Як зробити з однушки двушку

Найчастіше власники однокімнатних квартиру шукають шляхи розширення простору. Для цього зі звичайної квартири роблять квартиру-студію, об'єднавши житлове приміщення з кухнею або ж взагалі прибирають стіну між кімнатою і балконом. Інше бачення дизайну однокімнатної квартири, навпаки, прагне до розмежування простору. Так з'являється запит на те, щоб зробити з однієї кімнати - дві. В яких ситуаціях виправдано таке рішення?

Якщо власники квартири люблять приймати гостей, але вважають за краще приховувати інтимні зони, наприклад спальню, тоді цілком розумно зробити повноцінне гостьовий простір. Так вдасться не тільки прийняти гостей, але і надати їм у разі потреби місце для ночівлі, чи не зневажаючи власні інтереси на особистий простір.

Також популярний варіант перепланування 1-кімнатної квартири в 2-х кімнатну, якщо в сім'ї є дитина. Розділений простір в такому випадку допоможе уникнути вторгнення в приватне життя дитини і батьків. Для більшої приватності, особливо, якщо квартира знаходиться на перших поверхах, рекомендується використовувати жалюзі або ролети.

Розглянемо основні способи перетворення однушки в двушку, зазначивши переваги і недоліки кожного з них.

Як зробити з однушки двушку

Способи перетворення з однушки в двушку

Навіть володіючи скромною по площі квартирою в 30 або 40 кв. м можна гармонійно розділити простір і отримати дві кімнати. При цьому не обов'язково зводити стіну, підійде високий шафа. З одного боку у нього можуть бути розсувні двері, а іншу можна як завгодно декорувати під стиль другої кімнати. Як варіант, обидві сторони можуть обладнуватися великими дзеркалами. Це не тільки практично, але і дозволить візуально розширити простір кімнати.

Іншим способом стане зведення гіпсокартонної стіни з дверима для спальні. При цьому вітальня буде плануватися в західному форматі. Для цього її необхідно об'єднати з кухнею, залишивши лише перегородку у вигляді барної стійки. Таке рішення практично і зручно. Вийде зробити цілком цікаве і функціональний простір для відпочинку. У вітальні розміщується диван, столик, телевізор та інші корисні атрибути. Диван також може виступати в якості спального місця для гостя, тому заздалегідь продумайте його функціонал.

Якщо в квартирі живе сім'я з дитиною, тоді також рекомендується використовувати гіпсокартонну стіну. В такому випадку повноцінної вітальні не вийде, але вихід є. Друга кімната, де живуть батьки проектується комбінованої. Та частина, де знаходиться робоча зона і ліжко відгороджується ширмою або ж декоративним стелажем. Частина, що залишилася кімнати використовується для прийому гостей або особистого часу. У ній встановлюється диван, телевізор, журнальний столик і крісла. Якщо простір не дозволяє розмістити диван, то можна обмежитися зручними кріслами.

Можливі проблеми та шляхи їх вирішення

Досить поширеною проблемою перепланування є обмежене число вікон. Виходить так, що на однокімнатну квартиру передбачено всього одне вікно. Це проблема вирішувана. В такому випадку перегородка встановлюється паралельно вікна і в ній монтується фальш-вікно. Воно забезпечує приватність обох кімнат, і при цьому пропускає частину природного світла в другу кімнату. Як матеріал використовується або матове скло, або матовий пластик. Щоб красиво задекорувати таке фальш-вікно можна використовувати штору в тон інтер'єру або жалюзі.

Якщо хочеться отримати ще більше природного світла в другій кімнаті, то вся стіна робиться з таких перегородок, а двері виконуються в розсувному варіанті. Так вдасться і поділити кімнату на дві, і не втратити природне джерело світла.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 349 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору