Як розрахувати шпалери на кімнату: правильний ремонт без зайвих витрат

В процесі проведення ремонту один з етапів - оновлення покриття стін. Як обробні матеріали найчастіше використовуються шпалери. Але, проблема полягає не скільки в тому, щоб підібрати відповідний будівельний матеріал, скільки визначитися з кількістю необхідних рулонів. Тому важливо правильно розраховувати кількість шпалер в приміщенні, щоб після закінчення ремонту не залишалися зайві рулони.

Як розрахувати шпалери на кімнату: правильний ремонт без зайвих витрат

Важливі моменти

 

Необхідно для початку продумати, який матеріал буде використовуватися для вашої кімнати. Додатково необхідно звернути увагу на метраж кожного рулону, його ширину і використовуваний малюнок. Всі ці показники прямо впливають на витрату шпалер і кількість рулонів для конкретної кімнати. Як не дивно, обраний малюнок також впливає на витрату матеріалу, так як від нього залежить наскільки буде зміщуватися малюнок, щоб готове полотно виглядало максимально цілісним, а стики не були помітні навіть при детальному огляді стіни.

 

Всі шпалери, незалежно від виробника, виробляються з періодично повторюваним малюнком на полотні або раппортом. Чим більше розкид малюнка на полотні, тим більше будуть відрізи з кожного боку при підгонці шпалер перед наклейкою на стіни. Деякі виробники цей показник прописують відразу на упаковці, використовуючи спеціальну систему маркерів, щоб розрахувати приблизний витрата полотна.

 

Такий порядок не враховуватиметься при використанні шпалер з малюнком у вигляді смужок, абстракцій, дрібним горошком і т.п. У всіх інших випадках, малюнки повинні ідеально стикуватися один з одним. І чим складніше малюнок на шпалерах, тим більша ймовірність витрати полотна і відрізів в процесі складання малюнка. Тому витратитися на шпалери доведеться більше.

 

Кілька способів для розрахунку шпалер на кімнату

 

Залежно від необхідності, ви можете скористатися одним з наведених методів:

 

  • розрахунок периметра стін і кількості необхідних смуг;
  • розрахунок площі стін і всіх інших обклеюваних поверхонь в кімнаті;
  • використання спеціальних онлайн-калькуляторів для підрахунку.

 

Але, навіть при максимальній уважності кожен метод не може похвалитися отриманням максимально точних розрахунків. Їх завдання підрахувати приблизні витрати матеріалу в залежності від конкретної поставленої задачі.

 

Залежно від площі приміщення, довжини одного рулону, його товщини, використовуваного малюнка, підсумковий результат буде змінюватися. На кількість необхідних рулонів буде впливати і рельєфність приміщення. Якщо кімната оснащена нішами і виступами, витрата матеріалу буде збільшуватися, і навпаки, в кімнаті з мінімальною кількістю зайвих виступів витрата шпалер знижується.

 

Якщо ви сумніваєтеся у власних силах підрахунку матеріалу, рекомендується звернутися до різних сервісів, що дозволяє все підрахунки здійснити онлайн. Щоб отримані результати були максимально наближені до реальності, рекомендується використовувати ті калькулятори, які враховують більшу кількість показників. У такому випадку і отриманий результат буде в рази точніше.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 338 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору