Як миють металопластикові вікна в світі

Зміст
Попередні роботи
Тонкощі очищення металопластикових поверхонь
Як помити вікна

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Чисті металопластикові вікна - показник затишку в будь-якому приміщенні, незалежно від його призначення. При цьому домогтися максимальної чистоти для вікон не завжди вдається. Можна витратити кілька годин на очистку панелей і склопакетів, а в результаті спостерігати патьоки, розлучення і плями. У світі користуються різними засобами для очищення поверхні металопластикових вікон, але дотримуються єдиної технології. Ми поділимося з вами цими тонкощами.

Попередні роботи

Незалежно від того, яким способом ви будете мити вікна, важливу роль відіграє підготовчий етап - підготовка власне до мийки. необхідні:
  • таз для води;
  • серветки з мікрофібри (підійде будь-яка інша м'яка тканина);
  • паперові рушники.
М'яка тканина мікрофібри знадобиться для очищення не тільки склопакетів, але і для рами, підвіконня і жалюзі, незалежно від використовуваного матеріалу. При виборі миючого засобу, в першу чергу необхідно визначитися з його призначенням. Заборонено використовувати засіб для очищення стекол, щоб помити жалюзі або підвіконня. У кращому випадку ви просто не впораєтеся з забрудненням, в гіршому - зашкодить поверхню.

Тонкощі очищення металопластикових поверхонь

Щоб домогтися максимально чистою поверхні, в світі дотримуються такого порядку дій:
  • очищається поверхню стекол і рами від пилу і бруду;
  • наноситься розчин на скла, необхідно почекати кілька хвилин перш ніж витирати його, в іншому випадку він спрацює не так ефективно;
  • підвіконня очищається в самому кінці.
Послідовність «зверху-вниз» дозволяє уникнути накопичень патьоків на вже вимиті підвіконні. Якщо металопластикові вікна миються вперше, важливо переконатися, що на їх поверхні відсутня плівка. В іншому випадку ви просто не зможете від неї позбутися надалі, плівка прилипає до поверхні.

Як помити вікна

Пластикові поверхні - рами і підвіконня, як і ламелі жалюзі, очищаємо за допомогою мильного розчину. Заборонено використання:
 
  • кислотних розчинів;
  • лужних розчинів;
  • розчинників,
  • абразивних складів.
В іншому випадку рама і жалюзі будуть просто пошкоджені. Найкраще використовувати нейтральний мильний розчин, попередньо розвівши його в теплій воді. Змочити м'яку тканину в отриманому розчині і провести кілька разів по забруднень. Після досить просто провести сухою ганчіркою. Якщо залишилися розлучення, паперові рушники допоможуть позбутися від них.
 
Склопакети необхідно мити зверху вниз. З самого початку необхідно видалити задавнену бруд. Уже після скористатися мильним розчином для наведення додаткового блиску. При необхідності можна скористатися спеціальними засобами, що містять в своєму складі спирт. Такі розчини не залишають слідів розчинів на склопакеті.
 
Навіть якщо патьоки на склі залишаться, прибрати їх можна за кілька секунд за допомогою паперового рушника. Додатково можна використовувати різні засоби для додання блиску. Вони доступні у всіх магазинах світу.
 
Перш ніж приступати до миття вікон, варто спочатку зняти жалюзі і помити їх окремо. Так ви спростите собі роботу з очищення ламелей.
 
Дотримуючись простих інструкцій, ви зможете максимально ефективно відмити поверхню вікна, незалежно від типу забруднення.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Соня 30.10.2020 в 10:41
new comment
Статья хорошая для хозяюшки, а ккак мыть деревянные окна, которые вскрыты лаком, может кто-то подскажет ?
Отменить
Додати коментар
Тропічний дизайн інтер'єру: як створити атмосферу південного курорту у себе в квартирі
Останнім часом стали досить популярні етнічні стилі інтер'єру. Це навіть не стилі, а стилізація інтер'єру з переважанням рис, характерних для будь-якої країни, місцевості або регіону. Одним з таких стилів є тропічний стиль.
Детальніше
Як вибрати тканинні ролети
Як вибрати тканинні ролети
Сучасний світ жалюзі вже неможливо уявити без тканинних ролет. Акуратні рами металопластикових та дерев'яних вікон прикрашають тканинні ролети різних кольорів. Іноді вони прикріплені над віконним
Жалюзі, тканинні ролети в Одесі!
Жалюзі, тканинні ролети в Одесі!
Курортне місто Одеса як завжди радує жителів і відпочиваючих теплою морською водою і жарким сонечком. Так, погрітися на пляжі, позасмагати, поплавати в чудовій морській воді чудово!
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00