Яким жалюзі віддати перевагу

Яким жалюзі віддати перевагу

Завдяки сонцезахисним системам, можна не тільки сховатися від палючого сонячного світла, а й створити мінімалістичний стиль в дизайні, в якому кожен елемент інтер'єру буде відповідати своєму призначенню. Жалюзі - це сама практична, функціональна і зручна в застосуванні система. Жалюзі бувають горизонтальні і вертикальні. Далі розглянемо плюси і мінуси кожного з цих видів.
Для приміщень з високими і широкими вікнами найбільше підходять вертикальні жалюзі, наприклад, офісні приміщення, медичні установи, столові. Також за допомогою вертикальних жалюзі можна візуально зробити більше висоту отвору вікна, отже, якщо потрібно змінити в сприйняття висоту вікон, то цей вид конструкцій ідеально підійде для цієї мети.
 
Вертикальних жалюзі володіють такими перевагами:
- Їх можна встановлювати на вікна, які мають максимальну ширину 3 м і довжину - 6 м;
- Стійкість ламелей при експлуатації;
- У результаті вертикального обертання ламелей, можливість перегляду приміщення сторонніми люди зменшується;
- Заміна ламелі;
- Величезний вибір фактур, кольорів і візерунків, завдяки цьому підібрати жалюзі можна під будь-який інтер'єр і висловити його «неповторність. Також є кутові карнизи, каскади, поєднання різнокольорових ламелей.
 
У вертикальних жалюзі є один недолік - це те, що жалюзі у відкритому стані збирають ламелі в стопку, займаючи при цьому місце.
 
Другий вид - це горизонтальні жалюзі, трохи менш популярні, ніж вертикальні. Вони підходять для кімнат з невеликими вікнами. Але на цьому їх застосування не обмежується, так як ці жалюзі використовують і як двері в комору або в якості перегородок.
Горизонтальні жалюзі мають такі плюси:
- Підвіконня залишається відкритим, завдяки цьому він не вигоряє;
- Можливість відкриття тієї частину вікна, яка необхідна;
- Дуже прості в догляді, легко знімаються;
- Доступна вартість.
 
Основними недоліками горизонтальних жалюзі є:
1. Тонкий метал ламелей може легко ушкоджуватися і деформуватися;
2. Не підходить для прорізів вікна шириною більше 1 м і довжиною 1,7 м;
3. Цілісна конструкція. У разі необхідності заміни однієї ламелі нічого не вийде. Необхідно змінювати конструкцію повністю.
Опубликавано: 17.03.2019
Комментариев: 1
Коментарі
Наталья
07.08.2019 в 14:41 # Ответить
new comment
У каждого варианта есть свои плюсы и минусы, и порой покупая жалюзи мы их не учитываем. Я вот одно время пользовалась вертикальными на кухне, но мне они не нравились по причине того, что их нельзя ввехр приподнимать. Сменила на горизонтальные.
Отменить
Додати коментар
Як вибрати тканинні ролети
Сучасний світ жалюзі вже неможливо уявити без тканинних ролет. Акуратні рами металопластикових та дерев'яних вікон прикрашають тканинні ролети різних кольорів. Іноді вони прикріплені над віконним
Детальніше
Як вивести плями з тканинних жалюзі?
Як вивести плями з тканинних жалюзі?
Тканинні жалюзі - це один з найбільш поширених варіантів сонцезахисних систем, вони дуже функціональні, екологічні, дуже естетичні, прості в управлінні, підходять для абсолютно будь-яких варіантів інтер'єрів.
Жалюзі в Миколаєві по самим приємним цінами
Жалюзі в Миколаєві по самим приємним цінами
Жалюзі або ролети - це справжній маст-хев в кожному будинку, а особливо - в південних містах на кшталт Миколаєва, де пекуче сонце не дає спокою, як мінімум, з травня по вересень.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень