• Головна
  • Блог
  • Як втілити дизайн вітальні суміщеної з кухнею

Як втілити дизайн вітальні суміщеної з кухнею

Зміст
Переваги та особливості вирішення
Тонкощі зонування

Можливість об'єднання декількох функціональних зон для збільшення вільного простору - популярна ідея, яку використовують багато будівельних компаній ще на етапі будівництва квартир. Найбільш поширений варіант - з'єднання вітальні з кухнею. Додатково, в процесі приготування їжі господар квартири не втрачає нитку розмови з гостями або домочадцями. Це не єдині переваги для власників квартир, досить тільки враховувати основні нюанси.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Переваги та особливості вирішення

Відкрите планування ідеально підійде для екстравертів, які звикли весь час знаходитися поряд з людьми. З іншого боку, якщо час від часу вам необхідна потреба в самоті, в тому числі в процесі приготування їжі, варто задуматися над доцільністю такого рішення.

З іншого боку, ви отримуєте більше світле і просторе приміщення, в якому всі предмети побуту знаходяться під рукою. Так ви зможете в процесі готування стежити за дітьми, ділитися з чоловіком актуальними новинами після робочого дня або відпочивати з великою компанією.

Але, необхідно заздалегідь передбачити місце для установки потужної витяжки. В іншому випадку, все запахи від приготування будуть розлітатися по всій квартирі. Також ви зможете використовувати додатковий простір для створення повноцінної їдальні, чого не можливо при розподілі кімнат.

Об'єднання вітальні і кухні ідеально не тільки для квартири-студії, але і для просторих котеджів. Досить тільки враховувати кілька основних нюансів в процесі обробки.

Тонкощі зонування

Найголовніше - використання правильних оздоблювальних матеріалів. На кухні необхідно підібрати варіанти, які будуть легко очищатися і не просочуватися запахами, протистояти впливу спека і вологи. З цим завданням відмінно справляються:

  • загартоване скло;
  • натуральний і штучний камінь;
  • керамічна плитка;
  • шпалери, що миються;
  • ПВХ плівка (для стелі).

Вибором кольору ви не обмежені. Тому орієнтуйтеся виключно на особисті переваги. Перехід із зони «кухня» в зону «вітальня» може здійснювати як різко, просто використовуючи плитку і дерево різних кольорів створюючи чітку межу, так і поступовим, використовуючи різні матеріали, але в одній колірній гамі. Для вітальні ви не обмежуєтеся вибором матеріалів, але бажано щоб створювався ефект єдиного простору.

При необхідності ви можете встановити перегородки. У такому випадку розподіл простору буде вельми умовним. Ви можете використовувати пластик, дерево, бамбук або скло - в залежності від напрямку стилю в інтер'єрі.

Окрему увагу необхідно приділити використанню систем захисту від сонячних променів. Якщо у вітальні ви можете монтувати будь-які штори, то для кухні необхідно враховувати кілька моментів:

  • матеріал не повинен вбирати запахи;
  • легко очищатися від плям.

З таким завданням відмінно справляються римські штори. До того ж, ви можете монтувати полотна різних кольорів, відкриваючи для себе нові поєднання кожні кілька тижнів.

Ви не обмежуєтеся своєю фантазією, головне, щоб готовий варіант був ідеальним саме для вас і ваших близьких

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Німецький стиль в інтер'єрі
Працьовиті, господарські німці привнесли чимало ідей в скарбничку будівництва та облаштування. Міцність, солідність, комфорт - три кити, на яких тримається німецький стиль. Не можна сказати, що німецький стиль зараз дуже вже популярний в дизайні інтер'єру
Детальніше
Облаштування інтер’єру - знайдіть свій стиль
Облаштування інтер’єру - знайдіть свій стиль
Створити цікавий дизайн інтер'єру - це серйозне завдання для будь-якого, хто облаштовує свою квартиру. Добре продумані кімнати повинні бути послідовними, затишними і функціональними
Футон що це таке
Футон що це таке
Спочатку футон позначав постіль, що включають в себе тонке ковдру і матрац. Вперше визначення «футон» почали використовувати в Японії.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00