• Головна
  • Блог
  • Як підготувати проект двокімнатної квартири: на що звернути увагу

Як підготувати проект двокімнатної квартири: на що звернути увагу

Зміст
Перепланування квартири
Дизайнерське зонування простору квартири
Якщо квартира малогабаритна

До найбільш затребуваним квартирах на ринку первинної та вторинної відносяться двокімнатні. Для вторинного житла їх площа становить від 40 до 65 кв. м, а двушка в новобудові цілком може досягати площа в 85 кв. м і більше. Такий формат доступніше, ніж трикімнатна і є оптимальним як для проживання однієї людини, так і для невеликої сім'ї.

Завдяки своїм параметрам, двокімнатні квартири досить просто зробити функціональними, затишними і красивими. Для цього, звичайно, потрібно розробити проект. Часто може знадобитися перепланування і в цьому випадку вкрай не рекомендується проводити роботи без консультації з фахівцем.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Повірте, простіше і дешевше замовити дизайн-проект, ніж робити все «в сліпу». Якщо не розуміти, як повинно бути влаштовано простір, то згодом можна отримати або не той результат, який хотілося, або доведеться переробляти якісь моменти. Це в свою чергу спричинить додаткові витрати і втрату часу.

Перепланування квартири


Для чого потрібна перепланування при складанні проекту? Вона дозволяє збільшити простір і усунути недоліки. Не секрет, що старі будинки вже не завжди здатні запропонувати дійсно комфортні умови для проживання. Тому, якщо це можливо з технічної точки зору і безпеки, то можна за допомогою перепланування отримати більше корисного простору і збільшити комфортабельність.

Перед плануванням важливо уточнити в місцевому БТІ в яку вартість обійдеться ті чи інші дозволи і детально вивчити технічний паспорт квартири. Це допоможе уникнути штрафу і виключить знесення несучих стін. Перепланування можуть піддаватися ніші для зберігання, стіна між кімнатою і кухнею, арочні отвори дверей. Однак, перепланування не завжди виправдана з урахуванням вартості дозволів і вартості будівельних робіт.

Дизайнерське зонування простору квартири


Комбінування різних стилів і поділ простору на зони, це кропітка і відповідальний процес. Бажано залучити для цього фахівця дизайнера, інакше можна комбінувати непоєднувані між собою стилі. Це зовсім не означає, що всі кімнати і приміщення квартири повинні оформляється в єдиному стилі, але їх сумісність все ж бажана.

При складанні проекту двокімнатної квартири, цілком допустимо комбінувати такі стилі, як:

  • класика з мінімалізмом;
  • вінтаж з бароко;
  • техно зі стилем мегаполіс.


Розділяти простір рекомендується згідно його функціональним призначенням. Так, цілком доречно виділити в єдину стильову зону простір кухні, їдальні і вітальні. Такий варіант найбільш доречний в тому випадку, коли застосовуватися в квартирі-студії.

Ще одним популярним рішенням є об'єднання в один простір спальні і вітальні. Дизайн-проект в такому випадку буде включати в себе використання модульних меблів і перегородки, за допомогою яких будуть виділятися функціональні зони.

У тому випадку, коли вітальня кімната не об'єднана з кухнею, то можна спробувати зробити проект вітальні з робочим кабінетом. Для зонування в такому випадку підійде двосторонній стелаж.

Якщо квартира малогабаритна


Для невеликих двокімнатних квартир, загальна площа яких становить від 30 до 45 кв. м, рекомендується використовувати світлі відтінки в оформленні інтер'єру. Це візуально розширить простір. Для збільшення ефекту можна використовувати глянцеві або ж дзеркальні поверхні. Завдяки їм вдасться створити ефект глибини, що також позитивно позначиться на візуальному сприйнятті.

Якщо в квартирі є балкон або лоджія, то їх можна інтегрувати в квартиру, прибравши перегороджує стіну. Якщо так зробити неможливо, то рекомендується це простір переробити під робочий кабінет або зону відпочинку.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Стиль мінімалізм в інтер'єрі
Вибір стилю в інтер'єрі дуже важливо вибирати не тільки виходячи з власних естетичних уподобань, але і спираючись на власний характер. Якщо ви не страждаєте вещізмом, якщо ви цінуєте простір, світло, якщо ви не прив'язується до певних речей.
Детальніше
Сучасний дизайн стелі в кухні
Сучасний дизайн стелі в кухні
Затіяли ремонт в кухні або просто збираєтеся оновити стеля? І в першому, і в другому випадку спершу варто ознайомлюватися з усіма матеріалами. У цій статті читачі знайдуть опис самих різних способів обробки старого стелі. Вимоги до кухонного стелі
Ідеї для облаштування кальянної зони в квартирі або будинку
Ідеї для облаштування кальянної зони в квартирі або будинку
Куріння кальяну - відмінний спосіб розслабитися. Цінителі такого відпочинку організовують в квартирі окрему зону для кальяну. Облаштувати простір зі смаком, зробити його зручним, функціональним і комфортним допоможе дизайнер інтер'єрів.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00