Як вибрати захисні ролети

Як вибрати захисні ролети

Ролети встановлюються на вікна, двері будинків, офісних приміщень і гаражів. Це відмінний спосіб отримати надійний захист від небажаного проникнення і погодних факторів. Захисні ролети здатні забезпечити спокій власників, вона зручні в застосуванні і не порушують стилістичні особливості побудови. До вибору рольставней слід поставитися уважно, адже від цього залежить наскільки ефективно вдасться вирішити конкретну задачу.

З якого матеріалу краще вибрати?

Існує дві основні різновиди матеріалу виготовлення для рольставней: сталь і алюміній. У кожного з них власні характеристики, тому вибрати вартий той, що задовольнить персональні потреби.

Алюмінієві рольставні компактні в складеному вигляді. Вони легкі, що дозволить відкривати і закривати їх без особливих зусиль. Добре витримують перепади температур. Безсумнівним плюсом на користь вибору алюмінієвих ролет стане їх ціна, яка нижче, ніж на сталеві. При цьому вони мають відмінну міцністю.

Сталеві віконниці забезпечать максимальний захист від злому. Вони мають високу міцність і зносостійкість. Рекомендується ставити такі ролети на комерційні приміщення або гаражі. Естетично сталеві ролети виглядають більш грубими і можуть не підійти під екстер'єр житлового приміщення. Вартість таких ролет перевищує аналогічні за розмірами алюмінієві. Сталеві ролети важче, але вибравши більш вузькі і тонкі ламелі вдасться цей недолік нівелювати.

З якого боку краще розмістити рольставні?

І алюмінієві і сталеві ролети пересуваються за рахунок двох напрямних. Короб і напрямні можуть перебувати як зовні приміщення, так і зсередини.   Тут важливо врахувати особливості відкриття вікна, щоб мати можливість безперешкодно провітрювати приміщення. Естетично і в плані безпеки кращим рішенням стане монтаж рольставней всередину приміщення. Тоді у зловмисників не було буде доступу до короба. Виглядає такий варіант також привабливіше.

У той же час зовнішнє розміщення ролет майже не позначається на безпеці. Конструкція і захист короба добре продумані і отримати доступ третім особам не опиниться простим завданням. Навіть якщо короб вдасться зламати, зловмисники хіба що зможуть зашкодити систему відкриття рольставней, але не підняти їх. Варто врахувати, що естетично такий варіант може не підійти під екстер'єр будівлі, а власникам нерухомості в історичних будівлях може знадобитися узгодження на установку зовнішнього елемента.

Як вибрати потрібний розмір, колір?

Рекомендується виміри доручити фахівцям. В такому випадку можна гарантувати, що ви заплатите за відповідний товар. Помилка в розрахунках позначиться на естетичному вигляді ролет, їх здатності захисні завдання або зовсім призведе до неможливості монтажу. Щоб розрахувати приблизну вартість рольставней, досить заміряти висоту і ширину отвору. Вартість 1 кв м залежить і від ширини ламелей: чим ширше, тим дорожче і міцніше.

Більшість виробників пропонують забарвлення відповідно до шкали RAL, тому підібрати потрібний колір не складе труднощів. Існують забарвлення « під дерево » і що імітують текстуру інших матеріалів.

На що ще звернути увагу?

Система управління буває механічна або ручна і автоматична або електронна. Вибирати варто виходячи з ваги рольставней, функціонального призначення та бюджету. Автоматичне дистанційне відкриття віконниць стане відмінним вибором для гаража.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 14.08.2019
Просмотрено: 630 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору