• Головна
 • Блог
 • Як оформити спальню для людини, яка страждає на алергію

Як оформити спальню для людини, яка страждає на алергію

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Симптоми алергії можуть бути нестерпними. Вдень вони заважають нормальному життю, а вночі ускладнюють засинання і змушують вас відчувати себе не комфортно. Однак, кілька предметів інтер'єру можуть допомогти вам пережити важкий час. Щоб правильно організувати спальню для людини з алергією, потрібно врахувати кілька простих порад.

  1. Остерігайтеся пилу

Головне, про що ви повинні подбати, - це постійна боротьба з пилом, який накопичується в спальні. Тут добре підійдуть як стандартні пилососи, так і призначені для людей, які страждають алергією. Парова швабра також буде хорошим рішенням, так як вона не вимагає використання будь-яких миючих засобів, адже вони також дуже часто викликають алергічні реакції.

  1. Гіпоалергенні матеріали

Боротьба з неприємною хворобою протягом дня означає, що страждаючий на алергію потребує спокійного і безперервного сну вночі, щоб відновити сили. Тому варто намагатися зробити місце для відпочинку повністю безпечним. Ми вже знаємо, що часте і регулярне прибирання поліпшить комфорт перебування в спальні. Однак при виборі конкретних елементів постільної білизни варто вибрати матрац, до складу якого входить гелеобразная піна. Вона є хорошим рішенням для людей, які страждають від різних видів алергії. Завдяки своїй гнучкості вона також стане відмінним матрацом для тих, хто страждає від болів в спині.

  1. Матрац повинен "дихати"

Цілком природно, що мікроби з часом почнуть накопичуватися в структурі вашого матрацу. Тому ще одним елементом матраца, на який варто звернути увагу, є повітряна тривимірна сітка. Завдяки цьому постільна білизна значно покращує вентиляцію і циркуляцію повітря, що, в свою чергу, запобігає накопиченню алергенів в структурі матрацу. Більш того, 3D-сітка також принесе полегшення людям, які страждають від надмірного потовиділення.

  1. Свіже повітря

У зв'язку з тим, що вироблення алергенів визначається рівнем вологості і температури всередині будинку, ви повинні приділяти велику увагу провітрювання та очищення повітря у всій квартирі. На жаль, однією з багатьох проблем є велика кількість забруднюючих речовин, які щодня потрапляють в наш організм через дихальну систему. Тому варто придбати очищувач повітря або кондиціонер з фільтром, який зменшить ризик алергічної реакції і впливу шкідливих речовин. Пристрої виявляться необхідними в спальні страждаючих алергією не тільки під час опалювального сезону, але також навесні і влітку.

 1. Мінімалізм в пріоритеті

Чим менше непотрібних предметів в спальні, тим легше буде контролювати фактори, що викликають алергію. Хоча аксесуари зазвичай підкреслюють характер інтер'єру і доповнюють його, в цьому випадку здоров'я, комфорт і благополуччя повинні бути пріоритетними. Тому обмежте кількість аксесуарів в спальні до мінімуму. Той же принцип поширюється на всі види додаткових тканинних елементів - подушки і ковдри

Опубликавано: 31.08.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Вибір міжкімнатних дверей для приватного дерев'яного будинку
У дерев'яному будинку всі деталі інтер'єру слід продумати дуже ретельно. Досконалий дизайн і висока якість - міжкімнатні двері в приватному будинку обов'язково повинні відповідати цим критеріям. Особливо ретельно слід вибирати міжкімнатні двері при оформленні інтер'єру будинку з бруса.
Детальніше
Функціональна квартира
Функціональна квартира
Як об'єднати всі приміщення в квартирі між собою і при цьому не відмовлятися від приватних приміщень і затишних куточків? Життя не стоїть на місці і надає на нас свій вплив. Об'єктивна реальність підштовхує нас до змін. Такі процеси супроводжують нас кожен день. Під їх впливом формується наш уклад.
Скільки коштують захисні ролети
Скільки коштують захисні ролети
При покупці ролетів можна заощадити, якщо правильно підійти до підбору кольору, матеріалу і розміру. Знизити ціну допоможе навіть колір, який ви підберете для рольставней.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень