• Головна
  • Блог
  • Як розрахувати шпалери на кімнату: правильний ремонт без зайвих витрат

Як розрахувати шпалери на кімнату: правильний ремонт без зайвих витрат

Зміст
Важливі моменти
Кілька способів для розрахунку шпалер на кімнату

В процесі проведення ремонту один з етапів - оновлення покриття стін. Як обробні матеріали найчастіше використовуються шпалери. Але, проблема полягає не скільки в тому, щоб підібрати відповідний будівельний матеріал, скільки визначитися з кількістю необхідних рулонів. Тому важливо правильно розраховувати кількість шпалер в приміщенні, щоб після закінчення ремонту не залишалися зайві рулони.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Важливі моменти

Необхідно для початку продумати, який матеріал буде використовуватися для вашої кімнати. Додатково необхідно звернути увагу на метраж кожного рулону, його ширину і використовуваний малюнок. Всі ці показники прямо впливають на витрату шпалер і кількість рулонів для конкретної кімнати. Як не дивно, обраний малюнок також впливає на витрату матеріалу, так як від нього залежить наскільки буде зміщуватися малюнок, щоб готове полотно виглядало максимально цілісним, а стики не були помітні навіть при детальному огляді стіни.

Всі шпалери, незалежно від виробника, виробляються з періодично повторюваним малюнком на полотні або раппортом. Чим більше розкид малюнка на полотні, тим більше будуть відрізи з кожного боку при підгонці шпалер перед наклейкою на стіни. Деякі виробники цей показник прописують відразу на упаковці, використовуючи спеціальну систему маркерів, щоб розрахувати приблизний витрата полотна.

Такий порядок не враховуватиметься при використанні шпалер з малюнком у вигляді смужок, абстракцій, дрібним горошком і т.п. У всіх інших випадках, малюнки повинні ідеально стикуватися один з одним. І чим складніше малюнок на шпалерах, тим більша ймовірність витрати полотна і відрізів в процесі складання малюнка. Тому витратитися на шпалери доведеться більше.

 

Кілька способів для розрахунку шпалер на кімнату

 

Залежно від необхідності, ви можете скористатися одним з наведених методів:

 

  • розрахунок периметра стін і кількості необхідних смуг;
  • розрахунок площі стін і всіх інших обклеюваних поверхонь в кімнаті;
  • використання спеціальних онлайн-калькуляторів для підрахунку.

 

Але, навіть при максимальній уважності кожен метод не може похвалитися отриманням максимально точних розрахунків. Їх завдання підрахувати приблизні витрати матеріалу в залежності від конкретної поставленої задачі.

Залежно від площі приміщення, довжини одного рулону, його товщини, використовуваного малюнка, підсумковий результат буде змінюватися. На кількість необхідних рулонів буде впливати і рельєфність приміщення. Якщо кімната оснащена нішами і виступами, витрата матеріалу буде збільшуватися, і навпаки, в кімнаті з мінімальною кількістю зайвих виступів витрата шпалер знижується.

Якщо ви сумніваєтеся у власних силах підрахунку матеріалу, рекомендується звернутися до різних сервісів, що дозволяє все підрахунки здійснити онлайн. Щоб отримані результати були максимально наближені до реальності, рекомендується використовувати ті калькулятори, які враховують більшу кількість показників. У такому випадку і отриманий результат буде в рази точніше.

Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як правильно підібрати колірну гамму для будинку
У кожної людини є свої вподобання в кольорах. Комусь подобаються яскраві та сміливі барви, в той самий час, коли інші почувають себе у більшій безпеці в оточенні нейтральних кольорів. Добра новина в тому, що насправді не існує "правильної" палітри
Детальніше
Як створити 100% темряву в приміщенні
Як створити 100% темряву в приміщенні
Іноді для вирішення певних завдань виникає необхідність повного блокування попадання сонячного світла в окремо взяті приміщення, тобто досягнення в них абсолютної темряви.
Жалюзі в вітальню
Жалюзі в вітальню
Вибір якісної і надійної сонцезахисної системи - це дуже важливий крок, адже часто саме цей фактор забезпечує максимальний комфорт життя в вашому домі чи квартирі.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень