Як можна використовувати білий в інтер'єрі

Зміст
Переваги використання білого кольору в інтер'єрі 
Особливості реалізації білого кольору в інтер'єрі 
Як використовувати білий в різних стилях інтер'єру 

Білий колір традиційно використовується в приміщенні для розширення простір, відтіняючи різні фактури. Але мало хто знає, що він може використовуватися не тільки в якості акценту для підкреслення окремих елементів інтер'єру. Найголовніше не використовувати білий колір бездумно, в іншому випадку ви зможете отримати незатишне і неживе приміщення. 

Реалізуючи всього кілька порад ви зможете привнести відчуття свіжості і чистоти, без додання стерильності. Тільки пам'ятайте, що білий колір як і будь-який інший має свої особливості, переваги і недоліки, на які варто звернути увагу. 

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Переваги використання білого кольору в інтер'єрі 

Найголовніший плюс, чому білий колір користується такою популярністю - він дозволяє візуально розширювати простір і робити кімнату просторішою, розсуваючи межі. Це можливо за рахунок відображення сонячних і променів світла на поверхні, що надає приміщенню особливу легкість.

Білий колір також відмінно поєднується з будь-якими квітами. При оформленні інтер'єру ви зможете використовувати:

  • пастельні тони;
  • контрастні відтінки;
  • яскраві акцентні тони;
  • нейтральні відтінки і багато іншого. 

Додаткова перевага - білий відмінно підходить не тільки до різних квітів, але і різноманітним фактурами. Тому один раз використовуючи білий відтінок в інтер'єрі, ви зробите його поза часом. Подібне поєднання вважається класичним, тому буде актуальним довгі роки. Сам по собі білий колір нейтральний, тому може використовуватися для додання особливої нотки в будь-якому інтер'єрі - від класичного і бароко до мінімалізму і хай-тека. 

Особливості реалізації білого кольору в інтер'єрі 

Активно використовувати білий колір при оформленні дизайну стали на початку минулого століття. Велика кількість білих тонів в приміщенні вважалося ознакою аристократів і розкоші, тому був доступний не всім, особливо в поєднанні з золотом. При оформленні інтер'єру білим кольором, варто звернути увагу на наступні нюанси:

застосовуйте білий колір великими вставками, щоб розширити простір;

білі відтінки можуть як підкреслити недосконалості поверхонь, так і приховати їх при необхідності, досить підібрати відповідний відтінок і фактуру самого кольору.

При виборі кольору для житлового приміщення уникайте охолоджуючий і чистий білий тон, який володіє блакитним або синюватим подтоном. В такому випадку приміщення буде мати стерильною і холодною атмосферою. Для обробки приміщення, а саме стелі і стін спробуйте використовувати фарби з теплими подтоном, які ближче до бежевого або пісочного. Вони будуть згладжувати неприємне відчуття стерильності, надаючи інтер'єру додаткової м'якості і затишку. 

Навпаки таких стін ви зможете сміливо розташовувати різні аксесуари, рослини в кашпо і картини. Просто не забувайте про якісне освітлення, щоб домогтися перенесення акценту на потрібне місце. 

Це правило відмінно спрацьовує при оформленні вікон. Ви зможете використовувати якісні білі штори або з'єднувати білосніжний тюль з теплими шторами. Варіант дозволяє прикрасити кімнату. Для кухні можна використовувати рулонні тканинні штори зі спеціальним просоченням, яка буде відмінно опиратися накопиченню жиру і вологи на поверхні. Найприємніше, при необхідності ви завжди зможете демонтувати систему і замінити полотно на будь-який інший приємний колір. У спальні білий колір для вікон також вітається. Ви зможете отримати якісний акцент, який візуально розширить невелике приміщення.  

Як використовувати білий в різних стилях інтер'єру 

Білий колір традиційно використовується в скандинавському стилі, тільки використовується тон з нотками сірого або жовтого. Подібний колір здатний зігріти, не втрачаючи свої якості розширення простору. Ідеально підійде для фарбування стін.

Якщо для вас ближче прованс, використовуйте для обробки стін і стелі грубу штукатурку і вагонку, але їх колір може коливатися від молочного до блакитного. Дерев'яні і металеві деталі характерні для Провансу не відволікають увагу, а навпаки підкреслять ніжність приміщення. 

Для любителів хай-тека і мінімалізму білий дозволяє додати інтер'єру максимальну легкість і простір. Це можуть як поверхні зі світловідбиваючої функцією, так і матові тканини. В такому випадку скло і метал тільки вітаються. Холодний білий колір можна використовувати в якості акценту для однієї з поверхонь. 

Подібні поради актуальні як для невеликого приміщення, так просторої кімнати.

Опубликавано: 16.11.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Кухня в дерев'яному будинку
Створюючи інтер'єр кухні в будинку з дерева, кожен власник хоче зберегти натуральний вигляд обробки. При цьому вносячи туди сучасні, стильні родзинки.
Детальніше
Що краще встановити на кухонних вікнах
Що краще встановити на кухонних вікнах
Сьогоднішнє різноманітність різних сонцезахисних систем для будинку досить велике. Проте, конкуренція між ними і класичними шторами існує до цих пір: і досить серйозна.
Стиль баухауз в інтер'єрі
Стиль баухауз в інтер'єрі
Баухауз - це ще один приклад стовідсотково функціонального стилю в інтер'єрі. Це - той самий випадок, коли абсолютно кожна деталь інтер'єру абсолютно практична і виконує якусь функцію, якщо і є декоративні елементи, то як правило, вони також знаходяться в цьому інтер'єрі не просто так.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень