Які двері вибрати для різних кімнат

Зміст
Спальня
Дитяча

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Двері - один з головних елементів дизайну інтер'єру. За своїм призначенням вони не тільки фізично розділяють кімнати, але і візуально доповнюють їх. Тому, вибираючи двері для квартир, слід звертати увагу не тільки на функціональність, а й на дизайн.

Ідеально оформлений інтер'єр - це простір, в якому функціональні аспекти йдуть пліч о пліч з продуманим естетичним оформленням, створюючи поєднання відповідно до побажань його власників. Отже, не можна допускати, щоб рішення з такого важливого елементу, як міжкімнатні двері, було справою випадку.

Вибору конкретної моделі повинен передувати аналіз кожної кімнати: її призначення, переважаючого в ній освітлення, розміру, ваших потреб і фінансових можливостей. Тільки після цього пора подумати про зовнішній вигляд дверей і про те, як підібрати її під розташування. Такі конкретні вимоги, безумовно, полегшать вам пошук надійних дверей, які будуть служити довгі роки.

Пам'ятайте про основні функції дверей - вони являють собою своєрідну перегородку, що розділяє кімнати. Вони забезпечують захист від допитливих поглядів, приглушують звуки і надають відчуття інтимності. Функціонально вони позначають кордони між житловою і спальною зонами, загальними і особистими, більш функціональними і зонами відпочинку. Підбираючи відповідні міжкімнатні двері, враховуйте призначення і особливості приміщення.

Спальня

Для спалень, тобто домашніх оазисів спокою і затишку, найкраще вибирати глухі двері, які забезпечать звукоізоляцію і зменшать потік світла з інших кімнат. В таких умовах практично ніщо не завадить нічному відпочинку. Однак якщо спальня невелика або її проблема - північне розташування вікон з недостатнім природним освітленням, можна розглянути можливість установки дверей зі скляними вставками. Акценти у вигляді частково прозорих поверхонь зроблять кімнату візуально більше і світліше.

Цікава ідея для створення враження простору в маленькій кімнаті - встановлення дверей з аплікацією у вигляді дзеркала, оптично збільшує кімнату.

Дитяча

При виборі дверей в дитячу зверніть увагу на дещо інший аспект. Немовлята і малюки вимагають від батьків постійної уваги, але також і тиші. Безшумний сон під пильним наглядом мами і тата гарантується частково або повністю скляними дверима. У останніх є перевага, адже за кілька хвилин, завдяки наліпкам, постерам, крейди або магнітним дошкам, ви можете змінити їх зовнішній вигляд. Однак важливо, щоб скло було загартованим. Старшим дітям і підліткам слід надати більше усамітнення - в цьому випадку добре підійдуть моделі з матовим склом.

Задати питання
Опубликавано: 31.08.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Дизайн дачі - як реалізувати успішний проект
Як правило, інтер'єр дачного будинку, який перейшов у спадок від батьків, радує тільки павуків по кутах. А душа категорично вимагає зовнішньої і внутрішньої естетики. І якщо міняти фасад - справа сильно витратне, то з інтер'єром можна впоратися і при обмеженому бюджеті. Терміново потрібні ідеї для дачного інтер'єру? До вашої уваги - 20 прикладів інтер'єру для дачі.
Детальніше
У чому різниця між елітним дизайнерським ремонтом квартири і простим ремонтом?
У чому різниця між елітним дизайнерським ремонтом квартири і простим ремонтом?
В последнее время нас часто спрашивают, в чём разница между обычным и дизайнерским ремонтом квартиры и какой вариант лучше выбрать? В данной статье мы постараемся максимально полно дать ответ на данный вопрос, ну а выбор, какой ремонт заказывать и у кого делать вам.
Вікна по фен-шуй
Вікна по фен-шуй
У вченні Фен шуй вікна і двері займають дуже важливе місце і заслуговують на пильну увагу. Найкраще і правильне вікно, згідно з ученням фен-шуй, - це розташоване на сході. Вважається, що вікна - це очі нашого будинку, вони відображають його життя і енергетику.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень