Як вибрати захисні ролети

Зміст
З якого матеріалу краще вибрати?
З якого боку краще розмістити рольставні?
Як вибрати потрібний розмір, колір?
На що ще звернути увагу?

Як вибрати захисні ролети

Ролети встановлюються на вікна, двері будинків, офісних приміщень і гаражів. Це відмінний спосіб отримати надійний захист від небажаного проникнення і погодних факторів. Захисні ролети здатні забезпечити спокій власників, вона зручні в застосуванні і не порушують стилістичні особливості побудови. До вибору рольставней слід поставитися уважно, адже від цього залежить наскільки ефективно вдасться вирішити конкретну задачу.

З якого матеріалу краще вибрати?

Існує дві основні різновиди матеріалу виготовлення для рольставней: сталь і алюміній. У кожного з них власні характеристики, тому вибрати вартий той, що задовольнить персональні потреби.

Алюмінієві рольставні компактні в складеному вигляді. Вони легкі, що дозволить відкривати і закривати їх без особливих зусиль. Добре витримують перепади температур. Безсумнівним плюсом на користь вибору алюмінієвих ролет стане їх ціна, яка нижче, ніж на сталеві. При цьому вони мають відмінну міцністю.

Сталеві віконниці забезпечать максимальний захист від злому. Вони мають високу міцність і зносостійкість. Рекомендується ставити такі ролети на комерційні приміщення або гаражі. Естетично сталеві ролети виглядають більш грубими і можуть не підійти під екстер'єр житлового приміщення. Вартість таких ролет перевищує аналогічні за розмірами алюмінієві. Сталеві ролети важче, але вибравши більш вузькі і тонкі ламелі вдасться цей недолік нівелювати.

З якого боку краще розмістити рольставні?

І алюмінієві і сталеві ролети пересуваються за рахунок двох напрямних. Короб і напрямні можуть перебувати як зовні приміщення, так і зсередини.   Тут важливо врахувати особливості відкриття вікна, щоб мати можливість безперешкодно провітрювати приміщення. Естетично і в плані безпеки кращим рішенням стане монтаж рольставней всередину приміщення. Тоді у зловмисників не було буде доступу до короба. Виглядає такий варіант також привабливіше.

У той же час зовнішнє розміщення ролет майже не позначається на безпеці. Конструкція і захист короба добре продумані і отримати доступ третім особам не опиниться простим завданням. Навіть якщо короб вдасться зламати, зловмисники хіба що зможуть зашкодити систему відкриття рольставней, але не підняти їх. Варто врахувати, що естетично такий варіант може не підійти під екстер'єр будівлі, а власникам нерухомості в історичних будівлях може знадобитися узгодження на установку зовнішнього елемента.

Як вибрати потрібний розмір, колір?

Рекомендується виміри доручити фахівцям. В такому випадку можна гарантувати, що ви заплатите за відповідний товар. Помилка в розрахунках позначиться на естетичному вигляді ролет, їх здатності захисні завдання або зовсім призведе до неможливості монтажу. Щоб розрахувати приблизну вартість рольставней, досить заміряти висоту і ширину отвору. Вартість 1 кв м залежить і від ширини ламелей: чим ширше, тим дорожче і міцніше.

Більшість виробників пропонують забарвлення відповідно до шкали RAL, тому підібрати потрібний колір не складе труднощів. Існують забарвлення « під дерево » і що імітують текстуру інших матеріалів.

На що ще звернути увагу?

Система управління буває механічна або ручна і автоматична або електронна. Вибирати варто виходячи з ваги рольставней, функціонального призначення та бюджету. Автоматичне дистанційне відкриття віконниць стане відмінним вибором для гаража.

Задати питання
Опубликавано: 14.08.2019
Комментариев: 1
Коментарі
Viktor
17.08.2019 в 20:24
new comment
Так же стоит учитывать при выборе защитных роллетов, для какой цели вы собираетесь их использовать. Например для гаража или магазина, здесь так же нужно обратить внимание на прочность и качество.
Отменить
Додати коментар
Античний стиль в інтер'єрі
Антична культура залишила величезний відбиток на всій європейській цивілізації. Відлуння античної культури можна знайти не тільки в місцях археологічних розкопок, характерні її риси запросто простежуються в, здавалося б, зовсім повсякденних речах, в тому числі - в інтер'єрах.
Детальніше
Стиль арт-нуво в інтер'єрі
Стиль арт-нуво в інтер'єрі
Арт-нуво - це стиль в мистецтві в цілому і, в дизайні інтер'єрів, зокрема, який просто обожнює французька буржуазія. Стиль цей, в цілому, з французькими коренями і щоб перейнятися ним, ви можете вивчити стиль типових паризьких квартир.
Як організувати домашній офіс
Як організувати домашній офіс
Щоб не відволікатися від завдань, намагаючись зайняти найбільш зручне положення в кріслі, про це потрібно подбати заздалегідь. Підберіть крісло, яке буде максимально відповідати вашим параметрам. Такі меблі повинні бути виготовлені з натуральних матеріалів, що, до слова, не може коштувати дешево
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень