Як правильно оформити дитячу кімнату

Дитяча кімната повинна поєднувати в собі кілька функцій одночасно, тому її облаштування вимагає серйозного підходу.

Як правильно оформити дитячу кімнату

Правильно оформити дитячу кімнату - непросте завдання. Дизайн інтер'єру повинен бути універсальним і підходити зростаючій дитині. Яскраві кольори сподобаються маленьким дітям, але коли вони підуть до школі, вони можуть заважати зосереджуватись на навчанні. З іншого боку, занадто стриманий стиль інтер'єру теж не дуже привабливий. У цьому питанні краще дотримуватися золотої середини.

Зона сну

Дитяче ліжко має стояти там, де мало світла, щоб ліхтарі за вікном не заважали заснути, а сонце не будило на світанку. Окремі зони кімнати можуть бути визначені шляхом зміни кольору стін. Та, що біля ліжка, може мати більш темний відтінок. Але пам'ятайте, що він не повинен бути надто яскравим. На думку психологів, зелений колір має заспокійливу дію, тому що ми асоціюємо його з природою, а синій розслабляє і заспокоює, тому його рекомендують для дитячих кімнат. Щоб надати затишку цьому місцю, ви можете розставити м'які подушки та іграшки на ліжку.

Зона розваг

Куточок для ігор - це царство вашого малюка, тому ви повинні дати йому право вибору при облаштуванні цього простору. Дізнайтеся, який колір подобається дитині найбільше і використовуйте його при оформленні стін.

В ігровій зоні розмістіть шафи або контейнери, в яких дитина буде зберігати іграшки. Також потрібно подбати про м'який килимок, адже малюки часто грають, сидячи на підлозі. Можете поставити низький стіл для малювання. Щоб надати цьому простору затишок, ви можете повісити на стіни дитячу творчість або сімейні фотографії, присвячені загальним пригодам чи подорожам.

Зона навчання

Вам потрібно створити кращі умови для дитини. Тому стіл повинен бути в тому місці, де найбільше світла, бажано під вікном. Також встановіть потрібну лампу і ергономічні стільці. Зробіть книжкові шафи й полиці для шкільного приладдя, адже безлад в навчальному просторі не сприяє концентрації.

Для оформлення стін найкраще використовувати приглушені кольори, вони можуть бути відтінками вже згаданого синього кольору, що ідеально підходить для робочого місця. Це не означає, що ця частина кімнати повинна виглядати строго. На стіні ви можете повісити дизайнерську карту світу або коркову дошку, на якій ваша дитина буде вішати фотографії з друзями. Зверніть увагу на те, що робоча зона за кольором повинна відповідати іншим частинам кімнати.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 19.07.2020
Просмотрено: 321 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору