Як правильно фарбувати пластикові вікна

Зміст
Які фарби більше підходять
Процес фарбування
Фарбування

Стандартний білий колір вікон може швидко набриднути. За допомогою домашнього фарбування можна заощадити кошти і освіжити інтер'єр. Але важливо дотримувати правильну технологію і розуміти, як правильно фарбувати пластикові вікна, щоб не пошкодити матеріал.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Які фарби більше підходять

При виборі фарбувальної суміші необхідно враховувати наступне:

  1. Стійкість. Вплив навколишнього середовища негативно впливає на відтінок. Він швидко блякне або стає плямистим. Тому важливо, щоб пігмент був стійким до вологості і перепаду температур.
  2. Хороша в'язкість. Фарба не повинна утворювати якісь розводи при фарбуванні. Особливо це актуально, якщо фарбування проводиться пензлем.
  3. Екологічний склад. У фарбі не повинно бути ніяких шкідливих речовин. Це запобігає проблеми з дихальними шляхами і алергії.

Найкраще підходять сучасні фарби на водно-акрилової основі. Важливо, щоб на упаковці була спеціальна позначка & laquo; для ПВХ & raquo ;. Таким чином, не пошкодиться пластик на вікнах. Акрилові смоли не тільки стійкі, але і забезпечують потрібний відтінок. Також фарби такого типу дуже швидко сохнуть, практично не вигоряють на сонці. Завдяки відсутності різких запахів, підходять для експлуатації в закритих приміщеннях. Для того, щоб їх розвести, досить додати до складу звичайну воду.

Для фарбування пластикових вікон підійде розпилювач. Він дозволяє вирішити відразу кілька завдань. Фарба буде набагато рівномірніше наноситися, а сама процедура займе менше часу. Також зменшується витрата самої фарби. При ручному фарбуванні відмінно підходять спеціальні пензлики. По ширині вони повинні підходити розміром вікна. Додатково потрібно шпатель для очищення поверхні від захисної плівки або герметика.

Процес фарбування

Весь процес складається з 3 етапів:

  • Підготовка вікна, дозволяє запобігти погіршенню первісного вигляду.
  • Правильне покриття грунтом.
  • Фарбування.

В ідеалі вікно фарбують перед монтажем в отвір. Саме на горизонтальній поверхні легше пофарбувати пластикові елементи. А сама фарба наноситься набагато рівніше. Важливо видалити всю захисну плівку, а залишки змити теплою водою. Потім обезжиривается віконний профіль. Для цього потрібне спеціальне миючий засіб для пластику. Воно делікатно впливає на матеріал. Скло попередньо перед фарбуванням заклеюють скотчем, призначеним для малярних робіт. Всередині приміщення додатково закривають на ручки. При використанні пензлика з синтетичним ворсом наноситься шар грунту.

Фарбування

Важливий правильний температурний режим: не нижче + 18 & deg; і не вище 25 & deg; С. Це незначний мінус всіх фарб на водній основі. Барвний матеріал готують одночасно для всіх вікон. Інакше відтінок може відрізнятися на різних зонах. Краще застосовувати краскопульт, так відтінок виходить максимально красивим. Часто досить навіть одного рівного шару. Важливо захищати очі і дихальні шляхи в процесі проведення робіт.

В ручному варіанті застосовуються кисті з синтетичним або ж натуральним ворсом. У такому випадку потрібно 2 шари. Перший наноситься відразу після просушування грунту. Фарба повинна висохнути. А вже потім наноситься вже остаточний 2 шар.

На заключному етапі на всю поверхню наноситься лак для закріплення. Так вікнам надається глянсовий або матовий блиск. Також в якості заключного шару може наноситися глянсове покриття.

Основна перевага фарбування пластикових вікон в тому, що вона пожвавлює загальний вигляд приміщення. Фарби не блякнуть при дотриманні всіх технологічних особливостей. Можна запросто правильно фарбувати пластикові вікна без допомоги фахівців, підібравши відповідні інструменти.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 4
Коментарі
Наташа 18.09.2019 в 20:17
new comment
Вот мне так же всегда было интересно, какую лучше всего краску выбрать для пластикового окна, просто помню был один случай, когда покрасили пластиковое окно, и оно тут же покрылось все трещинами. Получается сама краска была плохого качества.
Сара 19.08.2019 в 01:17
new comment
А вот если речь идет о белом пластике, какую именно краску вы бы порекомендовали использовать в таком случае? Просто не хотелось бы за один раз испортить подоконник, как я знаю не вся краска подходит.
Elizar 16.08.2019 в 21:49
new comment
Подскажите, можно ли использовать специальную краску для покраски деревянной поверхности, чтобы за счет нее окрасить пластиковые белые окна. Может уже кто-то проделывал подобную работу и сможет поделиться личным опытом?
Надежда 11.08.2019 в 00:10
new comment
С красками конечно все не так просто, они должны соответствовать многим требованиям и зачастую не самые дешевые. Я лично использовала внутри вместо краски специальную пленку, даже если что-то испортится можно переклеить.
Отменить
Додати коментар
Марокканський стиль в інтер'єрі
Етнічні стилі в інтер'єрі сьогодні стають все більш і більш популярними. І, на тлі тих же розпіарених скандинавського стилю або прованс, власники квартир, де планується ремонт, звертають увагу на східні стилі, наприклад на марокканський.
Детальніше
Чи можна використовувати стільницю замість підвіконня
Чи можна використовувати стільницю замість підвіконня
Варіант як стільниця замість підвіконня дозволяє заощадити значний простір і освіжити інтер'єр мініатюрної кухні, звільнивши місце під інші, не менш важливі предмети обстановки. Економічне використання простору біля вікна на кухні
Стиль прованс в інтер'єрі
Стиль прованс в інтер'єрі
Сучасна різноманітність інтер'єрних стилів просто вражає, але це прекрасно: адже абсолютно кожен може вибрати варіант по собі. Сьогодні ми трохи докладніше поговоримо про надзвичайно естетичному, милому і красивому стилі прованс.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00