• Головна
  • Блог
  • Як зрозуміти, що ваш дизайнер професіонал: 6 рекомендацій

Як зрозуміти, що ваш дизайнер професіонал: 6 рекомендацій

Зміст
На що звернути увагу

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Досить часто при плануванні хорошого і недешевого ремонту замовники вдаються до послуг дизайнерів. Дизайнерський інтер'єр високо цінується, всі елементи в ньому гармонійно поєднуються один з одним, а їх розстановка здатна візуально підкреслити достоїнства приміщення або ж приховати недоліки. Також подібні послуги просто необхідні, коли планується побудувати інтер'єр в певному стилі.
 
Створення дизайнерського проекту, це серйозна робота, яка базується на спеціальних знаннях. Замовнику, особливо коли він не володіє знаннями по дизайну інтер'єру, деколи складно зрозуміти хто перед ним: професіонал чи самоучка? Чи варто купувати матеріали, робити ремонт і купувати меблі за проектом дизайнера? Погодьтеся, зовсім неприємно, якщо вкладені серйозні кошти і сили в проект, який надав шарлатан. Саме тому так важливо визначити чи справжній перед вами професіонал. Розглянемо основні нюанси.
 

На що звернути увагу

Коли ви з дизайнером обговорюєте проект, то не зайвим буде поцікавитися, чи були у нього в роботі подібні завдання? Якщо схожі проекти вже реалізовувалися, то попросіть дизайнера портфоліо готових проектів, щоб оцінити його потенціал і вміння. Чим таких робіт більше, тим краще. Також не зайвим буде попросити контакти партнерів у дизайнера, які допомагали втілити проект в життя. Поцікавтеся термінами реалізації, виниклими труднощами.
 
Зверніть увагу на слова дизайнера. Як правило, професіонал обов'язково попередить про труднощі з якими ви можете зіткнутися втілюючи те чи інше рішення. Він має досвід, тому розуміє, що саме має бути зроблено, щоб реалізувати задум. Професіонал запропонує вирішення важких ситуацій чи інші варіанти, які схожі з вашою ідеєю і можуть вам сподобатися. Якщо ж дизайнер погоджується з усім і на все відповідає «це можна зробити, немає проблем», то варто засумніватися в його професійних якостях. Кожне завдання при реалізації на увазі труднощі про які ви повинні знати.
 
Спеціаліст в процесі обговорення проекту обов'язково буде задавати вам уточнюючі питання, які безпосередньо пов'язані з реалізацією інтер'єрних або екстер'єрних рішень. Кожна задумка замовника повинна бути детально обговорена, щоб виключити неточності і підрахувати кошторис. Якщо ж цього не відбувається і дизайнер не задає уточнюючих питань, то ймовірно він не має уявлення про способи реалізації ваших ідей або ж буде діяти за шаблоном, роблячи так, як зручно йому.
 
Також слід знати, що хороший дизайнер не може бути профі в безлічі сфер одночасно. Уточніть в яких напрямках він працює. Спеціаліст навряд чи може охопити досконально безліч сфер, а якщо дизайнер заявляє, що розбирається у всьому, то ймовірно його знання поверхові.
 
Якщо вже в ході реалізації проекту виявилися проблеми або помилки, то професіонал чесно скаже про це і запропонує варіанти виходу з ситуації. Любитель швидше за все приховає інформацію і перекладе відповідальність або на робочих, або на вас. Не зайвим буде відвідати об'єкти над якими працював дизайнер, оцінити візуальну складову і поговорити з замовниками.
 
Професійний дизайнер обов'язково запропонує безліч способів захистити приміщення від сонячного світла і посягань зловмисників. В арсеналі фахівця особливе місце займають жалюзі і ролети на вікна, як ефективні і практичні інструменти.
Задати питання
Опубликавано: 21.10.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Купити тканинні жалюзі день-ніч в Києві
Ролети день-ніч - це система, яка має можливість регулювання світлового потоку. Модель прекрасно підходить інтер'єру будь-якого приміщення. Використання полотна з чергуються смугами в конструкції визначає другу назву такого зручного пристосування - жалюзі день-ніч "зебра". В жалюзі день-ніч використовується спеціальна якісна тканина, що не піддається забрудненню, прекрасно відштовхує вологу і не вигоряє під сонячними променями. Матеріал весь трохи, а весь догляд реально звести до використання сухий щітки для усунення мінімальної кількості пилу, що скупчився.
Детальніше
Чи можна прати тканинні жалюзі?
Чи можна прати тканинні жалюзі?
Як прати жалюзі вертикальні тканинні в домашніх умовах? - Питання багатогранний. Розглянемо основні моменти. Але перш, ніж ви приступите до прання, хочу вам дати кілька рекомендацій, які допоможуть продовжити термін експлуатації жалюзі
Стиль Шеббі-шик
Стиль Шеббі-шик
Якщо ви плануєте ремонт і зараз перебуваєте в пошуку актуального стилю інтер'єру, спробуйте звернутися до оригінального, незаяложені і не дуже популярному стилю Шеббі шик.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень