• Головна
  • Блог
  • Як правильно підібрати колірну гамму для будинку

Як правильно підібрати колірну гамму для будинку

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

У кожної людини є свої вподобання в кольорах. Комусь подобаються яскраві та сміливі барви, в той самий час, коли інші почувають себе у більшій безпеці в оточенні нейтральних кольорів. Добра новина в тому, що насправді не існує "правильної" палітри. Чудовий спосіб створити свою ідеальну кольорову гаму — прислухатись до порад спеціалістів.

  1. Оберіть один колір.Один із простих способів створити цілісне враження — це використати рівномірний колір фарби на стінах усіх кімнат, що особливо актуально в будинках із відкритим плануванням. Це може бути щось нейтральне, наприклад, бежевий, білий або сірий.
  2. Зверніть увагу на лінію погляду. Щоб не перевантажити простір змішуванням різних кольорів, потрібно враховувати лінію погляду. Коли ви стоїте у вітальні, які ще кімнати ви побачите? Якщо у вас є вид на кухню або вітальню, то кольори для цих просторів повинні добре поєднуватись. Різні кольори у цих кімнатах виглядають доволі дивно.
  3. Виберіть кольорову гаму. Один зі способів збільшити ймовірність того, що кольорова схема переходить із кімнати в кімнату — це обмежити себе кольорами однієї температури. Деякі люди дотримуються теплої кольорової палітри — червоний, помаранчевий, жовтий або холодної — сірий, зелений та синій. Також можна обрати один або два кольори, а потім використовувати їх варіанти. Якщо основний колір синій, то ви можете обрати чисто-синій або темно-синій кольори при переміщенні із кімнати до кімнати. Таку ж концепцію можна використовувати для декоративних аксесуарів.
  4. Зв'яжіть кімнати разом акцентами. Кольори акценту можуть змінюватись від кімнати до кімнати, але продовження одного послідовного кольору по всьому будинку може допомогти створити відчуття цілісності. Наприклад, у вас у вітальні зелений та синій, можливо для їдальні ви використаєте один із цих кольорів або тільки синій. Або ви могли б зробити синій з жовтим. Так що синій колір — це те, що зв'яже ваші кімнати.
  5. Використовуйте формулу 60-30-10. Інший спосіб створення зв'язного потоку — думати про палітру для вашого будинку як про математичну задачу. Використовуйте базовий колір, який вам дійсно подобається, на 60-70 відсотків простору інтер'єру. Ваш наступний колір повинен бути від 25 до 30 відсотків. Тоді ви зможете зробити акценти від 5 до 10 відсотків. Ця проста формула дозволяє використовувати відразу три кольори, не перевантажуючи при цьому простір.

Скориставшись простими порадами, ви зможете легко визначити кольорову гаму свого інтер'єру і створити унікальний дизайн будинку за своїм смаком.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як вибрати жалюзі або ролети в Маріуполі?
Протягом останніх декількох років жалюзі користуються заслуженою популярністю. За своїми властивостями і функціональності жалюзі виграють у традиційних штор. Для любителів штор, втім існують максимально близькі до них, але в рази більше функціональні сонцезахисні системи.
Детальніше
Як зняти розсувні вікна на балконі
Як зняти розсувні вікна на балконі
Ось, хто коли-нибудь приймає рішення провести полноценний ремонт, знає, як це непросто. Практично в кожному з них знаходиться квартира, яка вимагає заміни старих віконних конструкцій на нові.
Які жалюзі краще: пластикові або алюмінієві?
Які жалюзі краще: пластикові або алюмінієві?
І пластикові, і алюмінієві жалюзі можуть бути будь-якого розміру, кольору, фактури, виконані під дерево або з нанесенням малюнка на ламелях - фотожалюзі, вибір матеріалу залежить від ваших уподобань.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00