Як оформити спальню в стилі мінімалізм

Зміст
Основні рекомендації при оформленні спальні в мінімалістичному стилі
Оздоблювальні матеріали і тонкощі вибору 
Як оформити поверхні?

Мінімалізм приваблює багатьох своєю продуманістю. Це оптимальний варіант для тих, хто вважає за краще функціональність і затишок. Мінімалізм в інтер'єрі передбачає мінімальну кількість декору, техніки і меблів в кімнаті. Це не означає її повну відсутність, в приміщенні повинні знаходитися тільки ті предмети, які використовуються кожен день. Подібні правила як ніколи актуальні при облаштуванні спальні. 

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні рекомендації при оформленні спальні в мінімалістичному стилі

Основоположний принцип мінімалізму - стриманий інтер'єр у світлих тонах, чіткість ліній і мінімальний набір меблів. Мінімалізм не допускає хаосу в зберіганні предметів, тому рекомендується продумати якісь системи можуть використовуватися, щоб вони вписувалися в загальну концепцію приміщення. Це можуть бути:

  • вбудовані комоди;
  • пуфики з потайними нішами;
  • вузькі шафи;
  • висувні полки під ліжком. 

Слідуючи таким принципам ви скорочуєте прибирання в приміщенні, а мінімальна кількість меблів дозволяє надати кімнаті додаткову світлість і простір. При цьому вам не потрібно вкладати багато коштів в облаштування приміщення, досить тільки позбутися від зайвих предметів. 

Оздоблювальні матеріали і тонкощі вибору 

Для стін, стелі і підлогового покриття рекомендується використання якісних матеріалів, без фактурних добавок і спокійних пастельних тонів. В такому випадку зір не буде перевантажуватися і ви зможете повноцінно відпочити. Використовувані меблі буде відмінно поєднуватися з такими поверхнями, і ви зможете міняти її в міру необхідності, незалежно від використовуваних матеріалів. Ви можете використовувати дерев'яну, скляну, металеву меблі, головне щоб вона не перевантажувала простір. 

При виборі колірного оформлення варто уникати не тільки яскравих, але і темних відтінків. Правило актуально для поверхонь, меблів, текстилю. Всі акценти важливо розставити за допомогою коректно підібраного освітлення. З подібним завданням відмінно впорається багаторівневе освітлення, в тому числі точкове підсвічування на стелі і стінах. 

У мінімалізмі вітається використання оздоблювальних матеріалів з природних матеріалів - цегли, металу, скла або дерева. Ви зможете сміливо комбінувати їх між собою, головне щоб вони були виконані в одному кольорі. 

Як оформити поверхні?

Якщо ваша спальня не може похвалитися великою площею, спробуйте використовувати акценти з глянцевих вставок. Подібні моменти дозволять трохи візуально розширити простір. При цьому стеля повинна бути матовим, щоб спростити догляд за ним. 

Для оформлення стін можуть використовуватися найрізноманітніші оздоблювальні матеріали:

  • тканинні панелі;
  • шпалери, в тому числі паперові або вінілові;
  • цегла або натуральні матеріали;
  • фактурну штукатурку. 

Окрему увагу необхідно приділити вікна. Воно буде виступати в якості акценту, а в спальні грає не меншу роль. Обраний текстиль для віконної рами повинен перегукуватися із загальною атмосферою кімнати. Це може виражатися як в єдиному кольорі, так і фактурі самого полотна. Різноманітність варіантів на ринку дозволяє підібрати класичні штори, римські рулонні штори або навіть жалюзі. Але в останньому випадку краще звернути увагу на вертикальні моделі з тканинними ламелями. 

У деяких випадках ви зможете використовувати вікно для створення акцентного плями. В такому випадку колір може вигідно підкреслювати спокійні відтінки стін і текстилю на ліжку. 

При виборі підлогового покриття зверніть увагу на ламінат і паркет. Вони найчастіше проводяться під натуральне дерево і оптимально підходять під використання в спальні в мінімалістичному стилі. 

Навіть якщо ви не можете похвалитися великим метражем спальні або у вас використовується функціональна зона замість повноцінної кімнати, ви можете сміливо реалізовувати принципи мінімалізму в своєму інтер'єрі. 

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 18.01.2021
Коментарів: 1
Коментарі
Лита 24.11.2020 в 19:17
new comment
Выдвижные полки и пуфики с потайными нишами помогут визуально увеличить пространство в любой спальне, а убирать действительно станет проще.
Отменить
Додати коментар
Металеві зварні решітки на вікна
Є кілька способів закріпити грати на вікні. Конструкцію вставляють з зовнішньої сторони будівлі, всередині приміщення або між стеклами. Такі металеві огорожі надійно захистять приміщення від проникнення зловмисників, адже їх досить складно демонтувати без наявності спеціальних інструментів.
Детальніше
Єгипетський стиль в інтер'єрі
Єгипетський стиль в інтер'єрі
Сучасний Єгипет і Древній Єгипет - це два, безумовно, дуже різні держави. У інтер'єрних стилях, найчастіше, намагаються відтворити інтер'єрні особливості та культурні риси саме Стародавнього Єгипту - держави з надзвичайно цікавою історією, цікавою культурою, дуже самобутнього.
Двері і Меблі в інтер'єрі, як єдине ціле
Двері і Меблі в інтер'єрі, як єдине ціле
Інтер'єр окремого приміщення, квартири або приватного будинку - цілісний об'єкт, при створенні якого необхідно враховувати безліч деталей, щоб в результаті отримати максимально привабливий варіант. Тому при підборі всіх елементів, необхідно враховувати як меблі, так і двері і вікна.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00