Як оформити спальню в стилі лофт

Зміст
Як визначитися з оздоблювальними матеріалами?
Вибираємо меблі для спальні в стилі лофт 

Лофт - дизайнерський напрямок в інтер'єрі, яке при всій своїй простоті і мінімалізмі викликає багато суперечок навіть в сфері професійного дизайну. Деякі вважають, що втілити його можна виключно у великих промислових приміщеннях, інші думають що реалізувати його можливо виключно в міських будівлях Нью-Йорка. Насправді дизайн в стилі лофт можна втілити в будь-який міський квартирі, навіть спальні. Горищний або індустріальний стиль досить легко підлаштувати під власні потреби. Дотримуючись простих рекомендацій ви зможете облаштувати зону відпочинку в стилі лофт. Найголовніше - використовувати деякі оздоблювальні матеріали, сучасну техніку і мінімально необхідні меблі. 

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Як визначитися з оздоблювальними матеріалами?

Індустріальний стиль має на увазі деяку незавершеність в процесі обробки, тому в інтер'єрі вітаються бетонна поверхня, біла фарба, «голий» цегла. Ці правила залишаються актуальними в тому числі і при обробці спального приміщення. Якщо фінішна обробка вже була проведена в спальні, можна вдатися до деяких хитрощів:

  • вставки з декоративного цегли;
  • паперові або вінілові шпалери в стилі цегляної або бетонної обробки;
  • накладні плитки з різною фактурною обробкою;
  • пластикові накладні панелі;
  • картон з гофрованої поверхнею. 

Ви можете перенести акценти тільки на одну стіну. В процесі продумування і реалізації інтер'єру, спробуйте не забувати про такі характерні риси:

поєднання між собою грубих матеріалів, предметів мистецтва і техніки дозволяє проводити різноманітні експерименти;

відкритий простір навіть в спальні можна реалізувати за допомогою дзеркальних і скляних поверхонь, а навіть летять тканин, якими можна прикрасити не тільки вікна, а й окремі частини кімнати. 

Найголовніше, усуньте нагромадження з меблів і знесіть зайві перегородки. Ці правила як ніколи актуальні для спальні. В іншому випадку, відчуття перевантаженості буде тиснути на вас і заважати повноцінному сну. При необхідності ви зможете реалізувати один з наступних принципів:

  • перефарбувати стіни в один колір, максимум виділити одну акцентним тоном або цегляної фактурою;
  • відокремити функціональну зону відпочинку не щільною гіпсокартонної перегородкою, а мобільним стелажем;
  • використовувати необхідний мінімум меблів, в ідеалі якщо вона не буде перевантажена зайвою фурнітурою. 

Ідеальна спальня в стилі лофт не обов'язково оснащена панорамними вікнами. Навіть якщо в кімнаті вбудовано звичайний балкон або вікно стандартних розмірів, ви зможете облаштувати його необхідними моментами. 

В першу чергу варто позбутися від важких портьєр і штор. Незважаючи на те що вони непогано справляються зі звукоізоляцією і захистом від сонця, вони приховують простір і розділяють кімнату, роблячи її громіздкою. Якщо для вас в пріоритеті саме якісний захист від сонця, рекомендуємо звернути увагу на римські штори «день-ніч». Вони відмінно справляються зі своєю світлозахисну функцією, не дозволяючи ділити простір. Якщо для вас спальня неможлива без тканин, зверніть увагу на летять і легкі штори світлих відтінків, які підкреслять вільне відчуття в кімнаті і не будуть «тиснути». 

Вибираємо меблі для спальні в стилі лофт 

Найголовніше, пам'ятайте про правило мінімалізму - в кімнаті повинна знаходитися тільки ті меблі, якою ви користуєтеся щодня. Рекомендується позбутися шафи, тільки якщо у вас немає можливості облаштувати вбудовану вбиральню. Так ви зможете зберегти трохи простору в кімнаті. 

Окрему затишну атмосферу додає використання меблів з натурального дерева та вантажні предмети з комбінованих матеріалів. Додатково варто звернути увагу на меблі на коліщатках з фіксаторами. Ви зможете легко пересувати її в міру необхідності і не думати над тим, як саме розташувати ліжко саме сьогодні. Правило актуально в тому числі і для крісел і дивана. 

Розділити простір в кімнаті на кілька зон можна без використання перегородок з гіпсокартону, досить використання пересувної ширми.

Навіть якщо у вас є можливість реалізувати всі типові риси стилю лофт, не варто перевантажувати приміщення типовими елементами стилю. В такому випадку ви отримаєте зворотний ефект захаращеності. 

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 05.12.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Біла Церква, де замовити жалюзі?
Жалюзі і ролети - це той предмет інтер'єру, без якого практично неможливо уявити будь-який сучасний будинок або офіс. Жалюзі - це не тільки прикраса, а й якісна, грамотно сконструйована сонцезахисна система.
Детальніше
Стиль онто-арт
Стиль онто-арт
Онто-арт - це стиль в інтер'єрі, який є настільки особливим і самобутнім, що про нього вкрай мало хто чув. Безумовно, про нього знають поціновувачі мистецтва і дизайнери інтер'єрів, але для обивателів ці два слова, як правило, говорять украй мало.
Стиль неопластицизм в інтер'єрі
Стиль неопластицизм в інтер'єрі
Правильно підібраний стиль в інтер'єрі - це не менш важливо, ніж правильно і якісно виконаний ремонт в цілому. Саме стиль інтер'єру відповідає за настрій будинку, саме правильний стиль здатний налаштувати на релакс, або ж, навпаки, заряджати енергією.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00