• Головна
  • Блог
  • Як правильно обрати подушку для здорового сну

Як правильно обрати подушку для здорового сну

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Ваш здоровий і міцний сон залежить від багатьох факторів. Один з головних - хороша подушка. Її розмір, висота і наповнення мають велике значення.

Неправильний вибір подушки негативно позначається на положенні шиї під час сну. Якщо ви не хочете прокидатися вранці з болем у шиї і голові, обов'язково ознайомтеся з різними типами подушок. На ринку представлені подушки з натуральним і синтетичним наповнювачем. Їх форма, розмір, висота і твердість істотно впливають на комфорт під час відпочинку. Крім того, ви повинні відповісти на питання, чи спите ви найчастіше на животі, на боці або на спині.

Подушка не може бути занадто високою або занадто низькою. Ви забезпечите здоровий сон і приємне пробудження, якщо шия, що лежить на подушці, не буде занадто піднята, загнута назад або убік. Шия повинна утворювати пряму лінію з іншою частиною хребта.

Якщо ви найчастіше спите на животі, то рекомендується використовувати дуже пласку і м'яку подушку. Якщо ж ви все ще відчуваєте, що шия напружена, спробуйте покласти голову на сам матрац. У такому положенні подушка іноді не потрібна. Для людей, які засипають на боці, найбільш зручними будуть високі і жорсткі подушки. В ідеалі має бути заповнений простір між вухом і плечем. Середньо-жорсткі і середньо-високі підходять тим, хто любить спати на спині. Важливо, щоб подушка не висувала голову занадто сильно вперед. При виборі подушки також враховуйте м'якість матраца і те, як тіло занурюється в нього.

Наповнення подушки

Традиційні подушки (класичні) мають прямокутну або квадратну форму і найчастіше наповнені фрагментованим матеріалом, що дозволяє їм згинатися і приймати потрібну форму.

Недолік натуральних наповнювачів подушок в тому, що вони дорогі, але перевага в тому, що вони відмінно відводять зайву вологу і пропускають повітря. Найпоширеніші - це пух або перо, причому останній є сумішшю пуху і пір'я, тому він більш важкий і нижчої якості. Тканина з шовку і льону не притягує пил і зберігає прохолоду жаркими літніми ночами.

Наповнювач з полби або гречки адаптується до форми голови, працює аналогічно профілірованій подушці. Завдяки йому ви позбудетеся від головного болю або суглобових м'язів. Для алергіків підійде бамбук або зелений чай - вони мають бактерицидну дію, розслаблюють і дозволяють шкірі дихати.

Синтетичний наповнювач дешевий, безпечний для алергіків і швидко сохне. Але в той же час низька вартість означає низьку якість і погану повітропроникність (заповнення аніліном або гранулятом).

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 14
Коментарі
Нина 24.11.2020 в 20:08
new comment
Я сплю на очень большой и мягкой. Не скажу, что ватной, но тем не менее маленькие я даже не представляю как на них спать можно.
Лиана 13.11.2020 в 17:31
new comment
Есть один способ, как выбрать правильную высоту/жесткость подушки. Если хочется под щеку положить ладонь, значит, подушка слишком низкая.
Оксана 13.11.2020 в 17:29
new comment
Конечно, выбор наполнителя индивидуален. Я предпочитаю только натуральные материалы.
Катя 28.10.2020 в 21:50
new comment
Сейчас актуальны подушки с силиконовым наполнителем, но такие подушки достаточно высокие, хоть хорошо держат форму. У меня пока обычная подушка, вот только внутри быстро сбилась вата, уже пора ее менять.
Еня 24.10.2020 в 05:33
new comment
Самые лучшие подушки - из пуха и пера. Идеально набрать путь на подушку самостоятельно в деревне у родственников или знакомых.
Ева 23.10.2020 в 00:22
new comment
Соглашусь, что от подушки зависит качество сна, и чтобы с утра не болела голова, выбирать подушку нужно правильно. Я вот уже давно сплю только на ортопедической подушке и прекрасно высыпаюсь, а по утрам просыпаюсь бодрой и полной энергии.
Регина 22.10.2020 в 20:07
new comment
Мне нравится, чтобы подушка была объемной, но в то же время была удобной и создавала удобство во время сна.
Юлия 22.10.2020 в 19:32
new comment
Чаще всего сплю на боку и при проблемной спине выбираю для сна ортопедическую подушку небольшого размера.
Ангелина 22.10.2020 в 13:18
new comment
Никогда не задумывалась, выбирала интуитивно самую низкую подушку. Недавно стала замечать по утрам ломоту в шее и тяжесть в голове. Всегда думала, что чем подушка ниже, тем она правильнее. Оказывается существует столько нюансов!
Леся 21.10.2020 в 22:59
new comment
В основном сплю на животе и часто из-за этого болит шея. Не знала, что все дело в форме подушки. Обязательно куплю теперь плоскую и мягкую.
Макс 21.10.2020 в 21:29
new comment
Синтетический наполнитель, на мой взгляд, совсем некомфортный, ненатуральный и неудобный
Анна 21.10.2020 в 20:24
new comment
Хорошая статья. Я вот лично сплю только на прямоугольной подушке, а набивка там средняя, слишком мягкая вообще не устраивает, а на слишком твердой вообще спать не могу.
Так что средней набивки прям шик для здорового сна!
Милана 01.10.2020 в 17:20
new comment
Один раз купила подушку с синтетическим наполнителем, и поняла, что напрасно. Пользоваться так и не стала.
Савелий 01.10.2020 в 14:23
new comment
Даже никогда об этом не задумывался, как по мне главное это чтобы удобная была, а остальное неважно.
Отменить
Додати коментар
Архітектурні стилі вікон
У сучасному світі настільки швидко розвивається індустрія пластикових профілів, що можливості архітектури для вікон ПВХ неймовірні. Всі передумови успішно створюються віконними системами для благополучної роботи архітекторів, а також відтворення розкішного вигляду фасадів.
Детальніше
Все про сантехнічних рольставнях
Все про сантехнічних рольставнях
Здавалося б, про які рольставнях можна говорити, коли мова йде про звичайний туалеті, тобто приміщенні без вікон. Ми всі звикли бачити рольставні на вікнах і дверях квартир, приватних будинків, магазинів і установ, де на них покладається захисна функція. В туалеті ж вони необхідні, щоб приховати масу непривабливих комунікацій.
Декоративний підвіконня
Декоративний підвіконня
Зручний підвіконня - це не просто місце біля вікна з гарним видом, а добре оформлений, затишний куточок зі спеціальним місцем для зберігання. Повірте, ці затишні «лавки» можуть легко змінити ваш настрій.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00