Які бувають рівні захисту рольставен?

Зміст
Параметри, які впливають на ступінь міцності
Класифікація виробів за ступенем захисту від злому
Поради щодо вибору

Рольставні - відмінний спосіб захисту від зловмисників віконних прорізів будинків, офісних, складських та промислових приміщень, торгових центрів та інших будівель. Сталеве або алюмінієве виріб в опущеному положенні забезпечує високий рівень безпеки.

Завдяки великому асортименту різних видів рольставен, можна без зусиль підібрати необхідну за розмірами, способам установки і призначенням модель.

Найважливіший момент, який необхідно врахувати при виборі конструкції - ступінь її захисту.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Параметри, які впливають на ступінь міцності

На показник міцності захисних конструкцій впливає:

  • матеріал виготовлення;
  • спосіб установки;
  • тип профілю.

Однією з найважливіших характеристик, що безпосередньо впливають на міцність захисної системи, є різновид матеріалу. Необхідно відзначити, що пластикові полотна призначені для захисту від сонця і теплоізоляції. Підвищену безпеку і перешкоду для проникнення забезпечать сталеві або алюмінієві вироби.

Існує три типи профілю:

  • екструдований;
  • заповнений піною;
  • гратчастий.

Пенозаполненний профіль характеризується середнім ступенем захисту. Решітчастий варіант забезпечує хорошу безпеку. Його зазвичай встановлюють в бутиках і торгових вітринах. Екструдований профіль вважається найбільш стійким до злому.

Залежно від способу монтажу, найбільш безпечною є вбудована установка. В цьому випадку у сторонніх немає доступу до будь-яких елементів і конструктивним деталей рольставні.

Класифікація виробів за ступенем захисту від злому

Фахівці виділяють кілька рівнів міцності рольставен:

  1. Легкий. Вироби з пенозаполненним профілем, виконаним з алюмінію.
  2. Середній. До нього відносяться конструкції, які виготовлені з міцного алюмінієвого профілю.
  3. Високий. Рольставні зі сталевим профілем характеризуються підвищеною міцністю.
  4. Максимальний. До нього відносяться сталеві системи, що володіють найвищим класом захисту і міцності.

Поради щодо вибору

При підборі захисних рольставен, слід звертати увагу на два основних аспекти. Відштовхуватися потрібно від функціонального призначення приміщення і будівлі, на вікнах якого планується встановити конструкції. Важливу роль також відіграють індивідуальні уявлення про безпеку.

Для заміських будинків, дач і приватних котеджів підійдуть ролети з профілем, наповненим піною. Квартири, які розташовані на перших поверхах, часто облаштовують системами із середньою або високою захисною характеристикою.

Для офісів і установ підходять вироби з екструдованим профілем. Торгові центри, складські приміщення, заводи, підприємства, в основному, обладнають ролетами максимального класу міцності і захисту. Фахівці рекомендують зупиняти вибір на екструдованих конструкціях з додатковою функцією - стійкістю до загоряння.

Слід пам'ятати про те, що від правильного монтажу залежить міцність системи, стійкість конструкції до злому. Крім того, захисна рольставні повинна мати максимально зручний механізм, який забезпечить її відкривання і закривання.

Задати питання
Опубликавано: 16.05.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Cтиль експресіонізм
Стиль експресіонізм - це один з популярних сучасних стилів як в мистецтві в цілому, так і в інтер'єрі, зокрема. Експресивність стилю полягає, перш за все, в поєднанні непоєднуваного, в цікавій грі світла, використанні контрастних відтінків.
Детальніше
Рольставні Київ
Рольставні Київ
Рольставні зараз - найбільш затребуваний вид жалюзі в Києві. Безліч офісів, магазинів і бутиків, як в центрі Києва, так і в мікрорайонах, потребують постійного захисту, і це, звичайно, міцні і надійні рольставні.
Романський стиль в інтер'єрі
Романський стиль в інтер'єрі
Ми щиро вважаємо, що інтер'єр повинен бути не тільки приємний візуально і повинен бути не тільки максимально комфортним і функціональним, але і відображає внутрішній світ і естетичні смаки господарів.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень