Як оформити інтер'єр маленької квартири

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

При правильному використанні матеріалів, забарвлень і роботі з пропорціями кімнат, цілком можливо створити затишне житло з маленької квартири. Може трапитися так, що проста реорганізація простору допоможе зробити його більш об'ємним — наприклад, створення невеликих ніш в стіні або перетворення комор у додаткову площу. Кращі поради по дизайну інтер'єру для невеликих квартир:

  1. Пофарбуйте заглиблення в стіні в темний колір. Якщо у вас є заглиблення в стіні, наприклад, для декоративного каміна або комори, ви можете створити додатковий простір, пофарбувавши заглиблення у більш темний колір, ніж іншу частину кімнати. Якщо у вашій квартирі дерев'яні підлоги, то гарний темно-зелений колір ніші додасть кімнаті глибини та характеру, особливо якщо решта кімнат будуть світлого кольору, наприклад, білого або кремового.
  2. Виберіть меблі для приміщення. Якщо ви обмежені по площі, коли справа доходить до меблів, думайте нестандартно і вибирайте предмети, які вписуються в простір. Якщо ви не можете поставити традиційний диван, не займаючи, наприклад, всю кімнату, то замість нього встановіть невелику софу або два м'яких крісла.Вибирайте настінні світильники, а не на підлогу або стельові, які займають простір кімнати та вибирайте приховані шафи для зберігання речей, щоб не використовувати багато громіздких стелажів.
  3. Використовуйте круглий стіл . Якщо вам потрібен обідній стіл, але у вас обмежений простір, виберіть круглий, зі стільцями, які підсуваються, і встановіть його в кут, замість того, щоб використовувати величезний прямокутний стіл і стільці, що займають всю кімнату.
  4. Вікна повинні бути світлими й просторими. Коли ви намагаєтеся створити ілюзію більшого простору, ключовим моментом є легкість. Це також важливо і в оздобленні вікон. Уникайте важких дерев'яних карнизів і довгих темних штор. Більш легкі жалюзі, які можна згорнути протягом дня, гарантують, що все можливе світло буде проникати в квартиру весь день, роблячи її більше і яскравіше. Намагайтеся не ставити меблі перед вікнами, щоб вони не затуляли світло. Головне все акуратно розмістити, щоб створити ілюзію більшого простору і уникнути відчуття безладу.
  5. Використовуйте дзеркала для відбиття світла і розширення простору Ще один розумний спосіб створити ілюзію більшого простору - використовувати дзеркала, щоб відбивати світло і створювати додатковий вимір основним стінам в квартирі.

Наявність маленької квартири не повинна обмежувати вас в тому, як декорувати кімнати і які матеріали для цього придбати. Використовуйте будь-яку можливість, щоб простір працював на вас, і продумайте розумне використання кольору і дизайну, щоб створити ілюзію великої квартири.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Резник П 29.10.2020 в 15:17
new comment
Если квартира однокомнатная, можно мебель расставить таким образом, чтобы сэкономить пространство, для этого используют навесные полки, и встраиваемую мебель, в том числе и шкафы-купе.
Еня 24.10.2020 в 06:03
new comment
Иллюзию большого пространства помогает создать моя любимая мебель- трансформер, используемая в любой комнате, хоть на кухне, хоть в гостиной.
Отменить
Додати коментар
Примітно, яскраво, енергійно: кольору в інтер'єрі та одязі
Існує безліч помилок щодо поєднання правильно поєднання кольорів в інтер'єрі та одязі. Багато забобони вже просто не актуальні, залишимо їх прихильникам консервативного погляду на життя.
Детальніше
Як облаштувати домашній спортзал
Як облаштувати домашній спортзал
Важливий не стільки розмір домашнього тренувального залу, скільки його правильна організація. Пошук мотивації і натхнення для занять спортом, часом, грають дуже важливу роль, тому потрібно оформити зал так, щоб вам хотілося проводити в ньому час з користю. Є кілька умов, при дотриманні яких ви зможете правильно облаштувати свою тренувальну зону.
Кабінет на балконі
Кабінет на балконі
Дізнайтеся якомога дуже просто і ефективно оформити кабінет на балконі! Кабінет на балконі підійде для тих, хто працює або навчається вдома і багато часу проводить за комп'ютером. як правильно облаштувати особистий кабінет на балконі і втілити в дійсність мрію.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень