Як оформити невелику вітальню

Якщо ваша вітальня маленька і захаращена, останнє, що ви захочете зробити, це провести в ній час. Але ви можете оформити її так, що простір буде здаватися більше, ніж є насправді. Це не диво, а грамотно підібраний інтер'єр, для втілення якого потрібно знати декілька хитрощів.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

  1. Забезпечте доступ світла

Якщо ваша вітальня має велике вікно через яке надходить багато природного світла, не закривайте його темними шторами. Нехай сонячні промені проникають всередину, роблячи простір більш повітряним і відкритим. Навіть якщо у вас немає великих вікон, вибирайте більш світлі відтінки штор, щоб максимально збільшити кількість світла. Також добре підійдуть штори з напівпрозорих тканин.

  1. Не бійтеся експериментувати

Дизайнерські креативні задумки можна втілити і в маленькому просторі. Головне правильно підібрати кожен елемент декору, щоб інтер'єр не здавався перевантаженим.

  1. Використовуйте великий килимок

Вибір килимка більшого розміру - це трюк, завдяки якому кімната здається більше. На відміну від килимків меншого розміру, він візуально не розбиває підлогу.

  1. Створіть затишок

Невеликий простір добрий тим, що він може бути по-справжньому затишним. Поставте поруч невеликі крісла, використовуйте м'який килим - це дозволить зробити невелику кімнату гостинною та функціональною.

  1. Виберіть темні стіни

Темні глянцеві стіни створюють витончений фон для простих, чітких ліній, а також яскравих предметів. Використовуйте невеликий простір в ваших інтересах і зробіть його схожим на скриньку для коштовностей. Фарбування ваших стель в один колір може ще більше посилити відчуття інтимності. У такому інтер'єрі ви зможете сміливо використовувати яскраві меблі.

  1. Використовуйте багатофункціональність

Коли місця не вистачає, єдиний варіант - проявити творчий підхід і зробити речі універсальними. Наприклад, якщо у вас немає місця для окремої вітальні, спальні і домашнього офісу, об'єднайте кожну концепцію в єдиний простір. Правильне планування і окремі елементи можуть мати чудовий вигляд, незалежно від форми і розміру приміщення.

  1. Обіграйте високі стелі

Навіть якщо вам не вистачає площі кімнати, ви можете отримати додатковий простір за рахунок високих стель. Щоб скористатися цим вертикальним простором, підкресліть високі вікна довгими шторами і ефектними шпалерами.

  1. Приділіть увагу журнальному столику

Використовуйте два маленьких столика, щоб зайняти місце одного великого. Вони краще підходять для невеликого простору і легко переміщуються туди, де вони можуть вам знадобитися.

 1. Не бійтеся яскравих фарб

Невеликий простір не означає, що ви не можете пограти з кольором. А якщо ви любите використовувати красиві пастельні або яскраві кольори, але не хочете, щоб ваша вітальня  виглядала хаотично, дотримуйтеся однієї кольорової гами.

Задати питання
Опубликавано: 31.07.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Виразний мінімалізм в інтер'єрі, де поєднуються класика і модерн
Буває так, що людині подобається відразу кілька стилів в оформленні інтер'єру. Або, як варіант, пара живе в одній квартирі воліє різні напрямки. Як же тоді знайти вихід?
Детальніше
Стиль шале в інтер'єрі
Стиль шале в інтер'єрі
Якщо естетика стилів на кшталт "кантрі" для вас близька і ви хочете облаштувати свій будинок максимально затишно, ви можете звернутися до стилю шале. Стиль шале відображає естетику гірських будиночків і ви цілком можете відтворити її у себе вдома.
Шпроси на вікна своїми руками
Шпроси на вікна своїми руками
Декорування вікон розкладкою дозволяє візуально зробити їх більш естетичними і розкішними. До того ж, зовнішній вигляд вікна виразно змінюється, і тільки в кращу сторону.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень