• Головна
  • Блог
  • Як правильно підібрати колірну гамму для будинку

Як правильно підібрати колірну гамму для будинку

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

У кожної людини є свої вподобання в кольорах. Комусь подобаються яскраві та сміливі барви, в той самий час, коли інші почувають себе у більшій безпеці в оточенні нейтральних кольорів. Добра новина в тому, що насправді не існує "правильної" палітри. Чудовий спосіб створити свою ідеальну кольорову гаму — прислухатись до порад спеціалістів.

  1. Оберіть один колір.Один із простих способів створити цілісне враження — це використати рівномірний колір фарби на стінах усіх кімнат, що особливо актуально в будинках із відкритим плануванням. Це може бути щось нейтральне, наприклад, бежевий, білий або сірий.
  2. Зверніть увагу на лінію погляду. Щоб не перевантажити простір змішуванням різних кольорів, потрібно враховувати лінію погляду. Коли ви стоїте у вітальні, які ще кімнати ви побачите? Якщо у вас є вид на кухню або вітальню, то кольори для цих просторів повинні добре поєднуватись. Різні кольори у цих кімнатах виглядають доволі дивно.
  3. Виберіть кольорову гаму. Один зі способів збільшити ймовірність того, що кольорова схема переходить із кімнати в кімнату — це обмежити себе кольорами однієї температури. Деякі люди дотримуються теплої кольорової палітри — червоний, помаранчевий, жовтий або холодної — сірий, зелений та синій. Також можна обрати один або два кольори, а потім використовувати їх варіанти. Якщо основний колір синій, то ви можете обрати чисто-синій або темно-синій кольори при переміщенні із кімнати до кімнати. Таку ж концепцію можна використовувати для декоративних аксесуарів.
  4. Зв'яжіть кімнати разом акцентами. Кольори акценту можуть змінюватись від кімнати до кімнати, але продовження одного послідовного кольору по всьому будинку може допомогти створити відчуття цілісності. Наприклад, у вас у вітальні зелений та синій, можливо для їдальні ви використаєте один із цих кольорів або тільки синій. Або ви могли б зробити синій з жовтим. Так що синій колір — це те, що зв'яже ваші кімнати.
  5. Використовуйте формулу 60-30-10. Інший спосіб створення зв'язного потоку — думати про палітру для вашого будинку як про математичну задачу. Використовуйте базовий колір, який вам дійсно подобається, на 60-70 відсотків простору інтер'єру. Ваш наступний колір повинен бути від 25 до 30 відсотків. Тоді ви зможете зробити акценти від 5 до 10 відсотків. Ця проста формула дозволяє використовувати відразу три кольори, не перевантажуючи при цьому простір.

Скориставшись простими порадами, ви зможете легко визначити кольорову гаму свого інтер'єру і створити унікальний дизайн будинку за своїм смаком.

Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Обробка стін спальні
Прикрасити спальню здається нескладним завданням. Досить поставити зручне ліжко, шафу, тумбочку і можна створити затишну кімнату для сну
Детальніше
Що краще - грати або захисні ролети
Що краще - грати або захисні ролети
У цьому пості, ми з вами обговоримо різницю між установкою грат і захисних ролет на вікна. Грати чи ролети: обираємо оптимальний варіант - корисні і цікаві статті, поради та рекомендації.
Стиль прованс в інтер'єрі
Стиль прованс в інтер'єрі
Сучасна різноманітність інтер'єрних стилів просто вражає, але це прекрасно: адже абсолютно кожен може вибрати варіант по собі. Сьогодні ми трохи докладніше поговоримо про надзвичайно естетичному, милому і красивому стилі прованс.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень