Як збільшити простір маленької кухні

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Кухня будь-якого розміру може здатися просторішою, якщо ви знаєте кілька хитрощів. Використання білих шаф і стін — гарне рішення, але є багато інших способів організувати додатковий простір на вашій кухні або створити ілюзію більшої площі, ніж є насправді. Є кілька способів оптимізувати розміщення необхідних елементів, щоб отримати функціональну кухню з затишною атмосферою.

  1. Використовуйте дрібні шафи.

Не всі ваші нижні шафи повинні мати стандартну глибину. Більшість кухонних шаф (навіть складських від великих магазинів) мають невелику глибину, яку зазвичай використовують для верхніх відділень.

Використання більш дрібних нижніх шаф має свої переваги. Це дає трохи більше місця, що має велике значення в тісній кухні. І хоч це трохи і зменшує обсяг зберігання, це не суттєво, оскільки найчастіше все одно важко дістати до задніх стінок глибоких шаф, тому більш дрібні можуть бути якраз для повсякденних речей.

  1. Приберіть непотрібну техніку.

Не важко зрозуміти, що усунення безладу важливо для того, щоб кухня виглядала просторо і свіжо. Ви можете легко звільнити простір прибравши з робочих поверхонь не потрібне обладнання.

  1. Використовуйте прозорі меблі.

Для створення легкої та повітряної атмосфери, потрібно підбирати відповідну меблі. На маленькій кухні дуже органічно виглядатиме круглий скляний стіл і прозорі стільці з пластику. Також будуть доречні скляні полиці, невеликі стелажі і барна стійка.

  1. Не перевантажуйте простір великою кількістю меблів.

Обставляючи кухню пам'ятайте, що безліч дрібних шаф і деталей будуть рябити в очах і зроблять і без того маленький простір ще менше. Щоб цього уникнути, краще використовувати кухонний гарнітур із кількох великих елементів світлих відтінків.

  1. "Підніміть" стелі.

Хоча б одна деталь кухні повинна досягати стелі. Це дозволить витягнути стіни і зробити кімнату трохи вище.

  1. Правильно підберіть обідній стіл.

Круглий стіл займає набагато менше місця, ніж квадратний. А розсувні варіанти дозволять істотно заощадити корисний простір.

 1. Якщо ви хочете повісити на стіну картину або інший елемент декору, зробіть це незвичним способом. Повісьте арт-об'єкт трохи вище або нижче, ніж це прийнято. Це змістить акцент з розміру стіни на незвичне дизайнерське рішення.

Будь-який простір можна візуально моделювати, для цього достатньо прислухатися до порад фахівців і підібрати підходящий варіант із безлічі доступних.

Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Стиль функціоналізму в інтер'єрі
Якщо ви втомилися від підкреслено естетичних стилів інтер'єру, де кожна деталь підпорядковується красі, то можливо, стиль функціоналізм стане для вас ідеальним рішенням. Функціональний дизайн - це рух, в якому форма безпосередньо підпорядкована меті і призначенню, а не естетики.
Детальніше
Пенозаполненний або екструдований профіль ролет. В чому різниця?
Пенозаполненний або екструдований профіль ролет. В чому різниця?
Вибір оптимального типу профілю - першорядне завдання при покупці захисних ролет. Найбільш популярні ролети з двома типами профілів: пенозаполненним і екструдованим. Давайте розглянемо докладніше особливості кожного з них, і дізнаємося, чим вони відрізняються
Стиль лофт
Стиль лофт
Стиль лофт в інтер'єрі - це один з важливих "подарунків" американської культури нам. Цей стиль зараз надзвичайно популярний і дуже універсальний, дуже багато господарів квартир воліють оформляти своє житло саме в такому стилі.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень