Класицизм в кожному будинку - прості поради для естетів

Класичний стиль інтер'єру приваблює багатьох своєю насиченість, багатством відтінків і монументальністю. Вперше класичний стиль став зароджуватися на початку 18 століття і з тих пір не втрачає своєї актуальності. Строгість і прямолінійність форм, легкий наліт розкоші - це ідеальний варіант для тих, хто бажає продемонструвати наявність смаку, грошей і бажає оточувати себе красивими речами.

Класицизм в кожному будинку - прості поради для естетів

Основні нюанси

При виборі кольорової палітри варто в першу чергу пам'ятати, що класицизм не сприймає яскраву колірну гамму. Найкраще віддавати перевагу золотим, білим, рожевим і блакитним. Вважається, що саме ці кольори ідеально підходять для швидкого розслаблення і відпочинку навіть після тривалого трудового дня. Допускається використання чорних і коричневих кольорів, але вони не повинні бути в пріоритеті. Червоний, на відміну від відтінків, використовувати не рекомендується, так як велика ймовірність просто переходу в інше стильовий напрям (наприклад, бароко).

Як вибрати меблі

В процесі меблювання перевагу необхідно віддавати розкішної, але лаконічною і простих меблів. Ідеально, щоб кожна форма мала прямими лініями. Вибір матеріалу також грає важливу роль, кращі натуральні сорти дерева - береза, горіх або вишня. Як обробні матеріали варто звернути увагу на:

  • натуральний камінь;
  • метал;
  • шовк.

Ідеально, якщо в процесі виготовлення меблів буде використовуватися ручна робота. Це може бути як звичайна різьблення по дереву, так і вставка напівкоштовних каменів. Окремий елементи, який характеризує класицизм в інтер'єрі - ніжки меблів повинні бути обов'язково вигнутими.

Обов'язковий елемент, який повинен бути присутнім в будь-якому інтер'єрі - секретер. Це ідеальний варіант для облаштування сучасного робочого кабінету, що дозволяє зберігати всю ділову переписку. Секретер може виготовлятися не тільки з дерева, але і бронзи, мармуру. Як обробні матеріали допускається використання перламутру або яшми.

Актуальність декорів та аксесуарів

В процесі оформлення не варто забувати про віконні прорізи. Вони можуть відбуватися колонами і важкими портьєрами. Обов'язкове використання дорогих важких тканин, які стануть додатковою прикрасою приміщення.

Виключено використання жалюзі або віконниць. Зовнішню захист від проникнення можна використовувати металеві ковані решітки, які стануть додатковою прикрасою, а не просто функціональним предметом.

Головне дотримуватися чіткості ліній, стриманості і строгості. Головна розкіш, яку Ви хочете використовувати в кожному елементі - висока якість кожного окремого предмета інтер'єру. Ви можете використовувати кілька предметів, поступово додаючи їх, але не економте ні на ремонті, ні на оздоблювальних матеріалах.

Інтер'єр в стилі класицизм не сприймає постостоянних доповнень і реорганізацій, тому важливо відразу продумати як буде виглядати ваше приміщення. Якщо ви сумніваєтеся в тому, чи підійде вам стиль, рекомендується втілити інтер'єр в одному приміщенні. Так ви зможете переконатися в привабливості і переваги цього стилю.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 396 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору