Китайський стиль в інтер'єрі

Китайський стиль в інтер'єрі

В етнічних стилях найголовніше, бути пристрасним шанувальником тієї культури, яку ви плануєте оспівати в своєму інтер'єрі. В іншому випадку, ваш новий інтер'єр набридне вам дуже і дуже швидко. Те ж саме стосується і китайського стилю в інтер'єрі, дуже важливо бути відданим адептом культури Піднебесної, тільки тоді варто вдаватися до таких рішень.

Китайський стиль в інтер'єрах, його відмінні риси

Китайський стиль в інтер'єрі відрізняється особливою витонченістю, як власне і вся філософія Піднебесної. Китайські інтер'єри - це справжнє мистецтво! Однак важливо, щоб ваше світовідчуття збігалося з деякими особливостями китайського, тоді вам по-справжньому затишно буде жити в обставлених по-китайськи покоях протягом тривалого періоду часу.

Інтер'єри в китайському стилі проектуються виключно заздалегідь і, на відміну від більшості інших стилів, тут варто вдатися до послуг професійного дизайнера інтер'єрів, бо тут важлива стовідсоткова гармонія у всьому. Краса китайського стилю грунтується на спокої і умиротворення, тому саме цим критеріям має відповідати інтер'єр.

  1. Достатку декоративності китайський стиль не сприймає, важливіше вишуканість предметів, суто функціональних. Навіть традиційні китайські ширми, що являють собою предмет розкоші, використовуються з прикладною метою обгородження частини приміщення «по ситуації». Особливо добре це працює для зовсім невеликих квартир студій.
  2. Всі аксесуари і декор, повинні бути виконані в автентичному китайському стилі, особливо, якщо ви не можете зробити планування традиційно китайської.
  3. Стіни можна обшити дерев'яними панелями червоно-коричневих тонів, частина - обклеїти бамбуковими шпалерами або оббити бамбуковими тканинами ніжно-кремових відтінків. В цілому, якщо ви не хочете робити стовідсотково ідентичну стилізацію китайському стилю, то ви цілком можете просто покрити стіни штукатуркою, а вже потім нанести на них, наприклад, традиційні китайські ієрогліфи.
  4. Меблі вибирайте дерев'яну, поліровану.
  5. Буде ідеально, якщо ви зможете відвести в квартирі стилізоване місце для медитацій і для чайної церемонії.
  6. Тут не повинно бути ніяких занадто яскравих, кричущих, кислотних кольорів. Якщо говорити про відтінки, то краще за все робити вибір на користь теплої гами, кремового, коричневого, теракотового, червоного кольору. Складові кольорової гами - червоний (улюблений китайський колір, його можна акцентувати яскравим килимом), блакитний, жовтий, золотистий. Відтінки - кремові, білі, бежеві.
  7. Більш повне відтворення китайського стилю - стіни обшиваються візерунчастими дерев'яними гратами, полиць - дерев'яними балками. В цілому, саме дерево і текстиль повинні бути домінуючими матеріалами.
  8. Підлогове покриття - імітує камінь плитка або - масивна паркетна дошка багряних відтінків. Зверніть увагу, що паркет повинен бути набором, паркетна дошка буде виглядати недоречно.
  9. Функції дверей виконують щільні бамбукові штори.
  10. Вікна повинні бути великими, а саме приміщення досить світлим.

Сонцезахисні системи для інтер'єрів в китайському стилі, якими вони повинні бути?

Найкраще зробити вибір на користь класичних текстильних рулонних штор. Вони можуть бути додатково прикрашені традиційними китайськими ієрогліфами. Кремові відтінки ролетів будуть як би імітувати китайську рисовий папір і виглядати це буде надзвичайно стильно. Не менш вдало виглядатимуть ролети день ніч, причому як з точки зору естетики, так і з точки зору функціональності. Вони складаються не з одного цільного шматка матерії, а з двох, прозорого і непрозорого. За рахунок цього ступінь освітленості в приміщенні регулюється дуже точно.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 02.10.2019
Просмотрено: 699 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору