Як реалізувати стиль неокласика в інтер'єрі

Неокласика став своєрідним збірним образом серед інших класичних напрямків дизайну. Основні риси - комфортна розкіш, елітна привабливість і вражаюча вишуканість. Насправді, реалізувати подібний інтер'єр у своїй квартирі або заміському будинку зовсім не важко.

Як реалізувати стиль неокласика в інтер'єрі

Основні правила оформлення

Найголовніший і важливий момент - створення відкритого планування. Найпростіше цього ефекту домогтися за рахунок високих стель, важливо також використовувати арочні отвори і еркерниє вікна. При цьому сама кімната може бути компактних параметрів. В такому випадку просто достатньо відмовитися від зайвих предметів декору і меблів як такої. Це може бути самий обмежений список предметів, але вони не будуть заважати вам.

Другий важливий момент - оздоблювальні матеріали. Ідеально використання ліпнини, якісного керамограніта. При виборі будь-якого оздоблювального матеріалу важливий саме питання якості. В ідеалі, капітальний ремонт проводиться тільки раз, а протягом десятиліть ви просто оновлюєте предмети інтер'єру. Для оздоблення стін рекомендується використовувати не тільки тканинні шпалери, але декоративну фактурну штукатурку. Для підлоги допускається застосування плитки, керамограніта або паркету. Якщо зупиніть свій вибір на плитці, вибирайте малюнок під мармур або онікс.

Плінтуса і стельові карнизи обов'язково повинні бути широкими, необхідно використання декоративних елементів з ліпнини. Допускається застосування молдингів для обробки меблів і стін. Відмінно підійде використання декоративних стінових панелей.

Меблі підбирається виключно з натуральних матеріалів. Використання декору мінімально. Важливо також наявність:

  • різьблення;
  • кованих елементів;
  • вигнутих ніжок.

В процесі меблювання важливо дотримуватися принципу ритмічності, тому будь-який предмет повинен повторюватися. Це правило актуально для комода, тумб, крісел, пуфів.

Обов'язкова наявність каміна. Він може бути як з живим полум'ям, так і імітацією. Він стане справжньою окрасою гостьової кімнати. Додатковий елемент інтер'єру - годинник. Чим довше буде їх історія, тим краще.

В процесі оформлення вікна окрему увагу необхідно приділяти шторам з оксамиту, шовку або гобелена. Обов'язкова наявність підхоплення з великими кистями і канатними власниками.

Серед аксесуарів і декору варто звернути увагу на дзеркала в масивній рамі і парі канделябов. Не обов'язково використовувати їх за призначенням, досить просто встановити їх на видному місці.

При виборі колірної гами перевагу важливо віддавати наступним відтінкам:

  • бежевий;
  • винний;
  • пудровий;
  • молочний;
  • матово-блакитний.

Для оздоблення ідеально підійдуть срібло і золото. Ідеально впораються з поставленим завданням елементи під дорогоцінні метали, головне щоб вони були виконані якісно. Використання текстилю, штор та меблів з темними обведення дозволить підкреслити окремі елементи і не зливатися всій кімнаті в єдину пляму.

Висновок

Неокласика дозволяє по новому поглянути на облаштування приміщення, так як передбачає безліч ідей не тільки для крупного котеджу, але і компактної квартири.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 257 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору