Картини в стилі пін-ап для інтер'єру

Картини в стилі пін-ап для інтер'єру

Нове - це добре забуте старе. Саме тому такі популярні в недалекому минулому рішення для дизайну інтер'єру знову входять в моду. Навіщо відмовлятися від того, що дійсно оригінально і цікаво? Пін-ап картини і постери з'явилися в Сполучених Штатах Америки в повоєнний час. Тоді ж була і Велика депресія і пін-ап став популярний серед солдатів американської армії.
 
Легкі, яскраві еротичні зображення з дотепними написами виявилися вельми краще, щоб підняти настрій у солдатів. Пізніше стиль перекочував далеко за рамки військової сфери і знайшов відображення в інтер'єрах.
 

Як використовувати пін-ап в інтер'єрах

Незважаючи на вінтажну походження пін-апу його цілком доречно використовувати, як окремий елемент декору. Також він просто невід'ємний, якщо створюється американський інтер'єр зразка 50-60 років. Найчастіше картини і постери в стилі пін-ап прикрашають інтер'єри виконані в стилі лофт. В цілому будь-яких табу немає, хіба що такий декор явно буде виглядати зайвим в класичних інтер'єрах. Найбільш же гармоніюють постери в легких і яскравих приміщеннях з нотками ретро-стилю.
 
Щоб відтворити у себе вдома ретро інтер'єр післявоєнної Америки, необхідно використовувати ту ж колірну палітру, що і застосовувалася тоді. Найбільш типовими рішеннями вважалися яскраві, світлі фарби і нестандартні відтінки. До таких належать кольору: зеленої пляшки, мокрого асфальту, яскраво-червоної помади і т.д. Меблеві гарнітури використовувалися оригінальних, нестандартних форм. Найбільш близьким за зовнішніми ознаками є модерн, поп-арт і абстрактний експресіонізм. Житло має бути функціональним, ергономічним і легким для сприйняття. Ніяких масивних і утяжеляющих елементів.
 
Такий інтер'єр добре підійде для відкритих людей, які люблять дивувати оточуючих своєю неординарністю та оригінальністю. За рахунок своїх особливостей ретро стиль дозволяє поєднувати різні предмети з різних епох і напрямків, строгих обмежень немає.
 
Пін-ап картини відмінно поєднуються з ретро тематикою. Врахуйте, що мова йде про ретро речах і аксесуарах характерних для США 50-60 років, тому підбирати потрібно або оригінали тих років, або їх якісні копії. Знайти подібні аксесуари можна на Ebay. Це можуть бути вази з кольорового скла, яскраві друкарські машинки тих років, книги, круглі ретро-годинник, програвачі вінілових платівок та самі пластинки і т.д. Також пін-ап картини добре поєднуються з поп-артом, графіті і постерами з коміксів.
 
При оформленні інтер'єру картинами пін-ап дотримуйтеся такого правила: стіни не повинні бути яскравими. Забарвлення стін повинна стати фоном, який підкреслить яскраві пін-ап постери і не буде з ними сперечатися. Це ж стосується і кольору стелі. Оптимально вибрати пастельні, нейтральні відтінки. Добре на цю роль підходять відтінки блакитного, сірого, білого і зеленого кольору. Якщо фарбувати стіни ви не хочете, то можна використовувати однотонні шпалери таких же відтінків. В цілому ж обробка стін, стелі або підлоги має другорядне значення, адже стиль створюється постерами, меблями та іншими аксесуарами.
 
Предмети меблів можуть компенсувати однотонність стін. Для цього вибирайте меблі, штори і люстри яскравих кольорів, таких як: блакитний, червоний, м'ятний. зелений, жовтий і т.д. Добре підходять під стиль м'які дивани з пуфами і плетені меблі.
 
Особливий акцент можна зробити на вікнах. Для цього використовуйте жалюзі або ролети. Можна підібрати рішення виконані в яскравих відтінках. Так вдасться зробити вікно частиною декору.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.10.2019
Просмотрено: 293 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору