Як зняти розсувні вікна на балконі

Зміст
Види
Підготовка до зняття
Демонтаж розсувних конструкцій

Кожен, хто коли-небудь приймав рішення провести повноцінний ремонт, знає, як це непросто. Практично в кожному старому будинку або квартирі потрібна заміна старих віконних конструкцій на нові. Демонтаж можна довірити професіоналам, а можна провести самостійно, попередньо вивчивши дане питання.

У наш час все більша перевага віддається відкритого простору. Розсувні вікна допомагають вирішити проблему нестачі місця на будь-якому балконі, лоджії або терасі. Вони практичні в догляді і мають відмінний зовнішній вигляд.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Види

Розсувні вікна можуть бути з пластику, дерева або алюмінію і поділяються на кілька видів:

  • паралельні;
  • похилі;
  • вертикальні.

Принцип установки і демонтажу таких вікон практично однаковий, змінюється тільки матеріал для рами.

Підготовка до зняття

Перше, що потрібно зробити перед зняттям розсувних вікон & mdash; очистити простір. У порожньому приміщенні вам самим буде легше і вільніше пересуватися і працювати. У процесі ремонту утворюється купа пилу і побутового сміття, який набагато простіше прибрати, коли немає чого-небудь зайвого в кімнаті.

Підлоги на балконі і в суміжній кімнаті краще заклеїти професійної плівкою. Також варто завісити вікно і двері на балкон. Це допоможе уникнути зайвих пошкоджень вже встановлених нових поверхонь.

Заздалегідь підготуйте необхідні інструменти.

Не нехтуйте технікою безпеки. На час робіт зі зняття розсувних вікон, захистіть простір у дворі під балконом спеціальної яскравою стрічкою. Тим самим ви захистите доступ до потенційно небезпечної території та привернете увагу оточуючих.

Не забувайте подивитися прогноз погоди. Проведення робіт в сильну спеку або холод може доставити дискомфорт майстру і негативно вплинути на якість виконання.

Демонтаж краще проводити з напарником. Поки одна людина знімає вікно, другий його страхує. Запасіться страхувальними тросами. Вони стануть в нагоді і для вас, і для віконної рами, вона може вислизнути в будь-який момент і привести до неприємних наслідків.

Демонтаж розсувних конструкцій

Знімаючи вікна з розсувною системою, спочатку потрібно демонтувати мобільні стулки. Інструменти не знадобляться, це робиться вручну. Досить підняти вікно і потягнути нижню частину на себе.

Потім розбирається або розпилюється рама і знімаються всі інші скла. Прибравши з'єднувальний шток, на регульованих петлях знімаються накладки і вони поділяються на половинки. Всю процедуру необхідно повторити з верхніми і нижніми петлями.

Щоб зняти склопакети, скористайтеся шпателем. Вдавивши штапик в раму, проведіть шпателем по всій довжині. Утворився великий зазор дасть можливість дістати штапик руками.

Якщо вікна потрібно зберегти для подальшого використання на дачі або продажу як б/у, то відокремте рамку від кріплень. Пройдіться по області рами із зовнішнього боку, перерізавши кріплення. Завдяки цьому, рами збережуть свою цілісність і зовнішній вигляд.

Якщо ж старі вікна планується утилізувати, то зняття розсувних конструкцій можна виробляти без особливої ??акуратності - потрібно розпиляти раму, спиляти перехрестя і винести на смітник.

На завершальному етапі очистіть місце зняття за допомогою шпателя або кельми, і тим самим підготуйте місце для подальшої установки.

Популярні питання наших клієнтів
Що таке розсувні вікна?

Розсувні вікна - це конструкції, які встановлюються в малогабаритних приміщеннях (лоджіях, балконах). У таких місцях установка орних вікон неприйнятна через обмеженого простору. Раніше встановлювали глухі вікна, але сьогодні є можливість провітрювати балкони і лоджії, завдяки розсувним конструкціям.

Що краще орні або розсувні вікна на балконі?

Все залежить від приміщення, куди будуть встановлюватися вікна. Орні - краще зберігають тепло, а розсувні виглядають естетичніше і економлять простір.

Які переваги у розсувних вікон?

Розсувні вікна - це знахідка для малогабаритних приміщень. вони: Займають мало місця; Не вимагають спеціального догляду; Міцні та довговічні; Герметичні (не пропускають в приміщення пил, неприємні запахи і шуми). Легкі в експлуатації.

Які недоліки у розсувних вікон?

В результаті використання неякісного матеріалу при виготовленні розсувних вікон виникає появі цвілі і корозії. В разі неправильного встановлення вікна знижується термін експлуатації і надійності розсувної системи. Що, в принципі, може бути застосовано до будь-якого виду вікон.

Як відмити балконні рами?

Щоб відмити пластикові віконні рами, досить їх протерти вологою серветкою або м'якою губкою, змоченою в мильному розчині. Якщо на рамі є стійкі забруднення, то можна використовувати миючий засіб для посуду або будь-кремообразний миючий склад. Якщо рами дерев'яні, то замість миючих засобів, використовуйте господарське мило.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Ekaterina 18.09.2019 в 20:32
new comment
Для меня снятие раздвижных окон на балконе, является довольно сложным процессом, если еще учесть что эти окна для моего роста и веса тяжелы. Есть мужские руки, они и обязаны заниматься подобными делами.
Fialka 16.08.2019 в 21:46
new comment
Я в данном вопросе ноль если честно, но судя по отзыву понимаю, что данное дело, для снятия раздвижного окна на балконе, лучше доверить все таки профессионалу. Пусть лучше все сделают быстро и качественно, чем самому ломать голову и разбираться что к чему?
Саид 10.08.2019 в 20:46
new comment
Я бы все же не рисковал и не демонтировал раму не имея в этом опыта, ведь одно дело снять подвижные части, там в принципе нет ничего сложного (хотя люди и тут умудряются все напортачить), но вот саму раму нужно демонтировать исходя из опыта и того как она крепилась, и какие размеры у нее. В одиночку это бывает очень сложно.
Отменить
Додати коментар
Використання цегли в інтер'єрі в сучасному стилі
Цегла в сучасному інтер'єрі асоціюється з віковими традиціями і надає грунтовність і вагомість житлового простору. Застосовувати його можна в різних стилях, проте найбільш широко цегляну кладку використовують в лофт, скандинавському стилі і всіх видах кантрі. Окремі елементи будуть доречні і в сучасних стильових напрямках, наприклад, мінімалізм, техно, модерн, еклектика.
Детальніше
Захисні ролети (ролети)
Захисні ролети (ролети)
У сучасному світі захисні ролети використовуються зовні приміщень і становлять альтернативу грат, громіздким металевим дверям, важким гаражним воротам. Днем, коли доступ в приміщення повинен бути відкритий, наприклад в магазин, офіс, захисна ролета в згорнутому вигляді знаходиться над
Жалюзі в Тернополі
Жалюзі в Тернополі
Жалюзі і ролети сьогодні - це той функціональний і практичний предмет інтер'єру, від якого точно не варто відмовлятися: і переваг у них маса. Якщо ви давно хотіли замінити масивні штори елегантними жалюзі або ролетами, то перш варто ознайомитися з їх основними характеристиками.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00