Філії
руукр
  • Головна
  • Блог
  • Як заховати на стіні дроти від телевізора: способи маскування кабелів

Як заховати на стіні дроти від телевізора: способи маскування кабелів

Зміст
Поширені варіанти маскування
Оригінальні ідеї декору

При облаштуванні домашнього кінотеатру телевізор найчастіше монтується на стіну. Подібний принцип використовується і при покупці телевізорів з великою діагоналлю, набагато зручніше дивитися зображення з великого екрану, який знаходиться трохи вище рівня очей. Але, незалежно від вибору способу монтування, проблемою залишаються кабелі, які тягнуться від задньої стінки телевізора, порушуючи загальний дизайн приміщення. Щоб вирішити цю проблему, можна вдатися до одного з наступних варіантів.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Поширені варіанти маскування


Найбільш поширеним варіантом вважається використання предметів зовнішньої максіровкі. В такому випадку кабелі ховаються за рядом розташовані тумби, шкафчики. Можна використовувати живі або декоративні рослини. Якщо телевізор встановлено на тумбі або на невеликій відстані від неї, можна використовувати вертикальні короби в тон стіни. Можна використовувати невеликі полички, щоб отримати одночасно функціональну і міцну конструкцію.

Відмінний маскує ефект можна отримати задіявши різні декоративні панелі зі шкіри, пластика, дерева, металу. Можна використовувати декор зі штучного або натурального цегли. В такому випадку панелі розташовуються не в щільну до стіни, щоб кабелі можна було міняти в міру необхідності.

Якщо у вашій квартирі інтер'єр витриманий в стилі лофт, самі кабелі можна перетворити в елемент декору, що не ховаючи їх. Щоб не використовувати пластикові короби, можна в цегляній кладці відтворити канавки або прокласти поверх стіни металеві канали, в які можна прокласти дроти. Для надійної фіксації можна використовувати кріплення у вигляді шурупів або цвяхів.

У тому випадку, якщо інтер'єр в кімнаті витриманий в класичному стилі прованс або кантрі, як декоративні елементи можна використовувати елементи деревини. Не обов'язково рівної прямокутної форми, досить щоб шматочок деревини органічно вписувався в інтер'єр.

Оригінальні ідеї декору


Самі проводи та кабелі можуть виступати справжньою окрасою в кімнаті. Але, для цього вони повинні мати досить довжиною. Можна спочатку промальовувати ескіз на стіні, щоб по ним прокладати малюнок з кабелів. Для кріплення можна використовувати двосторонній прозорий скотч, спеціальні скоби або клейовий пістолет. Поверх кабелю можна прикріпити декоративні стрічки.

Якщо дроти від телевізора дуже короткі або немає можливості встановити панелі, можна реалізувати різні малюнки на стіні за допомогою сторонніх кабелів, стрічок, пластика і проводів. Досить оригінальним рішенням стане його встановлення не панелей, а своєрідного заборчика, за який можна скласти не тільки дроти, а й інші дрібні деталі. Фіксацію можна здійснити за допомогою двостороннього скотча.

Заховати дроти від телевізора не так важко, як може здатися на перший погляд. Приклавши трохи зусиль ви зможете отримати нову прикрасу в інтер'єрі, яке можна буде видозмінити за першим бажанням.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 27.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Лариса 20.05.2021 в 10:07
new comment
Прятать кабеля как, чтобы потом при возникновении поломки с трудом можно было до него добраться не решение. Лучше, чтобы был доступ, естественно безопасный. У меня тоненький шкафчик под ТВ, все кабеля там, не мешают, не цепляются.
Зоя 02.12.2020 в 17:56
new comment
Отличный вариант, спрятать все провода в искусственную панель. Правда, если розетка находится там, где нужно повесить тв.
Отменить
Додати коментар
Чи можна мити жалюзі пароочищувачем?
Для регулярного прибирання, досить протирати жалюзі сухою ганчіркою. Але якщо знадобитися «важка артилерія» - зверніть увагу на таке пристосування, як пароочищувач. Це - хороший спосіб очистити завіси, витративши мінімум часу.
Детальніше
Пластикові жалюзі - ідеальний варіант захисту приміщення від сонячних променів
Пластикові жалюзі - ідеальний варіант захисту приміщення від сонячних променів
На сьогоднішній день існує безліч видів сонцезахисних жалюзі, які не тільки захищають інтер'єр від яскравого сонця, але і стануть гідною прикрасою інтер'єру.
Антідізайн в інтер'єрі
Антідізайн в інтер'єрі
Антідізайн - це одне з найбільш суперечливих напрямків в дизайні інтер'єру. Антідізайн - це поєднання непоєднуваного, це - кітч, це - відсутність будь-яких кордонів і використання всього того, що може вважатися моветоном в будь-яких інших стилях

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень