Як зняти розсувні вікна на балконі

Зміст
Види
Підготовка до зняття
Демонтаж розсувних конструкцій

Кожен, хто коли-небудь приймав рішення провести повноцінний ремонт, знає, як це непросто. Практично в кожному старому будинку або квартирі потрібна заміна старих віконних конструкцій на нові. Демонтаж можна довірити професіоналам, а можна провести самостійно, попередньо вивчивши дане питання.

У наш час все більша перевага віддається відкритого простору. Розсувні вікна допомагають вирішити проблему нестачі місця на будь-якому балконі, лоджії або терасі. Вони практичні в догляді і мають відмінний зовнішній вигляд.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Види

Розсувні вікна можуть бути з пластику, дерева або алюмінію і поділяються на кілька видів:

  • паралельні;
  • похилі;
  • вертикальні.

Принцип установки і демонтажу таких вікон практично однаковий, змінюється тільки матеріал для рами.

Підготовка до зняття

Перше, що потрібно зробити перед зняттям розсувних вікон & mdash; очистити простір. У порожньому приміщенні вам самим буде легше і вільніше пересуватися і працювати. У процесі ремонту утворюється купа пилу і побутового сміття, який набагато простіше прибрати, коли немає чого-небудь зайвого в кімнаті.

Підлоги на балконі і в суміжній кімнаті краще заклеїти професійної плівкою. Також варто завісити вікно і двері на балкон. Це допоможе уникнути зайвих пошкоджень вже встановлених нових поверхонь.

Заздалегідь підготуйте необхідні інструменти.

Не нехтуйте технікою безпеки. На час робіт зі зняття розсувних вікон, захистіть простір у дворі під балконом спеціальної яскравою стрічкою. Тим самим ви захистите доступ до потенційно небезпечної території та привернете увагу оточуючих.

Не забувайте подивитися прогноз погоди. Проведення робіт в сильну спеку або холод може доставити дискомфорт майстру і негативно вплинути на якість виконання.

Демонтаж краще проводити з напарником. Поки одна людина знімає вікно, другий його страхує. Запасіться страхувальними тросами. Вони стануть в нагоді і для вас, і для віконної рами, вона може вислизнути в будь-який момент і привести до неприємних наслідків.

Демонтаж розсувних конструкцій

Знімаючи вікна з розсувною системою, спочатку потрібно демонтувати мобільні стулки. Інструменти не знадобляться, це робиться вручну. Досить підняти вікно і потягнути нижню частину на себе.

Потім розбирається або розпилюється рама і знімаються всі інші скла. Прибравши з'єднувальний шток, на регульованих петлях знімаються накладки і вони поділяються на половинки. Всю процедуру необхідно повторити з верхніми і нижніми петлями.

Щоб зняти склопакети, скористайтеся шпателем. Вдавивши штапик в раму, проведіть шпателем по всій довжині. Утворився великий зазор дасть можливість дістати штапик руками.

Якщо вікна потрібно зберегти для подальшого використання на дачі або продажу як б/у, то відокремте рамку від кріплень. Пройдіться по області рами із зовнішнього боку, перерізавши кріплення. Завдяки цьому, рами збережуть свою цілісність і зовнішній вигляд.

Якщо ж старі вікна планується утилізувати, то зняття розсувних конструкцій можна виробляти без особливої ??акуратності - потрібно розпиляти раму, спиляти перехрестя і винести на смітник.

На завершальному етапі очистіть місце зняття за допомогою шпателя або кельми, і тим самим підготуйте місце для подальшої установки.

Задати питання
Опубликавано: 16.05.2019
Комментариев: 3
Коментарі
Ekaterina
18.09.2019 в 20:32
new comment
Для меня снятие раздвижных окон на балконе, является довольно сложным процессом, если еще учесть что эти окна для моего роста и веса тяжелы. Есть мужские руки, они и обязаны заниматься подобными делами.
Fialka
16.08.2019 в 21:46
new comment
Я в данном вопросе ноль если честно, но судя по отзыву понимаю, что данное дело, для снятия раздвижного окна на балконе, лучше доверить все таки профессионалу. Пусть лучше все сделают быстро и качественно, чем самому ломать голову и разбираться что к чему?
Саид
10.08.2019 в 20:46
new comment
Я бы все же не рисковал и не демонтировал раму не имея в этом опыта, ведь одно дело снять подвижные части, там в принципе нет ничего сложного (хотя люди и тут умудряются все напортачить), но вот саму раму нужно демонтировать исходя из опыта и того как она крепилась, и какие размеры у нее. В одиночку это бывает очень сложно.
Отменить
Додати коментар
Як створити 100% темряву в приміщенні
Іноді для вирішення певних завдань виникає необхідність повного блокування попадання сонячного світла в окремо взяті приміщення, тобто досягнення в них абсолютної темряви.
Детальніше
Вертикальні жалюзі
Вертикальні жалюзі
Вертикальні жалюзі, що закривають простір від стелі до підлоги, застосовні не тільки для оформлення вікон. Їх можна застосовувати в якості розсувних дверей, ширм, перегородок. Завдяки якісному механізму ланцюжка управління, вертикальні жалюзі легко ковзають уздовж карниза, вони можуть
Актуальність модерну для кожного інтер'єру
Актуальність модерну для кожного інтер'єру
Сучасна архітектура або модерністська архітектура - це термін, який застосовується до групи стилів архітектури, яка виникла в першій половині 20-го століття і стала домінуючою після Другої світової війни.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень