Як захистити будинок від поганих людей

Зміст
Спеціальні пристосування
Популярні захисні механізми
Віконні решітки
Ролети і рольставні
Додаткові способи

Як свідчать статистичні дослідження, близько 80% злодіїв і зломщиків проникають в приміщення через віконний отвір. Захист житла включає в себе комплекс ефективних заходів, які дозволяють істотно збільшити безпеку і звести до мінімуму можливість попадання в будинок поганих людей.

Спеціальні пристосування

Багато власників будинків і мешканці квартир, розташованих на нижніх поверхах, зміцнюють шибки за допомогою наклейки спеціальних плівок. Вони здатні витримувати удари і великі механічні навантаження, оскільки здатні поглинати значну частину енергії від ударної хвилі.

Також існують різноманітні антивандальні скла, які встановлюють із зовнішнього боку віконного отвору.

Популярні захисні механізми

Відчуття безпеки і захищеності створюють захисні механізми, які монтуються зовні прорізу або всередині нього.

Розглянемо найбільш поширені з них.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Віконні решітки

Представляють собою найпоширеніший спосіб для захисту віконних прорізів від проникнення ззовні. За способом виготовлення решітки діляться на два види:

  • зварні;
  • ковані.

Перший варіант решіток виготовляється методом холодної зварювання. Такі вироби більш доступні за вартістю, однак менш надійні.

Ковані граткових конструкції виготовляються методом роботи з розпеченим металевим матеріалом. За допомогою механічного впливу металу надається заздалегідь задана форма. Даний вид грат характеризується підвищеною міцністю.

В залежності від типу кріплення, вироби підрозділяються на знімні і стаціонарні. Знімні конструкції кріпляться до стін за допомогою міцних болтів. При необхідності, їх можна зняти. Дану захист часто використовують як тимчасовий варіант.

Постійний захист здійснюється за допомогою стаціонарних решіток, які монтуються безпосередньо до отвору вікна. Надалі зняти такі конструкції досить проблематично.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Ролети і рольставні

Дані елементи широко використовуються для захисту житла від проникнення поганих людей.

ролети виготовляються зі сталі, тому характеризуються більшою надійністю, ніж ролети. Останні бувають двох видів – пластикові або металеві.

Обидві системи встановлюються зовні вікон і надійно захищають будинок і квартиру. Основна перевага конструкцій полягає в тому, що при бажанні їх легко можна зняти.

Додаткові способи

Захисна фурнітура – надійний спосіб забезпечити безпеку і запобігти проникненню в кімнату через вікно. Елементи, які застосовуються для щільного прилягання віконних стулок, захистять будинок від випадкових зломщиків, у яких немає в наявності спеціального інструменту. Більш надійні пристосування – противовзломная фурнітура та спеціальні віконні ручки, що замикаються на ключ. Замок в ручці блокує її поворот в разі пошкодження склопакета і не дає можливість злодію забратися в будинок.

Фурнітура проти зломів виготовляється з дуже міцних, надійних сплавів. Вона встановлюється на функціональних, ключових елементах вікна. Додаткові пристосування – сталеві планки, запірно-регулювальні конструкції, металеві накладки.

Також на вікно можна встановити спеціальну сигналізацію у вигляді ручки з датчиками. Пристрій працює від батарейки, а проводка розташована таким чином, що злодій не зможе її дістати. Тому при спробі проникнення в житло зломщика « обрадує » звук истошной сирени.

Задати питання
Опубликавано: 16.05.2019
Комментариев: 4
Коментарі
Марина
24.10.2019 в 12:19
new comment
Очень актуальная тема для меня, недавно приобрели с мужем квартиру на первом этаже. От старых хозяев остались решетки, но уж очень непрезентабельного вида. Думаем теперь, как "облагородить" внешний вид окон...
Ася
19.08.2019 в 23:42
new comment
У меня у знакомого стояла противовзломные ручки на окнах. И все равно грабители влезли в квартиру. Они так покеверкали раму, но пролезли. Он потом еще шутил, что из квартиры ничего толком не вынесли, зато окна нужно ремонтировать...
Остап
11.08.2019 в 20:35
new comment
Оконные решетки надежны, но не всем они нравятся так как они все таки портят немного вид из окна. А вот рольставни куда удобнее, их можно открыть и вид не портится, а когда необходимо закрыть.
Эмиля
18.09.2019 в 23:22
new comment
Остап, оконные решетки подойдут если ты проживаешь на первом этаже или в частном доме. Вообще видела рекламу рольставней, смотрятся они не плохо. Но опять же подойдут для первого этажа или частного сектора.
Отменить
Додати коментар
Світильники для вітальні
Вітальня - це простір, який виконує безліч різних функцій кожен день. Це місце, де ви можете нарешті заспокоїтися і ненадовго забути про сіру реальність. У вітальні, занурившись в м'яке крісло
Детальніше
Жалюзі в Миколаєві по самим приємним цінами
Жалюзі в Миколаєві по самим приємним цінами
Жалюзі або ролети - це справжній маст-хев в кожному будинку, а особливо - в південних містах на кшталт Миколаєва, де пекуче сонце не дає спокою, як мінімум, з травня по вересень.
Оздоблення балконів всередині: фото, що ілюструють ідеї прикраси приміщення
Оздоблення балконів всередині: фото, що ілюструють ідеї прикраси приміщення
Процес обробки балконів забирає не менш сил і часу, ніж при облаштуванні всієї квартири. Дуже важливо підібрати матеріал при обробці всередині, який збереже початкові якості балкона, стане справжньою окрасою і не завдасть клопоту при подальшому використанні.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень