Як обрати вхідні двері

Зміст
Двері - обличчя будинку
Охорона будинку
Унікальна атмосфера

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

 

Двері грають важливу роль в кожному будинку. Внутрішні моделі, що розділяють окремі приміщення, є не тільки елементом декору, але і сприяють розділенню будинку на різні зони. Роль вхідних дверей абсолютно інша - вона повинна забезпечувати захист від погодних умов, запобігати злому, утеплювати і прикрашати будівлю. Які з них варто вибрати і на що варто звернути увагу при покупці?

Двері - обличчя будинку

Вхідні двері, так само як і фасад є найбільш представницькою частиною будинку. Ви повинні приділити вибору дверей достатньо уваги, щоб вона виглядала естетично і гості з задоволенням переступали поріг вашого будинку. Двері повинні бути обрані таким чином, щоб вони гармонійно поєднувалися з кольором стін, відтінком дерева, використаним в інших елементах декору, а також відповідали загальному стилю інтер'єру будинку. Якщо переважає скандинавський стиль, тоді підійдуть двері світлого відтінку, наприклад із слянними елементами. У тому випадку якщо будинок оформлений в сільському стилі, в нього прекрасно впишуться дерев'яні або сталеві зовнішні двері, покриті плівкою ПВХ, наприклад, кольору золотистого дуба.

Охорона будинку

Ще однією дуже важливою роллю вхідних дверей є забезпечення повної безпеки і комфорту членів сім'ї, тому захист від злому стає дуже важливим критерієм вибору при здійсненні покупки. В даний час на ринку існує безліч моделей протизламних дверей з різними класами захисту, сертифікатами, і разом з іншими елементами вони складають основу системи домашньої безпеки. Якщо ви хочете, щоб і ваша сім'я, і ​​гості відчували себе в безпеці, тоді вам обов'язково потрібно звузити свій вибір до захисних дверей.

Унікальна атмосфера

Форма і колір дверей свідчать про переваги і характер людини. Добре організовані спокійні люди найчастіше вибирають класичні двері з простими формами і приглушеними кольорами. З іншого боку, люди з екстравертним і спонтанним характером частіше вибирають моделі, які значно відрізняються від традиційних - вони частіше схиляються до дверей насичених кольорів зі склом. Двері червоних відтінків знайдуть своїх прихильників серед спонтанних людей, які хочуть виділитися з натовпу, а чорні, ймовірно, оберуть ті, хто хочуть підкреслити свій статус і незалежність. Двері білого кольору - улюблена модель людей, які люблять мінімалізм у всіх сферах життя. А двері з золотого дуба є стандартом моди останніх 10 років.

Зовнішні двері є надзвичайно важливим елементом кожного будинку і квартири, тому при ухваленні рішення про покупку варто звернути особливу увагу на якість виконання.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 6
Коментарі
Наталья 30.10.2020 в 09:16
new comment
Я думаю охрана в многоэтажке не так важна. Но дверь должна быть крепкой, железной или полностью из дерева, это момент очень важный в ремонте квартиры, лучше сразу подумайте об этом.
Ustinova 28.10.2020 в 21:23
new comment
Здесь еще имеет смысл, куда вам необходимо выбрать входные двери, лично мне например нравится вариант входных дверей, как на фото выше. А так для квартиры подойдет и металлический вариант дверей.
Каролина М. 28.10.2020 в 19:22
new comment
Склоняюсь к выбору стальных дверей. Это долговечный вариант, который обеспечивает высокую безопасность. Нравится, что такие двери можно задекорировать пленкой ПВХ, при этом выбрав любую понравившуюся расцветку.
Аля 23.10.2020 в 13:01
new comment
Смотря для чего требуются входные двери, если для дома, можно выбрать и двухстворчатые.
Алекс 01.10.2020 в 17:21
new comment
Еще выбор двери зависит от того, квартира это или дом. В квартире остекление точно не поставить.
Михаил 01.10.2020 в 14:29
new comment
Главное при выборе двери не экономить на ней, а то можно купить жестянку, которая режется консервным ножом!.
Отменить
Додати коментар
Які кольори добре поєднуються з коричневим в інтер’єрі
На загальну думку, коричневий вважається нудним і занадто простим, тому його часто не приймають до уваги при оформленні інтер'єру. Але це поширена помилка, адже в поєднанні з правильно
Детальніше
Скільки коштує хороший дизайн-проект: фактори, з яких складається вартість дизайн-проекту
Скільки коштує хороший дизайн-проект: фактори, з яких складається вартість дизайн-проекту
Результат роботи дизайнера під ключ - це дизайн-проект, за яким можна сміливо робити ремонт. Якщо попросити дизайнера зробити не все, а тільки найнеобхідніші вам речі, тоді його послуги обійдуться дешевше.
Рожевий в інтер'єрі
Рожевий в інтер'єрі
Рожевий - ніжний і чуттєвий колір, який вибирають романтичні натури. Не вірте стереотипам, що рожевий є кольором маленьких дівчаток, блондинок і ляльок Барбі, і не виграшно виглядає в сучасному інтер'єрі. Насправді, цей відтінок дуже різноплановий - їм оформляють цілі кімнати або використовують для розстановки акцентів. Про все більш детальніше далі в статті. кщо ви хочете мати рожевий інтер'єр, але не збираєтеся часто братися за ремонт, зробіть вибір на користь нейтральної основи. Робіть яскраві акценти на меблях, аксесуарах і текстилі. Це приємне для очей поєднання стане прикрасою вашої квартири, буде сприятливо впливати на стан сім'ї і вигідно виділятися на тлі інших.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00