• Головна
  • Блог
  • Як зрозуміти, що ваш дизайнер професіонал: 6 рекомендацій

Як зрозуміти, що ваш дизайнер професіонал: 6 рекомендацій

Зміст
На що звернути увагу

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Досить часто при плануванні хорошого і недешевого ремонту замовники вдаються до послуг дизайнерів. Дизайнерський інтер'єр високо цінується, всі елементи в ньому гармонійно поєднуються один з одним, а їх розстановка здатна візуально підкреслити достоїнства приміщення або ж приховати недоліки. Також подібні послуги просто необхідні, коли планується побудувати інтер'єр в певному стилі.
 
Створення дизайнерського проекту, це серйозна робота, яка базується на спеціальних знаннях. Замовнику, особливо коли він не володіє знаннями по дизайну інтер'єру, деколи складно зрозуміти хто перед ним: професіонал чи самоучка? Чи варто купувати матеріали, робити ремонт і купувати меблі за проектом дизайнера? Погодьтеся, зовсім неприємно, якщо вкладені серйозні кошти і сили в проект, який надав шарлатан. Саме тому так важливо визначити чи справжній перед вами професіонал. Розглянемо основні нюанси.
 

На що звернути увагу

Коли ви з дизайнером обговорюєте проект, то не зайвим буде поцікавитися, чи були у нього в роботі подібні завдання? Якщо схожі проекти вже реалізовувалися, то попросіть дизайнера портфоліо готових проектів, щоб оцінити його потенціал і вміння. Чим таких робіт більше, тим краще. Також не зайвим буде попросити контакти партнерів у дизайнера, які допомагали втілити проект в життя. Поцікавтеся термінами реалізації, виниклими труднощами.
 
Зверніть увагу на слова дизайнера. Як правило, професіонал обов'язково попередить про труднощі з якими ви можете зіткнутися втілюючи те чи інше рішення. Він має досвід, тому розуміє, що саме має бути зроблено, щоб реалізувати задум. Професіонал запропонує вирішення важких ситуацій чи інші варіанти, які схожі з вашою ідеєю і можуть вам сподобатися. Якщо ж дизайнер погоджується з усім і на все відповідає «це можна зробити, немає проблем», то варто засумніватися в його професійних якостях. Кожне завдання при реалізації на увазі труднощі про які ви повинні знати.
 
Спеціаліст в процесі обговорення проекту обов'язково буде задавати вам уточнюючі питання, які безпосередньо пов'язані з реалізацією інтер'єрних або екстер'єрних рішень. Кожна задумка замовника повинна бути детально обговорена, щоб виключити неточності і підрахувати кошторис. Якщо ж цього не відбувається і дизайнер не задає уточнюючих питань, то ймовірно він не має уявлення про способи реалізації ваших ідей або ж буде діяти за шаблоном, роблячи так, як зручно йому.
 
Також слід знати, що хороший дизайнер не може бути профі в безлічі сфер одночасно. Уточніть в яких напрямках він працює. Спеціаліст навряд чи може охопити досконально безліч сфер, а якщо дизайнер заявляє, що розбирається у всьому, то ймовірно його знання поверхові.
 
Якщо вже в ході реалізації проекту виявилися проблеми або помилки, то професіонал чесно скаже про це і запропонує варіанти виходу з ситуації. Любитель швидше за все приховає інформацію і перекладе відповідальність або на робочих, або на вас. Не зайвим буде відвідати об'єкти над якими працював дизайнер, оцінити візуальну складову і поговорити з замовниками.
 
Професійний дизайнер обов'язково запропонує безліч способів захистити приміщення від сонячного світла і посягань зловмисників. В арсеналі фахівця особливе місце займають жалюзі і ролети на вікна, як ефективні і практичні інструменти.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Ар-нуво - як втілити многожанровость в своїй квартирі
Ар-нуво (фр. Art nouveau, букв. «Нове мистецтво») - художній стиль, який з'явився у Франції в кінці 19-го століття (1890-1914). Стиль швидко став популярним: художники і дизайнери почали використовувати його в архітектурі, домашньому декорі, ювелірному мистецтві.
Детальніше
Що таке гратчасті ролети
Що таке гратчасті ролети
Ролетні решітки - рухливі системи, що забезпечують прекрасний зовнішній вигляд вітрин і вітражів і надійний захист цінностей. Ґратчасті ролети один з підвидів захисних ролет. У статті розповідається про особливості цих виробів, для чого служать, з чого роблять.
Як реалізувати дизайн квартири в стилі лофт - прості поради для кожного
Як реалізувати дизайн квартири в стилі лофт - прості поради для кожного
Незважаючи на поширену думку, що такі інтер'єри були заселені переважно богемою, їх першими мешканцями стали заможні клієнти, які могли дозволити собі великі площі в центрі мегаполісів. Головна перевага лофтового приміщень - велика площа і яскраво виражені архітектурні та конструкційні елементи, найчастіше старі фактури і будівельні матеріали
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00