Як встановити ролети? Крок за кроком!

Зміст
Як встановити зовнішні жалюзі

Як тільки ви отримали нові жалюзі, саме час їх встановити. Щоб дістатися до верхньої частини дерев'яної віконної рами, вам знадобиться сходи.

Спочатку встановіть кронштейни в віконну раму:

 1. Зберіть кінцеві скоби і олівець. Підніміться по сходах.
 2. Утримуйте кінцеві скоби на місці саме там, де ви хочете. Вони повинні щільно прилягати до верхніх кутів вікна.
 3. Олівцем обведіть отвори, щоб відзначити, куди йдуть напрямні гвинти. Зніміть скобу.
 4. Виконайте ту ж процедуру відстеження для центрального кронштейна, якщо він у вас є. Встановіть його не по центру, щоб не зачепити центральний шнур жалюзі.
 5. Використовуйте рівень, щоб перевірити, що всі отвори рівні.
 6. Використовуючи дриль з свердлом 1/16 дюйма, просвердлите пілотні отвори всередині просвердлених отворів. Вам потрібно, щоб отвори були менше, ніж гвинти, які ви будете використовувати.
 7. Зіставте кронштейн з пілотними отворами.
 8. За допомогою доданих шурупів і свердла прикріпіть кронштейн до віконної рами. Можливо, вам знадобиться викрутка, якщо свердлом важко досягти кута.
 9. Повторіть те ж саме з іншою стороною з другим кронштейном.
 10. Якщо у вас середній кронштейн, встановіть його трохи не по центру. В іншому випадку він може зачепитися шнуром за жалюзі.

Тепер встановлюємо підголівник:

 1. Візьміть поручень і рівномірно по верху прикріпіть пластмасові затискачі.
 2. Стоячи на сходах, потягніться вгору, щоб прикріпити поручень до кронштейнів.
 3. Як тільки напрямна встане на місце, закрийте кронштейни. Верхня частина повинна скластися і йому про це.
 4. Якщо жалюзі довго звисають, перевірте, як зняти деякі планки знизу.
 5. Прикріпіть жезл до гачка на поперечині, якщо він у вас є.
 6. Після того, як прикріплений підголівник, додайте балдахін:

Одягніть балдахін на затискачі.

Він закриває підголівник, тому після установки його не буде видно.

Переконайтеся, що ваші жалюзі працюють, використовуючи шнур або паличку, щоб піднімати і опускати їх. При необхідності розплутати шнури.

Якщо у вас є шнури для жалюзі, прикріпіть планки для шнурів на відстані 15-30 см одна від одної. Оберніть шнури у вигляді вісімки, щоб вони не бовталися розстебнутими.

Як встановити зовнішні жалюзі

Людина використовує дриль для установки кронштейнів.

З горизонтальними жалюзі із зовнішнім кріпленням ви будете свердлити отвір в стіні або віконній рамі. По можливості тримайте під рукою шурупи для дерева і анкери для гіпсокартону. Таким чином, ви будете готові до обох ситуацій. Переконайтеся, що у вас є анкери для гіпсокартону, якщо ви зміцнюєте кронштейни до стіни.

Якщо ви сверлящими дерево, наприклад, віконну раму, планку або шпильку, анкери вам не знадобляться. Якщо ви не впевнені, що вибрали шпильку, проявіть обережність. Використовуйте якір.

Порада: якщо під час свердління ви зустрінете опір приблизно на 2-4 см, швидше за все, це шпилька. Ви можете перевірити, чи немає на кінці свердла завихрення жовтих соснових тирси. Тирса означають, що ви потрапили в дерево.

