• Головна
  • Блог
  • Як розрахувати шпалери на кімнату: правильний ремонт без зайвих витрат

Як розрахувати шпалери на кімнату: правильний ремонт без зайвих витрат

Зміст
Важливі моменти
Кілька способів для розрахунку шпалер на кімнату

В процесі проведення ремонту один з етапів - оновлення покриття стін. Як обробні матеріали найчастіше використовуються шпалери. Але, проблема полягає не скільки в тому, щоб підібрати відповідний будівельний матеріал, скільки визначитися з кількістю необхідних рулонів. Тому важливо правильно розраховувати кількість шпалер в приміщенні, щоб після закінчення ремонту не залишалися зайві рулони.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Важливі моменти

Необхідно для початку продумати, який матеріал буде використовуватися для вашої кімнати. Додатково необхідно звернути увагу на метраж кожного рулону, його ширину і використовуваний малюнок. Всі ці показники прямо впливають на витрату шпалер і кількість рулонів для конкретної кімнати. Як не дивно, обраний малюнок також впливає на витрату матеріалу, так як від нього залежить наскільки буде зміщуватися малюнок, щоб готове полотно виглядало максимально цілісним, а стики не були помітні навіть при детальному огляді стіни.

Всі шпалери, незалежно від виробника, виробляються з періодично повторюваним малюнком на полотні або раппортом. Чим більше розкид малюнка на полотні, тим більше будуть відрізи з кожного боку при підгонці шпалер перед наклейкою на стіни. Деякі виробники цей показник прописують відразу на упаковці, використовуючи спеціальну систему маркерів, щоб розрахувати приблизний витрата полотна.

Такий порядок не враховуватиметься при використанні шпалер з малюнком у вигляді смужок, абстракцій, дрібним горошком і т.п. У всіх інших випадках, малюнки повинні ідеально стикуватися один з одним. І чим складніше малюнок на шпалерах, тим більша ймовірність витрати полотна і відрізів в процесі складання малюнка. Тому витратитися на шпалери доведеться більше.

 

Кілька способів для розрахунку шпалер на кімнату

 

Залежно від необхідності, ви можете скористатися одним з наведених методів:

 

  • розрахунок периметра стін і кількості необхідних смуг;
  • розрахунок площі стін і всіх інших обклеюваних поверхонь в кімнаті;
  • використання спеціальних онлайн-калькуляторів для підрахунку.

 

Але, навіть при максимальній уважності кожен метод не може похвалитися отриманням максимально точних розрахунків. Їх завдання підрахувати приблизні витрати матеріалу в залежності від конкретної поставленої задачі.

Залежно від площі приміщення, довжини одного рулону, його товщини, використовуваного малюнка, підсумковий результат буде змінюватися. На кількість необхідних рулонів буде впливати і рельєфність приміщення. Якщо кімната оснащена нішами і виступами, витрата матеріалу буде збільшуватися, і навпаки, в кімнаті з мінімальною кількістю зайвих виступів витрата шпалер знижується.

Якщо ви сумніваєтеся у власних силах підрахунку матеріалу, рекомендується звернутися до різних сервісів, що дозволяє все підрахунки здійснити онлайн. Щоб отримані результати були максимально наближені до реальності, рекомендується використовувати ті калькулятори, які враховують більшу кількість показників. У такому випадку і отриманий результат буде в рази точніше.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 27.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як краще комбінувати жалюзі з фіранками
Поєднувати жалюзі і тюль при оформленні вікон модно, зручно і красиво. Оздоблення вікон в усі часи вважалося дуже важливим елементом декору приміщення.
Детальніше
Стиль біоніка в інтер'єрі
Стиль біоніка в інтер'єрі
Стиль біоніка - один з найбільш незаслужено забутих стилів інтер'єру, який навряд чи подібний хоч у чомусь з іншими. Стиль біоніка реалізують в інтер'єрах, в цілому, досить рідко, як мінімум, тому, що це досить недешеве задоволенням.
Антідізайн в інтер'єрі
Антідізайн в інтер'єрі
Антідізайн - це одне з найбільш суперечливих напрямків в дизайні інтер'єру. Антідізайн - це поєднання непоєднуваного, це - кітч, це - відсутність будь-яких кордонів і використання всього того, що може вважатися моветоном в будь-яких інших стилях
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00