• Головна
  • Блог
  • Як правильно обрати подушку для здорового сну

Як правильно обрати подушку для здорового сну

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Ваш здоровий і міцний сон залежить від багатьох факторів. Один з головних - хороша подушка. Її розмір, висота і наповнення мають велике значення.

Неправильний вибір подушки негативно позначається на положенні шиї під час сну. Якщо ви не хочете прокидатися вранці з болем у шиї і голові, обов'язково ознайомтеся з різними типами подушок. На ринку представлені подушки з натуральним і синтетичним наповнювачем. Їх форма, розмір, висота і твердість істотно впливають на комфорт під час відпочинку. Крім того, ви повинні відповісти на питання, чи спите ви найчастіше на животі, на боці або на спині.

Подушка не може бути занадто високою або занадто низькою. Ви забезпечите здоровий сон і приємне пробудження, якщо шия, що лежить на подушці, не буде занадто піднята, загнута назад або убік. Шия повинна утворювати пряму лінію з іншою частиною хребта.

Якщо ви найчастіше спите на животі, то рекомендується використовувати дуже пласку і м'яку подушку. Якщо ж ви все ще відчуваєте, що шия напружена, спробуйте покласти голову на сам матрац. У такому положенні подушка іноді не потрібна. Для людей, які засипають на боці, найбільш зручними будуть високі і жорсткі подушки. В ідеалі має бути заповнений простір між вухом і плечем. Середньо-жорсткі і середньо-високі підходять тим, хто любить спати на спині. Важливо, щоб подушка не висувала голову занадто сильно вперед. При виборі подушки також враховуйте м'якість матраца і те, як тіло занурюється в нього.

Наповнення подушки

Традиційні подушки (класичні) мають прямокутну або квадратну форму і найчастіше наповнені фрагментованим матеріалом, що дозволяє їм згинатися і приймати потрібну форму.

Недолік натуральних наповнювачів подушок в тому, що вони дорогі, але перевага в тому, що вони відмінно відводять зайву вологу і пропускають повітря. Найпоширеніші - це пух або перо, причому останній є сумішшю пуху і пір'я, тому він більш важкий і нижчої якості. Тканина з шовку і льону не притягує пил і зберігає прохолоду жаркими літніми ночами.

Наповнювач з полби або гречки адаптується до форми голови, працює аналогічно профілірованій подушці. Завдяки йому ви позбудетеся від головного болю або суглобових м'язів. Для алергіків підійде бамбук або зелений чай - вони мають бактерицидну дію, розслаблюють і дозволяють шкірі дихати.

Синтетичний наповнювач дешевий, безпечний для алергіків і швидко сохне. Але в той же час низька вартість означає низьку якість і погану повітропроникність (заповнення аніліном або гранулятом).

Опубликавано: 31.08.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як миють металопластикові вікна в світі
Як мити вікна без розлучень, які інструменти миючі засоби для цього використовувати, порівняння народних і магазинних засобів для чищення вікна, етапи та особливості миття пластикових вікон
Детальніше
Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?
Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?
Вертикальні жалюзі сьогодні неймовірно популярні. Вони зручні, вони дуже добре, естетично виглядають, вони дозволяють оптимально захищати приміщення, в якому вони встановлені від надлишку сонячного світла.
Австрійські штори в інтер'єрі
Австрійські штори в інтер'єрі
Що таке австрійські штори? Австрійські штори - це ідеальне рішення для прикраси вікон самих різних кімнат. Як правильно розмістити дані моделі штор в інтер'єрі
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень