Філії
руукр

Яким жалюзі віддати перевагу

Яким жалюзі віддати перевагу

Завдяки сонцезахисним системам, можна не тільки сховатися від палючого сонячного світла, а й створити мінімалістичний стиль в дизайні, в якому кожен елемент інтер'єру буде відповідати своєму призначенню. Жалюзі - це сама практична, функціональна і зручна в застосуванні система. Жалюзі бувають горизонтальні і вертикальні. Далі розглянемо плюси і мінуси кожного з цих видів.
Для приміщень з високими і широкими вікнами найбільше підходять вертикальні жалюзі, наприклад, офісні приміщення, медичні установи, столові. Також за допомогою вертикальних жалюзі можна візуально зробити більше висоту отвору вікна, отже, якщо потрібно змінити в сприйняття висоту вікон, то цей вид конструкцій ідеально підійде для цієї мети.
 
Вертикальних жалюзі володіють такими перевагами:
- Їх можна встановлювати на вікна, які мають максимальну ширину 3 м і довжину - 6 м;
- Стійкість ламелей при експлуатації;
- У результаті вертикального обертання ламелей, можливість перегляду приміщення сторонніми люди зменшується;
- Заміна ламелі;
- Величезний вибір фактур, кольорів і візерунків, завдяки цьому підібрати жалюзі можна під будь-який інтер'єр і висловити його «неповторність. Також є кутові карнизи, каскади, поєднання різнокольорових ламелей.
 
У вертикальних жалюзі є один недолік - це те, що жалюзі у відкритому стані збирають ламелі в стопку, займаючи при цьому місце.
 
Другий вид - це горизонтальні жалюзі, трохи менш популярні, ніж вертикальні. Вони підходять для кімнат з невеликими вікнами. Але на цьому їх застосування не обмежується, так як ці жалюзі використовують і як двері в комору або в якості перегородок.
Горизонтальні жалюзі мають такі плюси:
- Підвіконня залишається відкритим, завдяки цьому він не вигоряє;
- Можливість відкриття тієї частину вікна, яка необхідна;
- Дуже прості в догляді, легко знімаються;
- Доступна вартість.
 
Основними недоліками горизонтальних жалюзі є:
1. Тонкий метал ламелей може легко ушкоджуватися і деформуватися;
2. Не підходить для прорізів вікна шириною більше 1 м і довжиною 1,7 м;
3. Цілісна конструкція. У разі необхідності заміни однієї ламелі нічого не вийде. Необхідно змінювати конструкцію повністю.
Популярні питання наших клієнтів
Зовсім немає часу для частого прибирання, який оптимальний варіант від сонця застосувати?

Практично всі жалюзі вимагають мінімум догляду. Але в даному випадку жалюзі Венус буде саме ваш варіант. Можна ще застосувати штори день-ніч - унікальне поєднання жалюзі і рулонних штор.

На які основні критерії спиратися при виборі жалюзі?

Для того щоб прийняти максимально правильне рішення необхідно звернути увагу на: необхідну затінення; загальний дизайн інтер'єру; тип приміщення; матеріал виготовлення виробу; габаритні розміри вікна; механізм управління; способи кріплення. І перед вибором вивчити всі достоїнства і недоліки.

Хочу встановити жалюзі з автоматичним управлінням, що порадите?

Будь-які жалюзі можна облаштувати електроприводом. При чому можна виконати, як з індивідуальним регулюванням, так і групове. Але необхідно врахувати, що в разі поломки, самостійний ремонт виконувати не можна, необхідна буде допомога фахівця.

Як вибрати жалюзі, щоб довго радували своїм зовнішнім виглядом?

Якщо при виборі віддати перевагу якості матеріалу, то горизонтальні жалюзі з дерев'яними ламелями і Венус будуть мати більш тривалий термін експлуатації. До того ж, продовжити термін експлуатації, в даному випадку, також можливо за допомогою ремонту (в разі необхідності).

Які жалюзі краще вибрати для кухні?

В даному випадку швидше за все відповідь: ті що можна часто мити. До таких відносяться: пластикові жалюзі і алюмінієві жалюзі. Алюмінієві, крім того, відповідають високим вимогам пожежної безпеки.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 06.06.2021
Коментарів: 4
Коментарі
Аня 30.10.2020 в 17:57
new comment
Интересно, какие материалы более бесшумные? Пластик, наверное? А как на счет деревянных или бамбуковых???
Наталья 07.08.2019 в 14:41
new comment
У каждого варианта есть свои плюсы и минусы, и порой покупая жалюзи мы их не учитываем. Я вот одно время пользовалась вертикальными на кухне, но мне они не нравились по причине того, что их нельзя ввехр приподнимать. Сменила на горизонтальные.
Мила 30.10.2020 в 17:59
new comment
Мне тоже вертикальные жалюзи не нравятся за редким исключением - с каким-нибудь красивым дизайном.
Даша 29.10.2020 в 21:46
new comment
А что можете сказать сейчас насчет горизонтальных жалюзей, полностью ли они вас устраивают, а так же, какие имеются минусы?
Отменить
Додати коментар
Стиль біоморфізм
Стиль біоморфізм - це досить новий напрямок в дизайні інтер'єру. Насправді, він зібрав мало не все краще, що взагалі є в сучасних інтер'єрах. Тут і максимально функціональне використання простору, тут і простота, але при цьому - висока якість в обробці.
Детальніше
Мавританський стиль в інтер'єрі
Мавританський стиль в інтер'єрі
Серед сучасного розмаїття різних стилів в інтер'єрі, саме етнічні зараз - в максимальному фаворі. Звичайно ж, частіше ті, хто підбирають для себе новий дизайн інтер'єру, роблять ставку, наприклад, на індійський традиційний стиль, італійська, французька.
Рулонні штори: як зібрати і встановити?
Рулонні штори: як зібрати і встановити?
Рулонні штори міцно увійшли в наше життя і стали просто невід'ємною частиною інтер'єру в сучасних офісах і квартирах. Вони дозволяють створити необхідний затишок, підкреслити унікальність обраного вами інтер'єру.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень