Як оформити будинок в скандинавському стилі

Як оформити будинок в скандинавському стилі

Останнім часом при будівництво будинків люди все частіше відмовляються від непрактичних речей. Так, відходить на задній план бажання виділити житло шляхом надання йому якихось розкішних форм. Практичність, функціональність і строгість - нова мода. Щоб забезпечити високий комфорт і при цьому витратити менше грошей будинки будують в скандинавському стилі.
 
Мінімалізм в екстер'єрі та інтер'єрі, строгість і помірність: ті якості, які притаманні цьому стилю. Оформити будинок в скандинавському стилі можна і зробивши перепланування.
 

Переваги скандинавського стилю

Скандинавський стиль вельми бюджетен і при цьому комфортний. Для оформлення відмінно підходить прості меблі і аксесуари з IKEA, а стіни можна просто пофарбувати. Головне, щоб вони були рівними. При цьому за простотою ховається зручність. Завдяки мінімалізму в приміщенні залишається багато вільного простору і світла. Також безперечною перевагою є можливість в будь-який момент змінити колір стін просто пофарбувавши їх. Інтер'єр можна доповнювати іншими предметами, а можна прибирати їх і не завдати шкоди цілісності стилю.
 
Як і було вже сказано, скандинавський стиль дозволяє істотно заощадити кошти без шкоди функціональності і зручності. Це практичне рішення для повсякденного життя. Відмінною рисою скандинавського стилю виступає також екологічність. Переважно всі елементи декору виконуються з натурального дерева.
 

Деталі оформлення

Забарвлення стін проводиться за допомогою світлих фарб. Колір не обов'язково повинен бути абсолютно білим. Легкі відтінки голубого або сірого кольору також допускаються. До підбору покриття для поло теж потрібно підходити з розумом. Скандинавський стиль виключає будь-які покриття, крім дерев'яних. Можна обмежиться паркетом або ламінатом, але найкраще придивитися до грубого, необробленому дереву з добре вираженою фактурою. Ідеально для цього підходить дошка. Нічого, якщо вона буде незначно скрипіти, це теж частина скандинавського стилю. Дошка може бути тонованою, вибіленою, головне, щоб не ховалася фактура.
 
Текстильні елементи повинні бути теж з натуральних матеріалів. Добре на цю роль підходить мішковина і бавовна. За рахунок грубості такого текстилю, відмінно передається природність і теплота.
 
Щоб внести різноманітність в оформлення допускається використання декоративних подушок і різних постерів або картин. Подушки можуть бути яскравих кольорів, а постери і картини повинні оточувати тонкі чорні рамки.
 
Для зберігання речей найкраще віддати перевагу прихованим шаф, які не будуть виділятися. Приховати таку меблі можна в спеціальних нішах або стінах. Нічого зайвого і акцентує на себе увагу, сперечаючись з інтер'єром, не повинно бути присутнім.
 
Стеля не потрібно оформляти якимось особливим чином. Зайвими будуть будь-які втручання, будь то натяжна стеля або стельова плитка. Досить побілити або пофарбувати світлою фарбою. При цьому ховати в спеціальні короби проводку не варто, вона ніяк не заважає скандинавському стилю. Для більшої естетичності досить пофарбувати дроти в колір стелі або стін.
 
На вікна оптимально поставити жалюзі або ролети, вони виглядають мінімалістично, нейтрально і відрізняються високою практичністю, що і властиво скандинавському стилю.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.10.2019
Просмотрено: 684 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору