Картини в стилі пін-ап для інтер'єру

Зміст
Як використовувати пін-ап в інтер'єрах

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Нове - це добре забуте старе. Саме тому такі популярні в недалекому минулому рішення для дизайну інтер'єру знову входять в моду. Навіщо відмовлятися від того, що дійсно оригінально і цікаво? Пін-ап картини і постери з'явилися в Сполучених Штатах Америки в повоєнний час. Тоді ж була і Велика депресія і пін-ап став популярний серед солдатів американської армії.
 
Легкі, яскраві еротичні зображення з дотепними написами виявилися вельми краще, щоб підняти настрій у солдатів. Пізніше стиль перекочував далеко за рамки військової сфери і знайшов відображення в інтер'єрах.
 

Як використовувати пін-ап в інтер'єрах

Незважаючи на вінтажну походження пін-апу його цілком доречно використовувати, як окремий елемент декору. Також він просто невід'ємний, якщо створюється американський інтер'єр зразка 50-60 років. Найчастіше картини і постери в стилі пін-ап прикрашають інтер'єри виконані в стилі лофт. В цілому будь-яких табу немає, хіба що такий декор явно буде виглядати зайвим в класичних інтер'єрах. Найбільш же гармоніюють постери в легких і яскравих приміщеннях з нотками ретро-стилю.
 
Щоб відтворити у себе вдома ретро інтер'єр післявоєнної Америки, необхідно використовувати ту ж колірну палітру, що і застосовувалася тоді. Найбільш типовими рішеннями вважалися яскраві, світлі фарби і нестандартні відтінки. До таких належать кольору: зеленої пляшки, мокрого асфальту, яскраво-червоної помади і т.д. Меблеві гарнітури використовувалися оригінальних, нестандартних форм. Найбільш близьким за зовнішніми ознаками є модерн, поп-арт і абстрактний експресіонізм. Житло має бути функціональним, ергономічним і легким для сприйняття. Ніяких масивних і утяжеляющих елементів.
 
Такий інтер'єр добре підійде для відкритих людей, які люблять дивувати оточуючих своєю неординарністю та оригінальністю. За рахунок своїх особливостей ретро стиль дозволяє поєднувати різні предмети з різних епох і напрямків, строгих обмежень немає.
 
Пін-ап картини відмінно поєднуються з ретро тематикою. Врахуйте, що мова йде про ретро речах і аксесуарах характерних для США 50-60 років, тому підбирати потрібно або оригінали тих років, або їх якісні копії. Знайти подібні аксесуари можна на Ebay. Це можуть бути вази з кольорового скла, яскраві друкарські машинки тих років, книги, круглі ретро-годинник, програвачі вінілових платівок та самі пластинки і т.д. Також пін-ап картини добре поєднуються з поп-артом, графіті і постерами з коміксів.
 
При оформленні інтер'єру картинами пін-ап дотримуйтеся такого правила: стіни не повинні бути яскравими. Забарвлення стін повинна стати фоном, який підкреслить яскраві пін-ап постери і не буде з ними сперечатися. Це ж стосується і кольору стелі. Оптимально вибрати пастельні, нейтральні відтінки. Добре на цю роль підходять відтінки блакитного, сірого, білого і зеленого кольору. Якщо фарбувати стіни ви не хочете, то можна використовувати однотонні шпалери таких же відтінків. В цілому ж обробка стін, стелі або підлоги має другорядне значення, адже стиль створюється постерами, меблями та іншими аксесуарами.
 
Предмети меблів можуть компенсувати однотонність стін. Для цього вибирайте меблі, штори і люстри яскравих кольорів, таких як: блакитний, червоний, м'ятний. зелений, жовтий і т.д. Добре підходять під стиль м'які дивани з пуфами і плетені меблі.
 
Особливий акцент можна зробити на вікнах. Для цього використовуйте жалюзі або ролети. Можна підібрати рішення виконані в яскравих відтінках. Так вдасться зробити вікно частиною декору.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Катрин 28.10.2019 в 09:34
new comment
Пин-ап картины будут акцентом практически в любом интерьере. Интересно и ярко. Надо взять на заметку. Текстиль на окнах в данном случае лучше заменить на самые простые жалюзи.
Анна 27.10.2019 в 16:49
new comment
Ведь есть в этом что-то оригинальное. Давно хочу себе повесить что-то вроде такого, видимо нужно решаться)
Отменить
Додати коментар
Простота в інтер'єрі: позбавляємося від зайвих речей
Наше житло - відображення нас самих. Не завжди корисно збирати втратили актуальність предмети і речі. Тому все популярнішим стає напрям мінімалістичного стилю в оформленні інтер'єрів: тільки те, що потрібно і нічого зайвого
Детальніше
Створюємо атмосферу приватності і стильний інтер'єр на балконі за допомогою тканинних ролетів
Створюємо атмосферу приватності і стильний інтер'єр на балконі за допомогою тканинних ролетів
Багатьох власників квартир або котеджів цікавить питання оформлення балконів. Який стиль найкраще підійде для створення даної частини інтер'єру? Які оздоблювальні матеріали та аксесуари використовувати при
Як зробити з балкона теплу кімнату
Як зробити з балкона теплу кімнату
Як з балкона зробити кімнату і тим самим забезпечити собі додаткові метри? Як з балкона зробити кімнату і тим самим забезпечити собі додаткові метри? Благоустрій балкона - що можна і не можна робити.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00