Як збільшити простір маленької кухні

Як збільшити простір маленької кухні

Кухня будь-якого розміру може здатися просторішою, якщо ви знаєте кілька хитрощів. Використання білих шаф і стін — гарне рішення, але є багато інших способів організувати додатковий простір на вашій кухні або створити ілюзію більшої площі, ніж є насправді. Є кілька способів оптимізувати розміщення необхідних елементів, щоб отримати функціональну кухню з затишною атмосферою.

 1. Використовуйте дрібні шафи.
 2. Не всі ваші нижні шафи повинні мати стандартну глибину. Більшість кухонних шаф (навіть складських від великих магазинів) мають невелику глибину, яку зазвичай використовують для верхніх відділень.

  Використання більш дрібних нижніх шаф має свої переваги. Це дає трохи більше місця, що має велике значення в тісній кухні. І хоч це трохи і зменшує обсяг зберігання, це не суттєво, оскільки найчастіше все одно важко дістати до задніх стінок глибоких шаф, тому більш дрібні можуть бути якраз для повсякденних речей.

 3. Приберіть непотрібну техніку.
 4. Не важко зрозуміти, що усунення безладу важливо для того, щоб кухня виглядала просторо і свіжо. Ви можете легко звільнити простір прибравши з робочих поверхонь не потрібне обладнання.

 5. Використовуйте прозорі меблі.
 6. Для створення легкої та повітряної атмосфери, потрібно підбирати відповідну меблі. На маленькій кухні дуже органічно виглядатиме круглий скляний стіл і прозорі стільці з пластику. Також будуть доречні скляні полиці, невеликі стелажі і барна стійка.

 7. Не перевантажуйте простір великою кількістю меблів.
 8. Обставляючи кухню пам'ятайте, що безліч дрібних шаф і деталей будуть рябити в очах і зроблять і без того маленький простір ще менше. Щоб цього уникнути, краще використовувати кухонний гарнітур із кількох великих елементів світлих відтінків.

 9. "Підніміть" стелі.
 10. Хоча б одна деталь кухні повинна досягати стелі. Це дозволить витягнути стіни і зробити кімнату трохи вище.

 11. Правильно підберіть обідній стіл.
 12. Круглий стіл займає набагато менше місця, ніж квадратний. А розсувні варіанти дозволять істотно заощадити корисний простір.

 13. Якщо ви хочете повісити на стіну картину або інший елемент декору, зробіть це незвичним способом. Повісьте арт-об'єкт трохи вище або нижче, ніж це прийнято. Це змістить акцент з розміру стіни на незвичне дизайнерське рішення.

Будь-який простір можна візуально моделювати, для цього достатньо прислухатися до порад фахівців і підібрати підходящий варіант із безлічі доступних.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 411 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору