Як реалізувати стиль неокласика в інтер'єрі

Зміст
Основні правила оформлення
Висновок

Неокласика став своєрідним збірним образом серед інших класичних напрямків дизайну. Основні риси - комфортна розкіш, елітна привабливість і вражаюча вишуканість. Насправді, реалізувати подібний інтер'єр у своїй квартирі або заміському будинку зовсім не важко.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні правила оформлення

Найголовніший і важливий момент - створення відкритого планування. Найпростіше цього ефекту домогтися за рахунок високих стель, важливо також використовувати арочні отвори і еркерниє вікна. При цьому сама кімната може бути компактних параметрів. В такому випадку просто достатньо відмовитися від зайвих предметів декору і меблів як такої. Це може бути самий обмежений список предметів, але вони не будуть заважати вам.

Другий важливий момент - оздоблювальні матеріали. Ідеально використання ліпнини, якісного керамограніта. При виборі будь-якого оздоблювального матеріалу важливий саме питання якості. В ідеалі, капітальний ремонт проводиться тільки раз, а протягом десятиліть ви просто оновлюєте предмети інтер'єру. Для оздоблення стін рекомендується використовувати не тільки тканинні шпалери, але декоративну фактурну штукатурку. Для підлоги допускається застосування плитки, керамограніта або паркету. Якщо зупиніть свій вибір на плитці, вибирайте малюнок під мармур або онікс.

Плінтуса і стельові карнизи обов'язково повинні бути широкими, необхідно використання декоративних елементів з ліпнини. Допускається застосування молдингів для обробки меблів і стін. Відмінно підійде використання декоративних стінових панелей.

Меблі підбирається виключно з натуральних матеріалів. Використання декору мінімально. Важливо також наявність:

  • різьблення;
  • кованих елементів;
  • вигнутих ніжок.

В процесі меблювання важливо дотримуватися принципу ритмічності, тому будь-який предмет повинен повторюватися. Це правило актуально для комода, тумб, крісел, пуфів.

Обов'язкова наявність каміна. Він може бути як з живим полум'ям, так і імітацією. Він стане справжньою окрасою гостьової кімнати. Додатковий елемент інтер'єру - годинник. Чим довше буде їх історія, тим краще.

В процесі оформлення вікна окрему увагу необхідно приділяти шторам з оксамиту, шовку або гобелена. Обов'язкова наявність підхоплення з великими кистями і канатними власниками.

Серед аксесуарів і декору варто звернути увагу на дзеркала в масивній рамі і парі канделябов. Не обов'язково використовувати їх за призначенням, досить просто встановити їх на видному місці.

При виборі колірної гами перевагу важливо віддавати наступним відтінкам:

  • бежевий;
  • винний;
  • пудровий;
  • молочний;
  • матово-блакитний.

Для оздоблення ідеально підійдуть срібло і золото. Ідеально впораються з поставленим завданням елементи під дорогоцінні метали, головне щоб вони були виконані якісно. Використання текстилю, штор та меблів з темними обведення дозволить підкреслити окремі елементи і не зливатися всій кімнаті в єдину пляму.

Висновок

Неокласика дозволяє по новому поглянути на облаштування приміщення, так як передбачає безліч ідей не тільки для крупного котеджу, але і компактної квартири.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Горизонтальні жалюзі
Доступність і практичність горизонтальних жалюзі ставлять їх поза часом і модою. Їх класичний вигляд сприяє акцентування саме стилю будь-якої кімнати, не привертаючи до себе особливої уваги. Вони скромно виконують свою функцію, забезпечуючи недоторканність приватного життя, керуючи світловим
Детальніше
Дизайн кухні 12 кв.м
Дизайн кухні 12 кв.м
Незважаючи на наявність в будинку різних кімнат, саме за кухонним столом з легкістю можна уявити сімейний обід, дружнє чаювання, душевні розмови і навіть романтичну вечерю. Не дарма існує афоризм про те, що «кухня - душа будинку». Це чиста правда! І якщо раніше люди не дуже різноманітно підходили до вибору оформлення цього куточка, то зараз дизайн кухні 12 кв.м. може стати чудовим втіленням функціональності і мистецтва. Вибираємо стиль інтер'єру. У зв'язку зі стрімким розвитком світу, сучасна людина намагається йти в ногу з новими тенденціями напрямків інтер'єру. Одинадцять «квадратів» - це ідеальне співвідношення для лаконічного і стильного дизайну невеликої кухні.
Ефект триплексу на вікна або триплекс?
Ефект триплексу на вікна або триплекс?
Застосування у вікнах і фасадах скла виготовленого за триплекс технології дозволить зробити ваше приміщення більш безпечним. Його буде складно розбити як зсередини так і зовні. Але, навіть при розбитті, скло не розлетиться в різні боки завдаючи при цьому пошкодження людині
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00