• Головна
  • Блог
  • Як зробити зимовий сад в квартирі або будинку?

Як зробити зимовий сад в квартирі або будинку?

Зміст
Тонкощі облаштування зимового саду
Особливості оформлення та розташування

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Зимовий сад приваблює багатьох, за рахунок свого специфічного призначення. Він використовується для розміщення рослин, які потребують особливого догляду - теплолюбних, кімнатних і екзотичних. Створення спеціальних умов для вирощування рослин навіть в квартирі або будинку не складе особливих труднощів. Досить тільки облаштувати системи опалення, освітлення, водопостачання. Всього кілька тижнів фінансових і трудових витрат, дозволять в результаті отримати зимовий сад, здатний функціонувати протягом багатьох років. Залежно від будинку або квартири, облаштовувати споруду можна за допомогою дерев'яного, алюмінієвого, металевого або пластикового каркасу.

Тонкощі облаштування зимового саду

Зимовий сад, на відміну від оранжереї, не є окремою частиною будинку. Його облаштовують таким чином, щоб він став продовженням приміщення, його логічної і невід'ємною частиною. У деяких випадках використовується додатковий захист від атмосферних явищ у вигляді укріплених стін і даху. У приватному будинку, для надання привабливого вигляду, може використовуватися засклена стіна і дах зі вставками зі скла. Не варто забувати і про жалюзі. Їх використання дозволить скорегувати світловий потік, в залежності від необхідності і умов догляду.
 
Облаштування зимового саду надає наступні переваги:
 
  • збагачення квартири або приватного будинку киснем;
  • щоденний догляд за рослинами переростає в приємне і заспокійливе хобі;
  • зимовий сад надає унікальну зону релаксації і затишку, незалежно від кліматичних умов за вікном.
 
Перш ніж купувати самі рослини для власного саду, необхідно для початку створити проект. Це найважливіший етап облаштування, від нього залежить наскільки успішним в реалізації і використанні в подальшому буде проект зимового саду.
 

При створенні проекту необхідно враховувати наступні моменти:

  • створення ескізу передбачає розташування технічного оснащення, вентиляції, освітлення, люків і самих рослин;
  • створення креслень для реконструкції кімнати, якщо така передбачається;
  • проводяться розрахунки, підводиться кошторис і підбираються матеріали для проведення ремонту.
Незалежно від того, облаштовується сад в приватному будинку або квартирі, для рослин необхідно встановлювати окрему систему вентиляції та опалення, тільки якщо він не був запланований на момент зведення самого будинку.
 

Особливості оформлення та розташування

Якщо в приватному будинку зимовий сад зводиться за допомогою додаткової прибудови, то в квартирі необхідно виділяти окрему кімнату або лоджію. У будь-якому випадку, немає необхідності примушувати весь вільний простір квітами. Важливо надати простір, щоб тепло і сонячне світло вільно огортали будь-яка рослина в саду, незалежно від його розташування.
 
Необхідно враховувати і особливості самих рослин. Так, плетуться рослини можна розташовувати в кашпо на стінах, створювати вертикальний сад. Горщики з пальмами і кущами розставити внизу. Світлолюбні рослини найкраще помістити ближче до вікна, створюючи комфортний задній фон. У другому ряду можна поставити пишно-квітучі квіти, а третій ряд залишити для крупнолистних квітів.
 
Таким чином ви отримуєте максимально комфортно облаштоване місце, в якому ви будете розводити рослини і квіти, незалежно від вашого місця проживання.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Еня 24.10.2020 в 09:07
new comment
У меня на лоджии цветы висят в кашпо в оконном проеме по всей длине окна, на подоконниках и стенах уже не помещаются.
Отменить
Додати коментар
Як зробити з однушки двушку
Дизайн квартири малих розмірів - тема і сьогодні досить актуальна. Малогабаритки для нас - явище звичне, що змушує шукати можливість ефективного і ефектного облаштування скидного метражу. Один із способів красиво вийти з положення - з однушки зробити двушку.
Детальніше
Дизайн маленької кухні в сталінці
Дизайн маленької кухні в сталінці
Будинки, побудовані в 30-х - наприкінці 50-х років минулого століття, в просторіччі звані сталинками, завжди цікавили покупців вторинки завдяки своїм безперечних переваг: високим стелям, великим вікнам, хорошою площі. Однак ремонт в сталінці вимагає великих вкладень, і причина тому - зношені інженерні комунікації, необхідність заміни проводки і серйозні роботи з вирівнюванням підлоги і стін.
Cтиль гжель
Cтиль гжель
Стиль гжель стане хорошим варіантом для облаштування інтер'єру для справжніх фанатів слов'янської культури. Такі інтер'єри виглядають цікаво, незаїждженими, досить свіжо і оригінально.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00