Як миють металопластикові вікна в світі

Зміст
Попередні роботи
Тонкощі очищення металопластикових поверхонь
Як помити вікна

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Чисті металопластикові вікна - показник затишку в будь-якому приміщенні, незалежно від його призначення. При цьому домогтися максимальної чистоти для вікон не завжди вдається. Можна витратити кілька годин на очистку панелей і склопакетів, а в результаті спостерігати патьоки, розлучення і плями. У світі користуються різними засобами для очищення поверхні металопластикових вікон, але дотримуються єдиної технології. Ми поділимося з вами цими тонкощами.

Попередні роботи

Незалежно від того, яким способом ви будете мити вікна, важливу роль відіграє підготовчий етап - підготовка власне до мийки. необхідні:
  • таз для води;
  • серветки з мікрофібри (підійде будь-яка інша м'яка тканина);
  • паперові рушники.
М'яка тканина мікрофібри знадобиться для очищення не тільки склопакетів, але і для рами, підвіконня і жалюзі, незалежно від використовуваного матеріалу. При виборі миючого засобу, в першу чергу необхідно визначитися з його призначенням. Заборонено використовувати засіб для очищення стекол, щоб помити жалюзі або підвіконня. У кращому випадку ви просто не впораєтеся з забрудненням, в гіршому - зашкодить поверхню.

Тонкощі очищення металопластикових поверхонь

Щоб домогтися максимально чистою поверхні, в світі дотримуються такого порядку дій:
  • очищається поверхню стекол і рами від пилу і бруду;
  • наноситься розчин на скла, необхідно почекати кілька хвилин перш ніж витирати його, в іншому випадку він спрацює не так ефективно;
  • підвіконня очищається в самому кінці.
Послідовність «зверху-вниз» дозволяє уникнути накопичень патьоків на вже вимиті підвіконні. Якщо металопластикові вікна миються вперше, важливо переконатися, що на їх поверхні відсутня плівка. В іншому випадку ви просто не зможете від неї позбутися надалі, плівка прилипає до поверхні.

Як помити вікна

Пластикові поверхні - рами і підвіконня, як і ламелі жалюзі, очищаємо за допомогою мильного розчину. Заборонено використання:
 
  • кислотних розчинів;
  • лужних розчинів;
  • розчинників,
  • абразивних складів.
В іншому випадку рама і жалюзі будуть просто пошкоджені. Найкраще використовувати нейтральний мильний розчин, попередньо розвівши його в теплій воді. Змочити м'яку тканину в отриманому розчині і провести кілька разів по забруднень. Після досить просто провести сухою ганчіркою. Якщо залишилися розлучення, паперові рушники допоможуть позбутися від них.
 
Склопакети необхідно мити зверху вниз. З самого початку необхідно видалити задавнену бруд. Уже після скористатися мильним розчином для наведення додаткового блиску. При необхідності можна скористатися спеціальними засобами, що містять в своєму складі спирт. Такі розчини не залишають слідів розчинів на склопакеті.
 
Навіть якщо патьоки на склі залишаться, прибрати їх можна за кілька секунд за допомогою паперового рушника. Додатково можна використовувати різні засоби для додання блиску. Вони доступні у всіх магазинах світу.
 
Перш ніж приступати до миття вікон, варто спочатку зняти жалюзі і помити їх окремо. Так ви спростите собі роботу з очищення ламелей.
 
Дотримуючись простих інструкцій, ви зможете максимально ефективно відмити поверхню вікна, незалежно від типу забруднення.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Соня 30.10.2020 в 10:41
new comment
Статья хорошая для хозяюшки, а ккак мыть деревянные окна, которые вскрыты лаком, может кто-то подскажет ?
Отменить
Додати коментар
Декорування склопакетів
Згодом вікна крім захисної і огороджувальної функції, стали важливим елементом в створенні інтер'єру. Декоровані склопакети доповнюють стиль інтер'єру, додають привабливості дизайну окна.Декор пластикових вікон робить вікна повноцінними елементами стилю приміщення без втрат в експлуатаційних якостях.
Детальніше
Дизайн 4-кімнатної квартири - актуальні ідеї для кожного
Дизайн 4-кімнатної квартири - актуальні ідеї для кожного
Інтер'єр квартири виконаний в дусі мінімалізму і сучасної класики. Кольори інтер'єру: бежевий, пісочний, шоколадний, аквамарин і бузковий. Шоколадно-пісочна вітальня поєднана з кухнею і розділена декоративною перегородкою, в якій розміщений телевізор і місткі стелажі. Над диваном розташовані дзеркальні панелі розширюють простір кімнати.
Куди встановлюються захисні ролети
Куди встановлюються захисні ролети
Існують різні типи ролет. Вони відрізняються за способом і місцем установки, а також - за функціональним призначенням. Який варіант установки рольставен - оптимальний? Це залежить від багатьох параметрів: функціонального призначення будівлі, дизайну фасаду, необхідного рівня захисту
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00