• Головна
  • Блог
  • Як реалізувати біло-чорний мінімалізм в інтер'єрі

Як реалізувати біло-чорний мінімалізм в інтер'єрі

Зміст
Основні рекомендації і поради
Як реалізувати ідею

Мінімалізм як стильовий напрям інтер'єру привертає все більшу увагу, особливо з боку міських жителів. При мінімальних зусиллях дуже легко отримати кімнату з гармонійним, просторим простором, яке буде відмінно висвітлюватися. Окремою популярністю користується мінімалізм, виконаний в біло-чорних тонах, що відмінно проглядається в таких стилістичних напрямках як індустріальний або модерн. Це ідеальний варіант для тих, хто вважає за краще мінімальну кількість аксесуарів, меблів і текстилю, де кожен елемент призначений для виконання певного завдання. А використання білого кольору з вкрапленнями чорного дозволяє досягти візуального збільшення простору.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні рекомендації і поради


Найголовніше правило - вибудувати правильне співвідношення білого і чорного кольору в інтер'єрі. Останнього має бути не більше 50% в приміщенні, в іншому випадку ви зможете отримати зайве похмуре приміщення, що не рекомендується незалежно від призначення самої кімнати. Але, за умови грамотного розподілу білих і чорних кольорів, ви зможете домогтися візуального розширення простору, що тільки вітається в мінімалізмі.

Білий мінімалізм з вкрапленнями чорного актуальний для багатьох стилістичних напрямків - хай-тек, скандинавський, тому ви можете використовувати основні нюанси кожного з них, досить тільки зберегти гармонію використовуваних кольорів.

У тому випадку, якщо ваша квартира досить простора, ви можете ризикнути забарвити чорним одну-дві стіни, що стане оригінальним рішенням. В процесі облаштування і вибору меблів, необхідно тільки відслідковувати, щоб навпроти цих стін не використовувалася чорна і темні меблі, в іншому випадку вона буде просто зливатися. Спробуйте також грати на поєднанні чорного матового і глянцевого. Найголовніше, щоб другого не було занадто багато, в іншому випадку візуально приміщення зможе скоротитися, а самі поверхню швидко прийдуть в непридатність.

А ось при виборі білого тону для поверхонь, меблів і аксесуарів, не варто зациклюватися на одному варіанті кольору. Відтінки молочного, бежа, сірого ідеально поєднуються з чорним і не вибиваються із загальної тенденції мінімалізму.

Як реалізувати ідею

Біло-чорний мінімалізм вітає гри фактур, що дозволяє виділяти окремі моменти в будь-якій кімнаті. Так, темний насичений глянцевий фон ідеально підходить для додання виразності. Це ідеальний варіант для кухонного острівця в їдальні, робочої зони в кабінеті або дивана у вітальні. У будь-якому випадку необхідно використовувати чорний для великих предметів меблів, в іншому випадку простір буде сильно розділятися на частини. Як фактури для білого можна використовувати будь-який матеріал, як натуральний камінь, так і тканинні полотна.

Найголовніше, не намагатися використовувати шахове розташування предметів меблів. Досить просто використання чорного як невеликого вкраплення в інтер'єр. Це можуть бути як світильники, так і трохи текстилю. Оригінальним рішенням буде використання чорної сантехніки для санвузла або ванною на тлі білих стін.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Автоматичні ролети Розумний будинок
Захисні ролети в системі «розумний дім». Інтеграція рольставен в таку систему - зручне і вигідне рішення. Особливо, якщо у вашій оселі ролети встановлені на всіх віконних прорізу
Детальніше
Вікно пластикове: деформація
Вікно пластикове: деформація
Як розпізнати деформації вікна? Причини деформації пластикового вікна. Що робити, якщо пластикове вікно деформувалося? Основні і першочергові причини деформації пластикових вікон
Що робити, якщо рулонний штора намотується нерівно?
Що робити, якщо рулонний штора намотується нерівно?
Що може спровокувати поломку ролет? Основна причина будь-яких несправностей - занадто різке закривання / відкривання рольштор. Тому не слід прикладати багато зусиль, керуючи ролетою: це їй тільки зашкодить.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00