• Головна
  • Блог
  • Як фарбувати стіни водоемульсійною фарбою за допомогою валика

Як фарбувати стіни водоемульсійною фарбою за допомогою валика

Зміст
Особливості фарбування

Рідкісний ремонт не супроводжується фарбуванням стін. Від того, наскільки якісно і акуратно проведена фарбування буде залежати і кінцевий результат. З цієї причини до фарбування стін рекомендується підійти максимально відповідально. Найбільш популярною фарбою для стін вважається водоемульсійна. Широкий набір колірних рішень, легкість нанесення і відсутність токсичних речовин.

 

Ця фарба також дуже стійка і має ряд інших переваг. Наносити її на стіни можна як пензликом, так і валиком. Фарбувати валиком стіни набагато зручніше і швидше. Розглянемо цей процес більш детально.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості фарбування

Валик - це універсальний інструмент, який істотно прискорює процес фарбування. Більш того, його використання допоможе нанести фарбу рівномірно. Для того, щоб правильно пофарбувати стіни необхідно просто підібрати підходящий валик.

 

В першу чергу визначитеся який результат вам хочеться отримати на виході. Існують рівні валики і фактурні. Якщо ви вирішите використовувати фактурний, то вдасться надати забарвленні додаткові декоративні якості. Основне правило, незалежно від типу валика: дотримувати технологію нанесення втиснути фарби.

 

Перед тим, як пофарбувати стіни, важливо ретельно підготувати поверхню. Бажано вирівняти стіни. Звільніть простір від зайвих предметів, які можуть перешкоджати доступу до ділянок стіни. Під стіною постеліть поліетилен, щоб не забруднити фарбою підлогу. Також перед фарбуванням рекомендується спочатку пройтися по поверхні стін грунтовкою.

 

Це допоможе поліпшити поглинання фарби, а також забезпечить додатковий захист стін. Після того, як перший шар грунтовки висохне, пройдіться ще раз. Перед фінішної фарбуванням обов'язково необхідно переконатися, що грунтовка повністю висохла.

Фарбу необхідно розвести водою відповідно до інструкції. Також ви можете використовувати барвисті пігменти, щоб створити бажаний відтінок. Необхідно добре збовтати отриманий склад. Для цього найкраще підходить будівельний міксер. Якщо такого під рукою немає, то підійде звичайна дриль зі спеціальною насадкою для змішування.

 

Приготуйте і малярський скотч. Завдяки йому ви можете провести зонування області забарвлення. При наклейці скотча переконайтеся, що він прилягає максимально щільно до стіни. В іншому випадку фарба може затекти всередину і рівної лінії не вийде.

 

Також врахуйте, що краще до початку фарбування обзавестися валиками різних діаметрів. Так буде простіше фарбувати важкодоступні ділянки стіни. При виборі матеріалу валика потрібно бути гранично уважним. Так, при фарбуванні стін валиком з використанням втиснути фарби не рекомендується користуватися поролоновим валиком. За рахунок характеристик фарби і поролону будуть утворюватися бульбашки повітря, що призведе до поганого результату. Також за рахунок пористої структури поролонового валика будуть утворюватися патьоки.

 

З цієї причини рекомендується використовувати велюровий валик. З його допомогою вдасться рівномірно розподілити фарбу і знизити її витрату. Якщо ваші стіни не ідеально рівні, а мають рельєф, то краще використовувати хутряний валик.

 

Фарба дозовано наливається в спеціальну ванночку для валика. Помістіть валик у фарбу, нехай фарба добре вбереться. Потім його необхідно віджати водячи по рифленої поверхні ванночки. Коли валик рівномірно просочиться фарбою можна починати процес фарбування стін.

 

Починати забарвлення рекомендується з правого від вікна кута. Рівномірно наносячи шар за шаром в вертикальному або горизонтальному положенні. Не допускайте патьоків. Також важливо стежити, щоб вся площа фарбувалася. Щоб не пропустити незафарбовані ділянки подбайте про якісне висвітлення приміщення. Для більш якісного фарбування стін рекомендується нанести фарбу в два шари. Важливо дочекатися висихання першого.

 

Фарбувати області навколо розеток, кутів і інших виступів рекомендується за допомогою пензлика.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Вітальня в сучасному стилі
Використання сучасного стилю при дизайні вітальні - завжди безпрограшний варіант. Це, мабуть, одне з найдемократичніших напрямів в сучасному створенні інтер'єру
Детальніше
Замовлення жалюзі в Чернівцях
Замовлення жалюзі в Чернівцях
Якісна, продумана, функціональна сонцезахисна система обов'язково повинна бути в кожному домі. Століття штор, що захищають від надлишку сонця - давно пішов, зараз актуальні жалюзі і ролети, які в рази функціональніша.
Як застосувати колір венге в інтер'єрі кухні
Як застосувати колір венге в інтер'єрі кухні
Незважаючи на те, що зараз улюблений колір в інтер'єрі кухні у більшості дизайнерів білий, справжня класика ніколи не старіє. Якраз класичним можна назвати колір венге. Це дерево, яке росте в Східній Африці і як матеріал відрізняється зносостійкістю.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00