздоблювальних матеріалах.

Інтер'єр в стилі класицизм не сприймає постостоянних доповнень і реорганізацій, тому важливо відразу продумати як буде виглядати ваше приміщення. Якщо ви сумніваєтеся в тому, чи підійде вам стиль, рекомендується втілити інтер'єр в одному приміщенні. Так ви зможете переконатися в привабливості і переваги цього стилю.

Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як підібрати фіранки для кухні
Штори в інтер'єрі є заключним штрихом для створення єдиного стилю в приміщенні. Роздумуючи, які вибрати штори, скористайтеся порадами професійних дизайнерів. Чи повинні фіранки стосуватися статі, які штори підійдуть в маленьку кімнату, а які зроблять затишній велику?
Детальніше
Чи можна прасувати жалюзі?
Чи можна прасувати жалюзі?
Вертикальні, текстильні жалюзі - це прекрасне рішення для всіх, хто хоче оптимально захистити свою квартиру від надлишку сонячного світла, додати яскравий акцент в свій інтер'єр.
Як з'явилися штори Blackout
Як з'явилися штори Blackout
Новинкою і справжньою революцією на текстильному ринку стала поява світлонепроникного і жаростійкого матеріалу Blackout. Штори блекаут: що це таке і чим вони відрізняються від звичайних портьєр?
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень