• Головна
  • Блог
  • Як правильно підібрати колірну гамму для будинку

Як правильно підібрати колірну гамму для будинку

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

У кожної людини є свої вподобання в кольорах. Комусь подобаються яскраві та сміливі барви, в той самий час, коли інші почувають себе у більшій безпеці в оточенні нейтральних кольорів. Добра новина в тому, що насправді не існує "правильної" палітри. Чудовий спосіб створити свою ідеальну кольорову гаму — прислухатись до порад спеціалістів.

  1. Оберіть один колір.Один із простих способів створити цілісне враження — це використати рівномірний колір фарби на стінах усіх кімнат, що особливо актуально в будинках із відкритим плануванням. Це може бути щось нейтральне, наприклад, бежевий, білий або сірий.
  2. Зверніть увагу на лінію погляду. Щоб не перевантажити простір змішуванням різних кольорів, потрібно враховувати лінію погляду. Коли ви стоїте у вітальні, які ще кімнати ви побачите? Якщо у вас є вид на кухню або вітальню, то кольори для цих просторів повинні добре поєднуватись. Різні кольори у цих кімнатах виглядають доволі дивно.
  3. Виберіть кольорову гаму. Один зі способів збільшити ймовірність того, що кольорова схема переходить із кімнати в кімнату — це обмежити себе кольорами однієї температури. Деякі люди дотримуються теплої кольорової палітри — червоний, помаранчевий, жовтий або холодної — сірий, зелений та синій. Також можна обрати один або два кольори, а потім використовувати їх варіанти. Якщо основний колір синій, то ви можете обрати чисто-синій або темно-синій кольори при переміщенні із кімнати до кімнати. Таку ж концепцію можна використовувати для декоративних аксесуарів.
  4. Зв'яжіть кімнати разом акцентами. Кольори акценту можуть змінюватись від кімнати до кімнати, але продовження одного послідовного кольору по всьому будинку може допомогти створити відчуття цілісності. Наприклад, у вас у вітальні зелений та синій, можливо для їдальні ви використаєте один із цих кольорів або тільки синій. Або ви могли б зробити синій з жовтим. Так що синій колір — це те, що зв'яже ваші кімнати.
  5. Використовуйте формулу 60-30-10. Інший спосіб створення зв'язного потоку — думати про палітру для вашого будинку як про математичну задачу. Використовуйте базовий колір, який вам дійсно подобається, на 60-70 відсотків простору інтер'єру. Ваш наступний колір повинен бути від 25 до 30 відсотків. Тоді ви зможете зробити акценти від 5 до 10 відсотків. Ця проста формула дозволяє використовувати відразу три кольори, не перевантажуючи при цьому простір.

Скориставшись простими порадами, ви зможете легко визначити кольорову гаму свого інтер'єру і створити унікальний дизайн будинку за своїм смаком.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Основні риси спальні в класичному стилі
Вишуканий і елегантний дизайн створить царську і одночасно затишну атмосферу, в якій господарі отримають необхідний заряд енергії на майбутній день. Принципи оформлення спальні в класичному стилі, його переваги та недоліки. Місце для сну і відпочинку має бути затишним і налаштовувати людину на умиротворення і релакс. Для кожної людини облаштування такої кімнати буде відрізнятися в залежності від його віку, характеру і способу життя.
Детальніше
Архітектурні стилі вікон
Архітектурні стилі вікон
У сучасному світі настільки швидко розвивається індустрія пластикових профілів, що можливості архітектури для вікон ПВХ неймовірні. Всі передумови успішно створюються віконними системами для благополучної роботи архітекторів, а також відтворення розкішного вигляду фасадів.
Спальня в японському стилі, особливості оформлення
Спальня в японському стилі, особливості оформлення
Японська спальня містить у собі безліч секретів. Здається, що саме в ній відбувається дивне таїнство і чарівність східної духовної пари «інь» і «янь». Просто і функціонально оформлена спальня японців відкриває перед європейцем простір порожнечі і безтурботності. Спальня - місце релаксації і спокою. У кожного вона своя, і це дуже особисте місце усамітнення, де людина стає сама собою. Ніде ми так не вільні і розкуті, як в спальні. Оформлення спальні кожен вибирає по власним уявленням про комфорт. Тому наші спальні такі різні. Японці вважають за краще стриманість навіть в почуттях. Інтер'єр цього народу передбачає відчуженість від зовнішнього світу. Цікаво, якщо поставити посередині порожньої кімнати ліжко, це ще не японський інтер'єр, навіть, якщо ліжко буде низькою і функціональною.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00