Картини в стилі пін-ап для інтер'єру

Зміст
Як використовувати пін-ап в інтер'єрах

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Нове - це добре забуте старе. Саме тому такі популярні в недалекому минулому рішення для дизайну інтер'єру знову входять в моду. Навіщо відмовлятися від того, що дійсно оригінально і цікаво? Пін-ап картини і постери з'явилися в Сполучених Штатах Америки в повоєнний час. Тоді ж була і Велика депресія і пін-ап став популярний серед солдатів американської армії.
 
Легкі, яскраві еротичні зображення з дотепними написами виявилися вельми краще, щоб підняти настрій у солдатів. Пізніше стиль перекочував далеко за рамки військової сфери і знайшов відображення в інтер'єрах.
 

Як використовувати пін-ап в інтер'єрах

Незважаючи на вінтажну походження пін-апу його цілком доречно використовувати, як окремий елемент декору. Також він просто невід'ємний, якщо створюється американський інтер'єр зразка 50-60 років. Найчастіше картини і постери в стилі пін-ап прикрашають інтер'єри виконані в стилі лофт. В цілому будь-яких табу немає, хіба що такий декор явно буде виглядати зайвим в класичних інтер'єрах. Найбільш же гармоніюють постери в легких і яскравих приміщеннях з нотками ретро-стилю.
 
Щоб відтворити у себе вдома ретро інтер'єр післявоєнної Америки, необхідно використовувати ту ж колірну палітру, що і застосовувалася тоді. Найбільш типовими рішеннями вважалися яскраві, світлі фарби і нестандартні відтінки. До таких належать кольору: зеленої пляшки, мокрого асфальту, яскраво-червоної помади і т.д. Меблеві гарнітури використовувалися оригінальних, нестандартних форм. Найбільш близьким за зовнішніми ознаками є модерн, поп-арт і абстрактний експресіонізм. Житло має бути функціональним, ергономічним і легким для сприйняття. Ніяких масивних і утяжеляющих елементів.
 
Такий інтер'єр добре підійде для відкритих людей, які люблять дивувати оточуючих своєю неординарністю та оригінальністю. За рахунок своїх особливостей ретро стиль дозволяє поєднувати різні предмети з різних епох і напрямків, строгих обмежень немає.
 
Пін-ап картини відмінно поєднуються з ретро тематикою. Врахуйте, що мова йде про ретро речах і аксесуарах характерних для США 50-60 років, тому підбирати потрібно або оригінали тих років, або їх якісні копії. Знайти подібні аксесуари можна на Ebay. Це можуть бути вази з кольорового скла, яскраві друкарські машинки тих років, книги, круглі ретро-годинник, програвачі вінілових платівок та самі пластинки і т.д. Також пін-ап картини добре поєднуються з поп-артом, графіті і постерами з коміксів.
 
При оформленні інтер'єру картинами пін-ап дотримуйтеся такого правила: стіни не повинні бути яскравими. Забарвлення стін повинна стати фоном, який підкреслить яскраві пін-ап постери і не буде з ними сперечатися. Це ж стосується і кольору стелі. Оптимально вибрати пастельні, нейтральні відтінки. Добре на цю роль підходять відтінки блакитного, сірого, білого і зеленого кольору. Якщо фарбувати стіни ви не хочете, то можна використовувати однотонні шпалери таких же відтінків. В цілому ж обробка стін, стелі або підлоги має другорядне значення, адже стиль створюється постерами, меблями та іншими аксесуарами.
 
Предмети меблів можуть компенсувати однотонність стін. Для цього вибирайте меблі, штори і люстри яскравих кольорів, таких як: блакитний, червоний, м'ятний. зелений, жовтий і т.д. Добре підходять під стиль м'які дивани з пуфами і плетені меблі.
 
Особливий акцент можна зробити на вікнах. Для цього використовуйте жалюзі або ролети. Можна підібрати рішення виконані в яскравих відтінках. Так вдасться зробити вікно частиною декору.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Катрин 28.10.2019 в 09:34
new comment
Пин-ап картины будут акцентом практически в любом интерьере. Интересно и ярко. Надо взять на заметку. Текстиль на окнах в данном случае лучше заменить на самые простые жалюзи.
Анна 27.10.2019 в 16:49
new comment
Ведь есть в этом что-то оригинальное. Давно хочу себе повесить что-то вроде такого, видимо нужно решаться)
Отменить
Додати коментар
Стиль еклектика в інтер'єрі
Поняття еклектика саме по собі - досить широке і стосується воно, в принципі, не тільки інтер'єрних стилів. Як правило, поняття еклектики ставлять в один ряд з синтезом і симбіозом, і якщо ці поняття, зазвичай, позначають злиття деяких сутностей хоч скільки-небудь схожих.
Детальніше
Інтер'єр квартири з високими стелями
Інтер'єр квартири з високими стелями
Квартири з високою стелею залишаються в пошані. Вони дарують власникові відчуття свободи, легкості. Високі стелі, це ще і можливість з декорування простору.
Шпроси на вікна своїми руками
Шпроси на вікна своїми руками
Декорування вікон розкладкою дозволяє візуально зробити їх більш естетичними і розкішними. До того ж, зовнішній вигляд вікна виразно змінюється, і тільки в кращу сторону.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00