Як відремонтувати будинок, непридатний для життя

У статті ми детально розповімо про будинок, зведеному в 18 столітті у французькій долині Лаури. З моменту його споруди всередині приміщення не проводилося жодного ремонту. Але нові власники будинку вирішили реконструювати його. З усього наявного на прибудинковій території тільки 10% займала площу житлового простору. Добре, що цими новими власниками стали Вірджинія (керівник студії дизайну) і Жан-Луї Деніо (іменитий дизайнер інтер'єру і декоратор). Процес реставрації приміщення зайняв у них понад 12 місяців, але результат перевершив всі очікування.

Як відремонтувати будинок, непридатний для життя

Трансформація приміщення з ферми в сучасний заміський будинок

Ключове завдання, яке стояло перед цими двома творчими особистостями - створити практичний сучасний будинок, зберігши риси 18 століття.

Спочатку між будинком і є сусідами з ним стайнею дизайнери спорудили прохід. Перший поверх будівлі на увазі наявність вітальні і відкритого кухонного приміщення Спальня також зазнала трансформацію і на її місці з'явилася оригінальна бібліотека. А ось кімната, в якій раніше розташовувалася кухня, стала спальнею для Жана-Луї.

Комора перетворилася в ванну. Дизайн ванної кімнати повністю нагадує атмосферу 18 століття. Тут декоратор встановив антикварні шафи, раковини. В якості підлогового покриття було використано класичну терракотовую плитку.

Верхня частина будівлі поповнилася 3 спальнями, медіа центром і 2 ванними. А оновлення мансарди полягало в установці вікон. За рахунок цього вона стала більш світлою і затишною.

Впровадження інноваційних технологій в старовинний стиль інтер'єру

Перед власниками житла стояло завдання зробити підлогу в кімнатах теплим, щоб забезпечити оптимальні умови для підростаючої дочки. Вирішити задачу вдалося за рахунок монтажу сучасної системи променевого опалення (найбільш вживаний вид для обігріву заміських будинків). А в якості підлогового покриття було використано керамічну плитку. Вона дозволила посилити ефект старовини будинку і відмінно доповнила дерев'яні балки.

Для оформлення стін будинку дизайнером було використано темну палітру кольорів. Це дозволило додати трохи затишку. А ось для створення гарного контрасту застосовувався світлий текстиль. Гармонійним доповненням дизайну стала овчина, необроблене дерево, шкіра, іржавий метал. В рівній мірі поєднання подібних елементів дозволяє підкреслити їх гідності.

Двері також довелося оновити і старі полотна замінилися на двері з простих дубових дощок.

Дивовижні рішення і елементи інтер'єру

Додати інтер'єру середньовічної атмосфери дозволили різні антикварні предмети. Деякі були привезені з подорожей, а деякі вдалося купити за копійки на датських, італійських і американських блошиних ринках. Особливу увагу в інтер'єрі зайняло дзеркало у вигляді сонця, яке красується на стіні біля каміна. Цьому дзеркала понад 60 років, а воно як і раніше виглядає актуально і оригінально.

Варто зазначити, що особливе місце в інтер'єрі будинку зайняла створена Вірджинією і Жаном-Луї бібліотека в шотландському стилі. Чому саме в ньому? Тому що все їхнє дитинство пройшло саме там. Таким чином вони вважали пам'ять про безтурботні часи, проведених у своєї бабусі.

Підсумковий результат перевтілення будинку перевершило всі очікування. Це дійсно старовинний будинок, в якому знайшлося місце для використання сучасних технологій. СІ хоч перепланування зайняла багато часу і сил, самі дизайнери залишилися задоволені своєю роботою і тепер ніжаться на своїй ділянці, попиваючи смачний чай.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 212 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору