• Головна
  • Блог
  • Як створити новий стиль приміщення за допомогою тканинних рулонних штор?

Як створити новий стиль приміщення за допомогою тканинних рулонних штор?

Як створити новий стиль приміщення за допомогою тканинних рулонних штор?

Ставши власником власної квартири або приватного будинку, новому господареві неодмінно захочеться облаштувати його по-своєму. Кожна людина воліє індивідуальність стильового оформлення житлових приміщень. Саме тому люди шукають нові способи створення неповторного яскравого стилю. Одним з популярних на сьогоднішній день способів організації унікального стилю приміщень вважається установка сучасних тканинних ролет, про яких і піде мова нижче.
 
Як створити неповторний стиль інтер'єру за допомогою тканинних рулонних штор?
 
Почати слід з опису ролет. Рулонні штори (інша їх найменування) - це конструкції, призначені для декорування віконних прорізів. Металопластикові вікна давно стали невід'ємною частиною оформлення інтер'єру. А тканинні ролети гармонійно поєднуються з пластиковими вікнами, роблячи інтер'єр цілісним і вишуканим. Поговоримо докладніше на тему індивідуальності. Багато хто подумає - як створити саме оригінальний, не схожий на інші, стиль за допомогою тканинних рулонних штор, якщо магазини пропонують приблизно однакові моделі? На цьому етапі людина направляється по хибному думці, оскільки сучасні виробники можуть запропонувати виконання замовлення за бажанням клієнта.
 
Замовник має можливість вибирати малюнок, яким будуть прикрашені тканинні ролети. Виробничий прогрес не стоїть на місці. Просунуті виробники прагнуть закуповувати нове обладнання, що дозволяє виготовляти оригінальні рулонні тканинні штори з будь-якими малюнками. При цьому покупець може вибирати відтіночним гамму самостійно. Нове обладнання дає можливість створювати на тканинних ролетах зображення будь-якого плану, все залежить від побажань замовника. Крім того, виробництво тканинних рулонних штор не обмежується декількома однотипними моделями. Спеціалізовані організації прагнуть створювати оригінальні види ролет.
 
Де купити рулонні тканинні штори?
 
Компанія Nikoss пропонує сучасні тканинні ролети, що виготовляються з міцних і якісних матеріалів за оптимальними розцінками з доставкою по Україні. В організації є широкий асортимент рулонних штор місцевого виробництва (https://nikoss.com.ua/rulonnye-shtory-na-plastikovye-okna.html).
 
Завершуючи обговорення даних конструкцій, можна сказати, що ролети - однозначно ефективний спосіб створення неповторного стилю в приміщенні. Завдяки можливість виготовлення їх на замовлення вони стануть унікальним прикрасою інтер'єру.
Популярні питання наших клієнтів
Вирішила доповнити вікно рулонними шторами, як їх поєднати з уже наявними портьєрами?

Таке поєднання буде не тільки ефектним, але і додатково захистить приміщення від сонячних променів. Найкраще підібрати поєднання рулонних штор з портьєрами скориставшись моделлю колірного кола. Але щоб точно не помилитися з вибором скористайтеся допомогою наших дизайнерів.

Як ще можна використовувати рулонні штори?

Рулонні штори можна використовувати як дверцята для шафок, або замість дверей в гардеробне приміщення, щоб приховати ніші, для відділення спальної зони. У будь-якому випадку дизайн приміщення дуже виграє з цими шторками.

Які властивості рулонних штор можна використовувати в дизайні вікон?

У дизайні вікна ефектно виглядає касетна рулонний штора. Коли вона піднята, то зливається з вікном, за рахунок чого значно змінюється дизайн всього приміщення. Особливо вишукано рулонні штори такого виду виглядають з австрійськими і французькими шторами.

Який тип монтажу краще вибрати для установки рулонної штори?

Якщо ви хочете візуально розширити приміщення, то звичайно монтують на віконну раму, зберігаючи при цьому корисну площу підвіконня. Якщо ж ви хочете, щоб закривався віконний отвір, то вмонтовуйте над ним і вибирайте кольорову тканину, якщо у вас однотонні стіни.

На які вікна можна встановлювати рулонні штори?

В цьому відношенні, вони універсальні і можуть бути встановлені на будь-які види рам: пластикові, дерев'яні. Крім того, конструктивні особливості дозволяють монтувати їх в стелю, в отвір, до стіни.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 8
Коментарі
Гоша 22.05.2021 в 17:50
new comment
Можно заказать тканевые, рулонные шторы в тон цвета интерьера комнаты, или же белые, этот цвет подойдет везде.
Марго 03.12.2020 в 13:53
new comment
Рулонные шторы сами сразу меняют стиль, когда ими заменяешь жалюзи или шторы, которые были до них.
Мальвина 12.09.2019 в 06:21
new comment
Именно тканевые шторы и придадут помещению красивый вид, не понимаю тех, кто еще использует обычные шторы, ведь это давно не в моде. Тканевые рулонные шторы подойдут совершенно для любого помещения, в офис например.
Катя А 08.09.2019 в 02:26
new comment
Тканевые рулонные шторы подойдут на сплошные окна, легко установить их, так же потом можно снимать и чистить по необходимости. У нас правда еще пока нет таких штор, но уже неоднократно раздумываю об приобретении!
Алина 06.08.2019 в 22:06
new comment
Не обязательно только металлические окна и двери могут украсить рулонные шторы, и с деревом они очень даже гармонируют. Я к примеру как раз на деревянные окна и установила такие в загородном доме себе.
Mira 04.08.2019 в 16:26
new comment
За тканевые рулонные шторы слышала и раннее. Я бы использовала их вместо привычных гардин, так как смотрятся они очень оригинально и необычно, дополнят любой интерьер. Лучше нанимать профессионала, для установки таких "рулонных штор"
Марьяна 03.08.2019 в 22:43
new comment
Лично я за тканевые рулонные шторы, заменила ими практически все шторы дома. Тканевые рулонные шторы придали интерьеру современное звучание, в уходе, в принципе, неприхотливы.
Мирен 13.08.2019 в 14:55
new comment
Хотелось бы у вас поинтересоваться, вы стираете сами тканевые шторы или сдаете их в химчистку? Просто бы и мне хотелось рассмотреть вариант на замену старым шторам, но нужно знать как ухаживать за ними?
Отменить
Додати коментар
Особливості японської меблів з дерева
Японський стиль вражає своїм мінімалізмом, великим вільним простором приміщення, а також гармонійним поєднанням натуральних фарб.
Детальніше
Дизайн маленької вітальні 2021
Дизайн маленької вітальні 2021
Дизайнерська робота з вітальнями невеликих розмірів, має ряд труднощів, адже середньостатистична сім'я проводить весь свій вільний час, саме в цих апартаментах
Колоніальний стиль в інтер'єрі
Колоніальний стиль в інтер'єрі
Колоніальний стиль - це ідеальне рішення для всіх тих, хто хоче експериментів. Спочатку він виник тоді, коли Великобританія почала кампанію із захоплення нових земель і тамтешні житла обставлялися в британському стилі, але все ж, з нальотом етніки.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00