Як оформити інтер'єр маленької квартири

Як оформити інтер'єр маленької квартири

При правильному використанні матеріалів, забарвлень і роботі з пропорціями кімнат, цілком можливо створити затишне житло з маленької квартири. Може трапитися так, що проста реорганізація простору допоможе зробити його більш об'ємним — наприклад, створення невеликих ніш в стіні або перетворення комор у додаткову площу. Кращі поради по дизайну інтер'єру для невеликих квартир:

  1. Пофарбуйте заглиблення в стіні в темний колір. Якщо у вас є заглиблення в стіні, наприклад, для декоративного каміна або комори, ви можете створити додатковий простір, пофарбувавши заглиблення у більш темний колір, ніж іншу частину кімнати. Якщо у вашій квартирі дерев'яні підлоги, то гарний темно-зелений колір ніші додасть кімнаті глибини та характеру, особливо якщо решта кімнат будуть світлого кольору, наприклад, білого або кремового.
  2. Виберіть меблі для приміщення. Якщо ви обмежені по площі, коли справа доходить до меблів, думайте нестандартно і вибирайте предмети, які вписуються в простір. Якщо ви не можете поставити традиційний диван, не займаючи, наприклад, всю кімнату, то замість нього встановіть невелику софу або два м'яких крісла.Вибирайте настінні світильники, а не на підлогу або стельові, які займають простір кімнати та вибирайте приховані шафи для зберігання речей, щоб не використовувати багато громіздких стелажів.
  3. Використовуйте круглий стіл . Якщо вам потрібен обідній стіл, але у вас обмежений простір, виберіть круглий, зі стільцями, які підсуваються, і встановіть його в кут, замість того, щоб використовувати величезний прямокутний стіл і стільці, що займають всю кімнату.
  4. Вікна повинні бути світлими й просторими. Коли ви намагаєтеся створити ілюзію більшого простору, ключовим моментом є легкість. Це також важливо і в оздобленні вікон. Уникайте важких дерев'яних карнизів і довгих темних штор. Більш легкі жалюзі, які можна згорнути протягом дня, гарантують, що все можливе світло буде проникати в квартиру весь день, роблячи її більше і яскравіше. Намагайтеся не ставити меблі перед вікнами, щоб вони не затуляли світло. Головне все акуратно розмістити, щоб створити ілюзію більшого простору і уникнути відчуття безладу.
  5. Використовуйте дзеркала для відбиття світла і розширення простору Ще один розумний спосіб створити ілюзію більшого простору - використовувати дзеркала, щоб відбивати світло і створювати додатковий вимір основним стінам в квартирі.

Наявність маленької квартири не повинна обмежувати вас в тому, як декорувати кімнати і які матеріали для цього придбати. Використовуйте будь-яку можливість, щоб простір працював на вас, і продумайте розумне використання кольору і дизайну, щоб створити ілюзію великої квартири.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 05.07.2020
Просмотрено: 244 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору