• Головна
 • Блог
 • Як оформити спальню для людини, яка страждає на алергію

Як оформити спальню для людини, яка страждає на алергію

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Симптоми алергії можуть бути нестерпними. Вдень вони заважають нормальному життю, а вночі ускладнюють засинання і змушують вас відчувати себе не комфортно. Однак, кілька предметів інтер'єру можуть допомогти вам пережити важкий час. Щоб правильно організувати спальню для людини з алергією, потрібно врахувати кілька простих порад.

  1. Остерігайтеся пилу

Головне, про що ви повинні подбати, - це постійна боротьба з пилом, який накопичується в спальні. Тут добре підійдуть як стандартні пилососи, так і призначені для людей, які страждають алергією. Парова швабра також буде хорошим рішенням, так як вона не вимагає використання будь-яких миючих засобів, адже вони також дуже часто викликають алергічні реакції.

  1. Гіпоалергенні матеріали

Боротьба з неприємною хворобою протягом дня означає, що страждаючий на алергію потребує спокійного і безперервного сну вночі, щоб відновити сили. Тому варто намагатися зробити місце для відпочинку повністю безпечним. Ми вже знаємо, що часте і регулярне прибирання поліпшить комфорт перебування в спальні. Однак при виборі конкретних елементів постільної білизни варто вибрати матрац, до складу якого входить гелеобразная піна. Вона є хорошим рішенням для людей, які страждають від різних видів алергії. Завдяки своїй гнучкості вона також стане відмінним матрацом для тих, хто страждає від болів в спині.

  1. Матрац повинен "дихати"

Цілком природно, що мікроби з часом почнуть накопичуватися в структурі вашого матрацу. Тому ще одним елементом матраца, на який варто звернути увагу, є повітряна тривимірна сітка. Завдяки цьому постільна білизна значно покращує вентиляцію і циркуляцію повітря, що, в свою чергу, запобігає накопиченню алергенів в структурі матрацу. Більш того, 3D-сітка також принесе полегшення людям, які страждають від надмірного потовиділення.

  1. Свіже повітря

У зв'язку з тим, що вироблення алергенів визначається рівнем вологості і температури всередині будинку, ви повинні приділяти велику увагу провітрювання та очищення повітря у всій квартирі. На жаль, однією з багатьох проблем є велика кількість забруднюючих речовин, які щодня потрапляють в наш організм через дихальну систему. Тому варто придбати очищувач повітря або кондиціонер з фільтром, який зменшить ризик алергічної реакції і впливу шкідливих речовин. Пристрої виявляться необхідними в спальні страждаючих алергією не тільки під час опалювального сезону, але також навесні і влітку.

 1. Мінімалізм в пріоритеті

Чим менше непотрібних предметів в спальні, тим легше буде контролювати фактори, що викликають алергію. Хоча аксесуари зазвичай підкреслюють характер інтер'єру і доповнюють його, в цьому випадку здоров'я, комфорт і благополуччя повинні бути пріоритетними. Тому обмежте кількість аксесуарів в спальні до мінімуму. Той же принцип поширюється на всі види додаткових тканинних елементів - подушки і ковдри

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 7
Коментарі
Анна 29.10.2020 в 14:33
new comment
Соглашусь со всеми пунктами. Благодаря вашей статье, мне удалось сделать мою комнату по-настоящему моим пространством.
Поля 28.10.2020 в 19:39
new comment
Я считаю, что в такой спальне лучше использовать встроенный шкаф купе, а так же избавиться от не нужных вещей. Еще выбрать натуральное постельное белье и качественный матрас.
Елена 23.10.2020 в 18:39
new comment
Необходимо выбрать ковер на пол в комнату аллергичного ребенка. Как выбрать ковер в спальню?
Выоцкая Я. 23.10.2020 в 12:59
new comment
В такой вот спальне должно быть, как можно больше пространства, а так же стоит выбирать мебель из натурального состава.
Светлана 22.10.2020 в 22:04
new comment
А ролеты из какого материала посоветуете выбрать в спальню людям, страдающим аллергией?
Ирина 22.10.2020 в 11:18
new comment
Если у человека аллергия, то нужно по максимуму использовать натуральные материалы в обстановке, никакой синтетики, поменьше ковров и хлама, в комнате желательны деревянные полы и доступ во все уголки, чтобы пыль не скапливалась и можно было провести влажную уборку. Ну и очистители воздуха тоже желательны.
Сергей 01.10.2020 в 14:25
new comment
Никогда бы не подумал что у страдающих аллергией может быть столько проблем, в том числе и с интерьером.
Отменить
Додати коментар
Актуальність модерну для кожного інтер'єру
Сучасна архітектура або модерністська архітектура - це термін, який застосовується до групи стилів архітектури, яка виникла в першій половині 20-го століття і стала домінуючою після Другої світової війни.
Детальніше
Якісні жалюзі і ролети в Дніпродзержинську з Nikoss
Якісні жалюзі і ролети в Дніпродзержинську з Nikoss
Питання захисту приміщення від надлишку сонячного світла особливо гостро постає в літній час. Але і в інші сезони це теж необхідно: осіннє і зимове сонечко може також бути досить яскравим.
Чи потрібно фарбувати захисні ролети
Чи потрібно фарбувати захисні ролети
Фарбувати або не фарбувати рольставні? Захисні ролети з алюмінію не схильні до корозії, тому не потребують регулярної забарвленням і нанесенні на поверхню будь-яких додаткових шарів.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00