Встановіть кронштейни за межами віконної рами. Якщо ви перебуваєте за межами віконної рами, вам можуть знадобитися подовжувачі. Щоб повісити зовнішні горизонтальні жалюзі, виконайте наступні дії:

 • Зберіть кінцеві кронштейни і підніміться по сходах.
 • Утримуйте першу кінцеву скобу на місці саме там, де ви хочете.
 • Олівцем обведіть отвори, щоб відзначити, куди йдуть напрямні гвинти. Зніміть скобу.
 • Виміряйте відстань від рами до першої позначки кронштейна і відзначте кут і відстань. Якщо можете дотягнутися, виміряйте відстань від стелі до верхньої частини кронштейна і запишіть це число.
 • Використовуйте довгий рівень, щоб перевірити, що друга скоба знаходиться на одному рівні з першої. Це важливо, особливо якщо ваші жалюзі будуть виходити за межі віконної рами.
 • Використовуючи вимірювання першого кронштейна в якості орієнтира, відобразити це відстань і кут для іншого кронштейна. Плотницкий кутник може виявитися корисним, якщо скоба розташована під кутом 45 градусів від кута віконної рами.
 • Відзначте отвори для другого кронштейна.
 • Виконайте ту ж процедуру відстеження для центрального кронштейна, якщо він у вас є. Він повинен бути трохи не по центру. Переконайтеся, що він знаходиться на такій же відстані від стелі, як і інші кронштейни.
 • Використовуючи дриль з відповідною коронкою, просвердлите пілотні отвори в просвердлених отворах. Обережно забийте анкери для гіпсокартону молотком.
 • Зіставте кронштейн з анкерами для гіпсокартону або напрямними отворами.
 • За допомогою доданих шурупів і електродрилі прикріпіть кронштейн до віконної рами. Вам може знадобитися викрутка, якщо свердлом важко дістати кут.
 • Повторіть те ж саме для інших скоб.

Прийшов час перегородки:

 • Візьміть поручень і рівномірно по верху прикріпіть пластмасові затискачі.
 • Стоячи на сходах, потягніться вгору, щоб прикріпити поручень до кронштейнів.
 • Як тільки напрямна встане на місце, закрийте кронштейни. Верхня частина повинна скластися і йому про це.
 • Якщо у вас є подовжувачі, щоб ваші жалюзі очищалися
 • від всього обладнання, прикріпіть їх. Візьміть L-образні деталі і замкніть їх на кожному кінці поручня.
 • Якщо жалюзі довго звисають, перевірте напрямок зняття деяких ламелей знизу.
 • Прикріпіть жезл до гачка на поперечині, якщо він у вас є.

Закінчити балдахіном:

Одягніть балдахін на затискачі верхньої частини вперед.

Потім замкніть нижню частину, прикриваючи підголівник.

Перевірте свої блайнди, щоб переконатися, що вони піднімаються і опускаються правильно. Також переконайтеся, що кабелі не зачіпляються за центральний кронштейн або інше обладнання.

Якщо у вас є шнури для жалюзі, прикріпіть планки для шнура на відстані 2-4 см один від одного. Вони повинні розташовуватися досить далеко від стіни, а не близько до підлоги. На сайті ви побачите відео, яке наочно покаже як встановити жалюзі.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.09.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Чи міняють вікна взимку
"Чи можна міняти вікна взимку?". Навіть в теплу пору року до монтажу вікон потрібно підходити з особливою уважністю, що вже говорити про монтаж вікон взимку. Заміна вікон взимку: найпоширеніші стереотипи. Плюси і мінуси установки вікон в холодну пору
Детальніше
Японський стиль в інтер'єрі
Японський стиль в інтер'єрі
Вибір стилю інтер'єру власної квартири - це завжди досить непросто. Серед величезного різноманіття загубитися досить складно. Але сьогодні ми розповімо вам трохи докладніше про японський стиль в інтер'єрі та, цілком можливо, що саме він стане вашим фаворитом.
Коричневі рулонні штори
Коричневі рулонні штори
Серед усіх можливих варіантів дизайну інтер'єру, найбільш часто сьогодні вибирають самі нейтральні рішення. Мінімалізм, базові, дорогі відтінки: все те, що дає багато можливостей для варіативності в інтер'єрі. Насправді, це дійсно дуже зручно: зовнішній вигляд інтер'єру, таким чином, змінюється за рахунок зміни аксесуарів, що завжди свіжо і незатратно.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00