Які бувають рівні захисту рольставен?

Зміст
Параметри, які впливають на ступінь міцності
Класифікація виробів за ступенем захисту від злому
Поради щодо вибору

Рольставні - відмінний спосіб захисту від зловмисників віконних прорізів будинків, офісних, складських та промислових приміщень, торгових центрів та інших будівель. Сталеве або алюмінієве виріб в опущеному положенні забезпечує високий рівень безпеки.

Завдяки великому асортименту різних видів рольставен, можна без зусиль підібрати необхідну за розмірами, способам установки і призначенням модель.

Найважливіший момент, який необхідно врахувати при виборі конструкції - ступінь її захисту.

Параметри, які впливають на ступінь міцності

На показник міцності захисних конструкцій впливає:

  • матеріал виготовлення;
  • спосіб установки;
  • тип профілю.

Однією з найважливіших характеристик, що безпосередньо впливають на міцність захисної системи, є різновид матеріалу. Необхідно відзначити, що пластикові полотна призначені для захисту від сонця і теплоізоляції. Підвищену безпеку і перешкоду для проникнення забезпечать сталеві або алюмінієві вироби.

Існує три типи профілю:

  • екструдований;
  • заповнений піною;
  • гратчастий.

Пенозаполненний профіль характеризується середнім ступенем захисту. Решітчастий варіант забезпечує хорошу безпеку. Його зазвичай встановлюють в бутиках і торгових вітринах. Екструдований профіль вважається найбільш стійким до злому.

Залежно від способу монтажу, найбільш безпечною є вбудована установка. В цьому випадку у сторонніх немає доступу до будь-яких елементів і конструктивним деталей рольставні.

Класифікація виробів за ступенем захисту від злому

Фахівці виділяють кілька рівнів міцності рольставен:

  1. Легкий. Вироби з пенозаполненним профілем, виконаним з алюмінію.
  2. Середній. До нього відносяться конструкції, які виготовлені з міцного алюмінієвого профілю.
  3. Високий. Рольставні зі сталевим профілем характеризуються підвищеною міцністю.
  4. Максимальний. До нього відносяться сталеві системи, що володіють найвищим класом захисту і міцності.

Поради щодо вибору

При підборі захисних рольставен, слід звертати увагу на два основних аспекти. Відштовхуватися потрібно від функціонального призначення приміщення і будівлі, на вікнах якого планується встановити конструкції. Важливу роль також відіграють індивідуальні уявлення про безпеку.

Для заміських будинків, дач і приватних котеджів підійдуть ролети з профілем, наповненим піною. Квартири, які розташовані на перших поверхах, часто облаштовують системами із середньою або високою захисною характеристикою.

Для офісів і установ підходять вироби з екструдованим профілем. Торгові центри, складські приміщення, заводи, підприємства, в основному, обладнають ролетами максимального класу міцності і захисту. Фахівці рекомендують зупиняти вибір на екструдованих конструкціях з додатковою функцією - стійкістю до загоряння.

Слід пам'ятати про те, що від правильного монтажу залежить міцність системи, стійкість конструкції до злому. Крім того, захисна рольставні повинна мати максимально зручний механізм, який забезпечить її відкривання і закривання.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 14.08.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Модні штори Бриз
Сама назва штор - Бриз вже асоціюється з легкістю, ніби ніжний бриз пронісся жарким днем. Вертикальні ламелі жалюзі Бриз складаються з тонких ниток різноманітних кольорів і відтінків. Що увійшли в моду зовсім недавно, штори Бриз все ж мають дуже давні витоки, вони трансформувалися з мотузкових
Детальніше
Установка сантехнічних рольставней
Установка сантехнічних рольставней
Набирають все більшої популярності у клієнтів рольставні в туалет свідчать про головне: ролети - це оптимальний вибір для всіх покупців, що віддають перевагу якість і естетичність.
Стиль мемфіс в інтер'єрі
Стиль мемфіс в інтер'єрі
Стиль мемфіс з'явився і увійшов в моду в світі дизайну інтер'єрів в вісімдесятих роках минулого століття. Він ніби протистояв по своїй суті модерну п'ятдесятих і шістдесятих, а також мінімалізму сімдесятих. У світі дизайну і моди все циклічно.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00