Як зняти розсувні вікна на балконі

Зміст
Види
Підготовка до зняття
Демонтаж розсувних конструкцій

Кожен, хто коли-небудь приймав рішення провести повноцінний ремонт, знає, як це непросто. Практично в кожному старому будинку або квартирі потрібна заміна старих віконних конструкцій на нові. Демонтаж можна довірити професіоналам, а можна провести самостійно, попередньо вивчивши дане питання.

У наш час все більша перевага віддається відкритого простору. Розсувні вікна допомагають вирішити проблему нестачі місця на будь-якому балконі, лоджії або терасі. Вони практичні в догляді і мають відмінний зовнішній вигляд.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Види

Розсувні вікна можуть бути з пластику, дерева або алюмінію і поділяються на кілька видів:

  • паралельні;
  • похилі;
  • вертикальні.

Принцип установки і демонтажу таких вікон практично однаковий, змінюється тільки матеріал для рами.

Підготовка до зняття

Перше, що потрібно зробити перед зняттям розсувних вікон & mdash; очистити простір. У порожньому приміщенні вам самим буде легше і вільніше пересуватися і працювати. У процесі ремонту утворюється купа пилу і побутового сміття, який набагато простіше прибрати, коли немає чого-небудь зайвого в кімнаті.

Підлоги на балконі і в суміжній кімнаті краще заклеїти професійної плівкою. Також варто завісити вікно і двері на балкон. Це допоможе уникнути зайвих пошкоджень вже встановлених нових поверхонь.

Заздалегідь підготуйте необхідні інструменти.

Не нехтуйте технікою безпеки. На час робіт зі зняття розсувних вікон, захистіть простір у дворі під балконом спеціальної яскравою стрічкою. Тим самим ви захистите доступ до потенційно небезпечної території та привернете увагу оточуючих.

Не забувайте подивитися прогноз погоди. Проведення робіт в сильну спеку або холод може доставити дискомфорт майстру і негативно вплинути на якість виконання.

Демонтаж краще проводити з напарником. Поки одна людина знімає вікно, другий його страхує. Запасіться страхувальними тросами. Вони стануть в нагоді і для вас, і для віконної рами, вона може вислизнути в будь-який момент і привести до неприємних наслідків.

Демонтаж розсувних конструкцій

Знімаючи вікна з розсувною системою, спочатку потрібно демонтувати мобільні стулки. Інструменти не знадобляться, це робиться вручну. Досить підняти вікно і потягнути нижню частину на себе.

Потім розбирається або розпилюється рама і знімаються всі інші скла. Прибравши з'єднувальний шток, на регульованих петлях знімаються накладки і вони поділяються на половинки. Всю процедуру необхідно повторити з верхніми і нижніми петлями.

Щоб зняти склопакети, скористайтеся шпателем. Вдавивши штапик в раму, проведіть шпателем по всій довжині. Утворився великий зазор дасть можливість дістати штапик руками.

Якщо вікна потрібно зберегти для подальшого використання на дачі або продажу як б/у, то відокремте рамку від кріплень. Пройдіться по області рами із зовнішнього боку, перерізавши кріплення. Завдяки цьому, рами збережуть свою цілісність і зовнішній вигляд.

Якщо ж старі вікна планується утилізувати, то зняття розсувних конструкцій можна виробляти без особливої ??акуратності - потрібно розпиляти раму, спиляти перехрестя і винести на смітник.

На завершальному етапі очистіть місце зняття за допомогою шпателя або кельми, і тим самим підготуйте місце для подальшої установки.

Популярні питання наших клієнтів
Що таке розсувні вікна?

Розсувні вікна - це конструкції, які встановлюються в малогабаритних приміщеннях (лоджіях, балконах). У таких місцях установка орних вікон неприйнятна через обмеженого простору. Раніше встановлювали глухі вікна, але сьогодні є можливість провітрювати балкони і лоджії, завдяки розсувним конструкціям.

Що краще орні або розсувні вікна на балконі?

Все залежить від приміщення, куди будуть встановлюватися вікна. Орні - краще зберігають тепло, а розсувні виглядають естетичніше і економлять простір.

Які переваги у розсувних вікон?

Розсувні вікна - це знахідка для малогабаритних приміщень. вони: Займають мало місця; Не вимагають спеціального догляду; Міцні та довговічні; Герметичні (не пропускають в приміщення пил, неприємні запахи і шуми). Легкі в експлуатації.

Які недоліки у розсувних вікон?

В результаті використання неякісного матеріалу при виготовленні розсувних вікон виникає появі цвілі і корозії. В разі неправильного встановлення вікна знижується термін експлуатації і надійності розсувної системи. Що, в принципі, може бути застосовано до будь-якого виду вікон.

Як відмити балконні рами?

Щоб відмити пластикові віконні рами, досить їх протерти вологою серветкою або м'якою губкою, змоченою в мильному розчині. Якщо на рамі є стійкі забруднення, то можна використовувати миючий засіб для посуду або будь-кремообразний миючий склад. Якщо рами дерев'яні, то замість миючих засобів, використовуйте господарське мило.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Ekaterina 18.09.2019 в 20:32
new comment
Для меня снятие раздвижных окон на балконе, является довольно сложным процессом, если еще учесть что эти окна для моего роста и веса тяжелы. Есть мужские руки, они и обязаны заниматься подобными делами.
Fialka 16.08.2019 в 21:46
new comment
Я в данном вопросе ноль если честно, но судя по отзыву понимаю, что данное дело, для снятия раздвижного окна на балконе, лучше доверить все таки профессионалу. Пусть лучше все сделают быстро и качественно, чем самому ломать голову и разбираться что к чему?
Саид 10.08.2019 в 20:46
new comment
Я бы все же не рисковал и не демонтировал раму не имея в этом опыта, ведь одно дело снять подвижные части, там в принципе нет ничего сложного (хотя люди и тут умудряются все напортачить), но вот саму раму нужно демонтировать исходя из опыта и того как она крепилась, и какие размеры у нее. В одиночку это бывает очень сложно.
Отменить
Додати коментар
Дизайн-проект таунхауса
Будь-якій людині хочеться, щоб у нього був власний, стильно обставлений і затишний будинок. Звичайно, дизайн сучасного інтер'єру будинку можна доручити професійним дизайнерам. Але якщо у Вас є бажання і певні здібності, то можете спробувати виконати оформлення внутрішніх приміщень власного будинку самостійно. До того ж, при дотриманні деяких правил, така робота не буде занадто складною. Дана стаття підкаже Вам, як підступитися до цієї роботи, як скласти проект приватного будинку, плюс познайомить Вас з деякими сучасними тенденціями в інтер'єрного дизайну і з особливостями ряду стилів.
Детальніше
Античний стиль в інтер'єрі
Античний стиль в інтер'єрі
Антична культура залишила величезний відбиток на всій європейській цивілізації. Відлуння античної культури можна знайти не тільки в місцях археологічних розкопок, характерні її риси запросто простежуються в, здавалося б, зовсім повсякденних речах, в тому числі - в інтер'єрах.
Склопакети з підігрівом
Склопакети з підігрівом
Вікна з підігрівом забезпечені датчиками, які реагують на зміни температури і стежать за цілісністю електричного провідника. Коли температура повітря зовні будівлі знижується, автоматично підвищується інтенсивність підігріву.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00