Як облаштовувати зони в квартирі-студії

Нерухомість в столиці - це велика відповідальність. Тому до облаштування квартири потрібно підходити з розумом. Невелика квартира-студія вимагає грамотно вибудуваного дизайн-проекту. Одним з таких ми поділимося з вами. Це не звичайне поділ квартири на кімнати з урахуванням об'єднання залу і кухні, а більш сучасний і цікавий проект.

Як облаштовувати зони в квартирі-студії

Організація простору

Щоб інтер'єр не виглядав просто красиво, але ще й був функціональним, розберемо деякі особливості організації простору в невеликій квартирі-студії.

Зону кухні доцільно відокремити. І бажано це робити на стадії ремонту, коли є можливість створити перегородки між кімнатами. Розглянемо два варіанти з кухнею:

  • Для тих, хто регулярно користується кухнею. У цьому випадку бажано розділяти вітальню і кухню. Зробити це можна продовженням стіни (наприклад, конструкцією з гіпсокартону) або більш легкими матеріалами, ширмою. Поділ допоможе людині готувати на кухні, не заважаючи відпочиваючому в залі.
  • Рідкісне користування кухнею. Чому це так важливо? Якщо ви не часто користуєтеся плитою, раковиною, тим більше духовкою, а обідаєте поза домом або віддаєте перевагу доставку готової їжі, то студія - ідеальний варіант. І ось чому. На вітальню можна виділити умовно більше місця. Як поділу поставити обідній стіл.

«Комплектація» квартири-студії

Які складові важливі для облаштування затишною і функціональною? Розглянемо це питання для двох зон: зал і кухня.

Зона кухні

Простір на кухні має бути грамотно розподілено, щоб все необхідне приладдя завжди можна було легко знайти. Тому перед покупкою кухонних меблів напишіть список речей, які регулярно будуть зберігатися на кухні. Подумайте, як зручніше їх зберігати. Для круп і макаронних виробів можна придбати однакові красиві контейнери, щоб не зберігати в упаковці, яка рветься. Для спецій і масла також можна придбати органайзер, в якому можна швидко знайти потрібний інгредієнт для готування. Посуд логічніше зберігати окремо для різних цілей. Погодьтеся, шукати потрібну каструлю серед глибоких тарілок - явно не райдужна перспектива.

Робоча стільниця - чи не головна складова кухні. Відповідний матеріал - камінь або його замінник. Дерево або ДСП, тирса навряд чи підійдуть для постійної роботи за стільницею, яку регулярно миють. Хоча лаковане дерево витримає постійне прибирання і не зіпсується. Але по грошах вийде значно дорожче.

Зона для відпочинку

Вітальня повинна бути ідеальним місцем для відпочинку всіх членів родини. З меблів - диван, крісла, журнальний столик, полки. Якщо немає місця для зберігання речей, то до списку додається ще шафа. Диван можна розташувати як біля самої стіни, так і в середині кімнати. Якщо є телевізор, то логічніше за все його повісити перед диваном, але так, щоб огляд був і з крісел.

Перед диваном можна поставити журнальний столик, на якому в якості декору кілька ароматних свічок, живі квіти та цікаві журнали. Багато ідей по прикрасі і створенню затишної атмосфери можна подивитися в каталогах магазинів. Наприклад, ZaraHome, H & M home.

Для більш затишної обстановки спробуйте придбати килим. Звертайте увагу на матеріал, щоб згодом виріб не зіпсувалося.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 292 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору