Які двері вибрати для різних кімнат

Які двері вибрати для різних кімнат

Двері - один з головних елементів дизайну інтер'єру. За своїм призначенням вони не тільки фізично розділяють кімнати, але і візуально доповнюють їх. Тому, вибираючи двері для квартир, слід звертати увагу не тільки на функціональність, а й на дизайн.

Ідеально оформлений інтер'єр - це простір, в якому функціональні аспекти йдуть пліч о пліч з продуманим естетичним оформленням, створюючи поєднання відповідно до побажань його власників. Отже, не можна допускати, щоб рішення з такого важливого елементу, як міжкімнатні двері, було справою випадку.

Вибору конкретної моделі повинен передувати аналіз кожної кімнати: її призначення, переважаючого в ній освітлення, розміру, ваших потреб і фінансових можливостей. Тільки після цього пора подумати про зовнішній вигляд дверей і про те, як підібрати її під розташування. Такі конкретні вимоги, безумовно, полегшать вам пошук надійних дверей, які будуть служити довгі роки.

Пам'ятайте про основні функції дверей - вони являють собою своєрідну перегородку, що розділяє кімнати. Вони забезпечують захист від допитливих поглядів, приглушують звуки і надають відчуття інтимності. Функціонально вони позначають кордони між житловою і спальною зонами, загальними і особистими, більш функціональними і зонами відпочинку. Підбираючи відповідні міжкімнатні двері, враховуйте призначення і особливості приміщення.

Спальня

Для спалень, тобто домашніх оазисів спокою і затишку, найкраще вибирати глухі двері, які забезпечать звукоізоляцію і зменшать потік світла з інших кімнат. В таких умовах практично ніщо не завадить нічному відпочинку. Однак якщо спальня невелика або її проблема - північне розташування вікон з недостатнім природним освітленням, можна розглянути можливість установки дверей зі скляними вставками. Акценти у вигляді частково прозорих поверхонь зроблять кімнату візуально більше і світліше.

Цікава ідея для створення враження простору в маленькій кімнаті - встановлення дверей з аплікацією у вигляді дзеркала, оптично збільшує кімнату.

Дитяча

При виборі дверей в дитячу зверніть увагу на дещо інший аспект. Немовлята і малюки вимагають від батьків постійної уваги, але також і тиші. Безшумний сон під пильним наглядом мами і тата гарантується частково або повністю скляними дверима. У останніх є перевага, адже за кілька хвилин, завдяки наліпкам, постерам, крейди або магнітним дошкам, ви можете змінити їх зовнішній вигляд. Однак важливо, щоб скло було загартованим. Старшим дітям і підліткам слід надати більше усамітнення - в цьому випадку добре підійдуть моделі з матовим склом.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 31.08.2020
Просмотрено: 71 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору