• Головна
 • Блог
 • Як реалізувати дизайн квартири в стилі лофт - прості поради для кожного

Як реалізувати дизайн квартири в стилі лофт - прості поради для кожного

Зміст
Основні відмінності дизайну в стилі лофт 
Тематика оформлення та основні рекомендації для інтер'єру лофт 

Лофт як стильовий напрям в інтер'єрі привабливий для багатьох. Відкритість простору, раціональний підхід до облаштування приміщень, мінімальна кількість використовуваних оздоблювальних матеріалів і особлива дизайнерська нотка - далеко не єдині переваги, чому варто звернути увагу на лофт при оформленні свого інтер'єру. 

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні відмінності дизайну в стилі лофт 

Головна особливість лофт як дизайну в інтер'єрі - відкрите планування. Відсутність перегородок або мінімальне їх використання дозволяє створити максимальне відчуття свободи за рахунок подачі природного світла і відсутності почуття здавленості. Подібного відчуття також вдається досягти за рахунок відкритих комунікаційних труб і вентиляційних стоків. У деяких квартирах вони ховаються за спеціальними коробами, що тільки «краде» додаткове місце в будь-якій кімнаті. 

Навіть якщо приміщення розділене на два поверхи і підйом здійснюється за допомогою драбини, вони виконані в максимально лаконічному стилі, щоб не перевантажувати простір зайвими деталями. У деяких випадках відсутні перила чи вони вмонтовані в стіну у вигляді невеликих перекладин. 

При обробці стін вітається легка недбалість - незакінчені штрихи, порожнечі і тріщини. Якщо актуальна теплоізоляція і звукоізоляція дозволяє, можна уникнути фінішної обробки і залишити стіни без них.

Окрему увагу при реалізації приділяється оформленню вікон. В ідеальному форматі, навіть якщо ваша квартира не може похвалитися великими віконними прорізами, їх необхідно залишити без фіранок. Але, якщо виникла необхідність для облаштування додаткового захисту від сонця, зверніть увагу на сонцезахисні системи, які можуть ховатися в міру необхідності. До таких відносять жалюзі або римські штори. Автоматична система дозволить ховатися в міру необхідності, щоб забезпечувати максимальний приплив світла в приміщення. У деяких випадках можна використовувати легкі тканини, які гратимуть роль фіранок. 

Вибираючи меблі не обов'язково використовувати готовий комплект, достатньо підібрати ті предмети, які вам необхідні щодня. Не обов'язково реалізовувати всі моменти, досить вибрати пару найбільш підходять саме для вашого приміщення. 

Перший крок - продумати планування приміщення. Наприклад, об'єднати між собою дві суміжних зони знісши перегородки. Правило актуально тільки в тому випадку, якщо стіни не несуть. Наприклад можна об'єднати вітальню зі спальнею або столову з кухонною зоною.  

Якщо квартира не може похвалитися великими і просторими вікнами, спробуйте позбутися від важких портьєр, досить просто встановити легкі фіранки або автоматичні сонцезахисні системи. 

Навіть якщо у вашій квартирі або будинку вже нанесено якісне і відмінно виконане фінішне покриття, ви можете скористатися спеціальними накладками для імітації кладки. У деяких випадках можна скористатися спеціальною фінішною шпаклівкою, яку можна наносити поверх різних матеріалів. Вона допоможе надати незвичайний вигляд поверхні стіни. Для підлогового покриття можна використовувати не тільки наливні підлоги, але і плитку, ламінат або паркет - в цьому обмежень практично немає. 

Стелі практично не потребують покритті. Ви зможете залишити їх білими, покрити фінішним покриттям. Якщо уздовж стельового покриття йдуть вентиляційні труби або дроти не ховайте їх, досить просто надійно прикріпити до стелі. 

Для освітлення ви зможете використовувати не тільки точкові прилади, а й підвісні лампи. Головне, щоб вони були виконані в промисловому стилі і вписувалися в загальний план інтер'єру. 

Тематика оформлення та основні рекомендації для інтер'єру лофт 

Варто пам'ятати, що для інтер'єру в стилі лофт характерні наступні кольори і їх різноманітні відтінки:

 • чорний;
 • коричневий;
 • бежевий;
 • сірий;
 • білий. 

Не обов'язково використовувати тільки один колір, можна комбінувати їх між собою або використовувати насичені відтінки в якості акценту. 

Окрема увага приділяється вибору меблів. Для лофт не характерно велика кількість меблів у всіх кімнатах. Головне її якість. Тому ви можете використовувати як меблі з каталогу Ікєї, так і антикваріат, досить тільки дотримуватися принципу функціональності, щоб інтер'єр в приміщенні виглядав максимально комфортно і не захаращеними. Ви не обмежені в матеріалах, можете використовувати дерев'яну, скляну, кухонну, пластикову, металеву, з комбінованих матеріалів і багато іншого. Найголовніше, щоб меблі не тиснула на вас і не заважала спокійно пересуватися по кімнатах.

Як аксесуари варто звернути увагу на:

 • невеликі декоративні подушки;
 • плакати або картини, виконані в стилі поп-арт;
 • настільні і підлогові світильники;
 • відкриті полиці для зберігання речей;
 • скрині для зберігання речей і виконують роль пуфів;
 • килимки імітують шкури тварин.

Лофт - ідеальний варіант для кожного, хто цінує власний комфорт і свободу дії, тому варто спробувати реалізувати його варто в будь-який зручний момент.

Задати питання
Опубликавано: 16.11.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Русский стиль як відображення душевного спокою
Що являє собою російський стиль в інтер'єрі? Напрямок гармонійно поєднало в собі елементи язичництва і християнства, вплив Заходу і Сходу. Друга назва течії - російський кантрі стиль в інтер'єрі. Нагадаємо, кантрі має на увазі створення обстановки в сільському дусі з урахуванням особливостей, характерних для країни або регіону.
Детальніше
Рулонні ворота
Рулонні ворота
Легкокеровані, але в той же час дуже міцні, рулонні ворота захистять не тільки ваш гараж, але і території приватних володінь, виробництв, а також можуть виконувати охоронну функцію територій будь-яких установ.
Які системи рольштор більш практичні - відкриті або закриті?
Які системи рольштор більш практичні - відкриті або закриті?
Відкрита і закрита система рулонних штор: в чому відмінності і як зробити правильний вибір. Тому перед тим, як встановити рулонні жалюзі на пластикові вікна вам потрібно визначитися з типом тканинних штор і видом їх установки.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень