Філії
руукр

Китайський стиль в інтер'єрі

Зміст
Китайський стиль в інтер'єрах, його відмінні риси
Сонцезахисні системи для інтер'єрів в китайському стилі, якими вони повинні бути?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

В етнічних стилях найголовніше, бути пристрасним шанувальником тієї культури, яку ви плануєте оспівати в своєму інтер'єрі. В іншому випадку, ваш новий інтер'єр набридне вам дуже і дуже швидко. Те ж саме стосується і китайського стилю в інтер'єрі, дуже важливо бути відданим адептом культури Піднебесної, тільки тоді варто вдаватися до таких рішень.

Китайський стиль в інтер'єрах, його відмінні риси

Китайський стиль в інтер'єрі відрізняється особливою витонченістю, як власне і вся філософія Піднебесної. Китайські інтер'єри - це справжнє мистецтво! Однак важливо, щоб ваше світовідчуття збігалося з деякими особливостями китайського, тоді вам по-справжньому затишно буде жити в обставлених по-китайськи покоях протягом тривалого періоду часу.

Інтер'єри в китайському стилі проектуються виключно заздалегідь і, на відміну від більшості інших стилів, тут варто вдатися до послуг професійного дизайнера інтер'єрів, бо тут важлива стовідсоткова гармонія у всьому. Краса китайського стилю грунтується на спокої і умиротворення, тому саме цим критеріям має відповідати інтер'єр.

  1. Достатку декоративності китайський стиль не сприймає, важливіше вишуканість предметів, суто функціональних. Навіть традиційні китайські ширми, що являють собою предмет розкоші, використовуються з прикладною метою обгородження частини приміщення «по ситуації». Особливо добре це працює для зовсім невеликих квартир студій.
  2. Всі аксесуари і декор, повинні бути виконані в автентичному китайському стилі, особливо, якщо ви не можете зробити планування традиційно китайської.
  3. Стіни можна обшити дерев'яними панелями червоно-коричневих тонів, частина - обклеїти бамбуковими шпалерами або оббити бамбуковими тканинами ніжно-кремових відтінків. В цілому, якщо ви не хочете робити стовідсотково ідентичну стилізацію китайському стилю, то ви цілком можете просто покрити стіни штукатуркою, а вже потім нанести на них, наприклад, традиційні китайські ієрогліфи.
  4. Меблі вибирайте дерев'яну, поліровану.
  5. Буде ідеально, якщо ви зможете відвести в квартирі стилізоване місце для медитацій і для чайної церемонії.
  6. Тут не повинно бути ніяких занадто яскравих, кричущих, кислотних кольорів. Якщо говорити про відтінки, то краще за все робити вибір на користь теплої гами, кремового, коричневого, теракотового, червоного кольору. Складові кольорової гами - червоний (улюблений китайський колір, його можна акцентувати яскравим килимом), блакитний, жовтий, золотистий. Відтінки - кремові, білі, бежеві.
  7. Більш повне відтворення китайського стилю - стіни обшиваються візерунчастими дерев'яними гратами, полиць - дерев'яними балками. В цілому, саме дерево і текстиль повинні бути домінуючими матеріалами.
  8. Підлогове покриття - імітує камінь плитка або - масивна паркетна дошка багряних відтінків. Зверніть увагу, що паркет повинен бути набором, паркетна дошка буде виглядати недоречно.
  9. Функції дверей виконують щільні бамбукові штори.
  10. Вікна повинні бути великими, а саме приміщення досить світлим.

Сонцезахисні системи для інтер'єрів в китайському стилі, якими вони повинні бути?

Найкраще зробити вибір на користь класичних текстильних рулонних штор. Вони можуть бути додатково прикрашені традиційними китайськими ієрогліфами. Кремові відтінки ролетів будуть як би імітувати китайську рисовий папір і виглядати це буде надзвичайно стильно. Не менш вдало виглядатимуть ролети день ніч, причому як з точки зору естетики, так і з точки зору функціональності. Вони складаються не з одного цільного шматка матерії, а з двох, прозорого і непрозорого. За рахунок цього ступінь освітленості в приміщенні регулюється дуже точно.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 9
Коментарі
рита 15.10.2019 в 13:07
new comment
Китайские мотивы на сегодняшний день очень востребован. И рулонные шторы с китайской тематикой будут актуальными всегда ;) Наш народ любит восточный колорит, у самой такие , очень довольна.
Ольга 03.10.2019 в 16:55
new comment
Не знаю как кому, а мне кажется, что китайскую простоту и утонченность сложно перенести в нашу европейскую культуру. Одними шторами или жалюзи с китайскими иероглифами не наполнишь интерьер, тут нужен комплексный подход к созданию интерьера в таком стиле.
Евгений Мелюх 03.10.2019 в 05:50
new comment
В этом стиля меня особо привлекают распашные двери и низенькие столики, для которых не нужны стулья.
Павел 03.10.2019 в 19:29
new comment
А мне вот больше нравятся узорные прозрачные деревянные стены которые визуально только зонируют помещение.
Алина 02.10.2019 в 23:15
new comment
Очень красиво оформление квартиры в этом стиле. Мой друг - поклонник китайской культуры, его квартира оформлена именно так, но вот я себя совершенно не представляю в такой квартире.
Мариша 02.10.2019 в 22:54
new comment
Китайский стиль в интерьере достаточно привлекательный, особенно если использовать подходящие тона и выбирать правильную мебель. Такой стиль всегда сделан со вкусом и выглядит стильно, богато!
Алена 02.10.2019 в 20:39
new comment
Я думаю, что как раз рулонные шторы с тематическим рисунком и цветовой палитрой подойдут как нельзя лучше к такому дизайну. Еще можно с бамбуковыми жалюзи по экспериментировать.
Dar'ya 04.10.2019 в 23:15
new comment
Алена, ну тематический рисунок я бы все таки не выбирала, а вот что-то из яркой декорации прикупила обязательно.
Иниса 15.10.2019 в 16:44
new comment
Dar'ya а мне уж очень нравится именно такой стиль. Обычная квартира будет выглядеть оригинально, тем более Китайский был и всегда будет широко востребован, главное оформить все со вкусом.
Отменить
Додати коментар
Жалюзі на вікна - сучасна система захисту від яскравого сонця і нескромних поглядів
Жалюзі є пристроєм для вікон з сонцезахисної функцією, яке складається з пластин (вертикальних або горизонтальних), так званих ламелей. Також донне пристрій може захистити його власників від небажаних
Детальніше
Установка захисних ролет та енергоефективність будинку
Установка захисних ролет та енергоефективність будинку
Чи впливає установка захисних ролет на енергоефективність будинку / квартири? Захисні ролети та енергоефективність: як це працює? Скільки вдасться заощадити з ролетами. Який профіль ролет наділений високою енергоефективністю?
Дизайн маленької кухні в сталінці
Дизайн маленької кухні в сталінці
Будинки, побудовані в 30-х - наприкінці 50-х років минулого століття, в просторіччі звані сталинками, завжди цікавили покупців вторинки завдяки своїм безперечних переваг: високим стелям, великим вікнам, хорошою площі. Однак ремонт в сталінці вимагає великих вкладень, і причина тому - зношені інженерні комунікації, необхідність заміни проводки і серйозні роботи з вирівнюванням підлоги і стін.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень