Як модернізувати кухню в брежневка

Чому в назві статті зроблений упор саме на "в брежневки"? Справа в тому, що квартири в таких будинках мають певні габарити. Як правило, в брежневках площа кухні не перевищує 8 квадратних метрів. Також варто враховувати, що всі комунікації вже старі, стіни криві і є додатковий предмет інтер'єру - газовий котел. У цій статті ви дізнаєтеся, як з таким вихідним набором створити сучасну та комфортну кухню.

Як модернізувати кухню в брежневка

Тонкощі ремонту


Якщо ваша кухня в занедбаному стані, в ній давно не проводився капітальний ремонт, вам доведеться ретельно попрацювати над багатьма речами: заміна труб каналізації, кошторис труб водопостачання, радіатора, електропроводки, газової колонки та навіть статі.

Проблема полягає в тому, що в брежневка підлогу - це конструкція з настилу і лагів. У такій конструкції є одна особливість: з часом вона може прогніть або покритися пліснявою. Тому потрібно грунтовно підходити до заміни підлоги.

Стіни в брежневках, як правило, не рівні. Вирівнюючи їх, не захоплюйтеся, інакше ви можете вкрасти сантиметри і без того занадто маленької кухні.

Коли ви змінюєте водопровідні труби, можна встановити водоочисної фільтр.

Виробляючи заміну вікон, враховуйте, що у вас вдома газова колонка. Тому буде безпечніше встановлювати конструкцію з функцією мікропровітрювання.

Перепланування


Якщо вам не подобається маленька кухня, ви можете об'єднати її з вітальні. Але можливо це тільки в разі, коли стіна між цими кімнатами не є несучою.

Якщо ваша кухня газифікована, відмінним рішенням буде установка розсувних дверей. І тоді в будь-який момент, засунувши двері в пенал, ви зможете знову з'єднати дві кімнати.

Якщо стіна між цими кімнатами несуча, максимум, що ви можете з нею зробити - це дверний отвір зі зміцненням. Але перед цим вам потрібно в обов'язковому порядку отримати погодження від житлових інстанцій.

Якщо ваша кухня має вихід на лоджію, відмінним рішенням буде їх об'єднання. Таким чином ви на кілька квадратів збільшите свою кухню, а також зробите її більш світлою.

Що робити заборонено


Під час ремонту кухні категорично заборонено:

  • зносити балки і несучі стіни,
  • збільшувати кухню, беручи простір ванної кімнати або санвузла,
  • зачіпати вентиляційні канали в несучих стінах,
  • прибирати двері, якщо на кухні є газова колонка або газова плита.

Як підібрати кухонний гарнітур

Для брежневки підходить два варіанти кухонного гарнітура. Г-образний - це перший з них. Такий гарнітур більш місткий. Другим варіантом є лінійний - більш компактний.

Якщо ваша сім'я не потребує обідньому столі, або він стоїть у вас у вітальні, хорошим варіантом буде об'єднання кухонної поверхні з підвіконням.

Техніку варто підбирати вбудовану в гарнітур і компакнтую (зменшених розмірів).

Щоб газова колонка не псувала вигляд інтер'єру, її можна вбудувати в фальш шафа.

Як оформити обіднє місце


В таких маленьких кухнях не вийде розмістити великий обідній стіл з габаритними стільцями, інакше вам ніде буде ходити.

У брежнєвські кухоньки добре вписуються барні стійки і столики, які можна об'єднати з підвіконням.

Що стосується стільців, то бажано підібрати складні конструкції, які можна прибирати після кожного прийому їжі, звільняючи місце на кухні.

Оздоблення, як спосіб розширити простір


Ви можете візуально збільшити простір вашої кухні. Щоб стіни розсунулися, викладайте паркет уздовж приміщення. Дзеркало також візуально збільшує розміри кімнати.

Кольорову гаму рекомендують підбирати світлу

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.03.2020
Просмотрено: 292 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору