• Головна
  • Блог
  • Як використати дзеркало для оформлення ванної кімнати

Як використати дзеркало для оформлення ванної кімнати

Зміст
Де найкраще розмістити дзеркало у ванній

Дзеркало для ванної виконує багато функцій. Воно не тільки практичне для повсякденного використання, але і є повноцінною прикрасою. Правильно встановлене дзеркало оптично збільшує інтер'єр, що важливо для моделювання всього простору, особливо в ванних кімнатах з невеликою площею.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Овальні або прямокутні, висячі або стоячі, мінімалістичні скляні панелі або обрамлені в багато прикрашену раму - модель дзеркала і його розмір слід вибирати в першу чергу виходячи з бажаного ефекту, якого ви хочете домогтися. Правильно встановлене дзеркало дозволяє візуально додати глибину в інтер'єр з одного боку, і приховати деякі архітектурні недоліки з іншого.

Дзеркало є одним з тих предметів, який можна знайти в кожній ванній кімнаті. Раніше воно встановлювалося тільки над раковиною, в прямокутній або овальній рамі. В наш час дзеркало набуло додаткові функції.

На що звернути увагу при виборі дзеркала для ванної:

  1. З'ясуйте, з якого матеріалу виготовлено дзеркало, чи є дзеркальний шар міцним і без пошкоджень.
  2. Перевірте, чи точно віддзеркалює зображення і чи не спотворює його.
  3. Чи є поверхня гладкою, без складок і «бульбашок».
  4. Спробуйте дзеркало при різному освітленні.
  5. Переконайтеся в тому, що прозора поверхня чітко відображає деталі.
  6. Якщо дзеркало буде кріпитися між плитками, варто перевірити точність зрізу і обробку краю.

Розмір і форма дзеркала в основному залежать від розміру кімнати, її планування і ефекту, якого ви плануєте досягти. Це відмінний спосіб оптично збільшити простір незалежно від його розміру.

Де найкраще розмістити дзеркало у ванній

Перша асоціація, найбільш очевидна, це стіна над раковиною. І це правильно, тому що це зручне і найбільш ергономічне місце. Дзеркало над раковиною можна «витягнути» на всю стіну, для тогощоб візуально збільшити інтер'єр. Аналогічний ефект буде отриманий при встановленні великої скляної панелі від раковини до стелі. Світлодіодні смуги по обидва боки ідеально поєднуються з таким дзеркалом. Це гарне рішення для оптичного «підняття» низьких кімнат.

На додаток до зони вмивальника дзеркала все частіше висять над ванною як декоративний елемент. Для невеликих інтер'єрів фахівці з декору рекомендують встановлювати вздовж стіни велике настінне дзеркало, закріплене між плитками.

У ванних кімнатах з більшою площею, в яких достатньо місця, щоб відокремити зону догляду, чудово виглядають великі дзеркала, які стоять в дизайнерської рамі. Вони забезпечують вільний простір для щоденного догляду або макіяжу.

Задати питання
Опубликавано: 31.07.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Жалюзі в Сумах по самим приємним цінами
Установка якісної сонцезахисної системи - це те, що безумовно, робить будинок відразу ж більш затишним і комфортним. Втім, якісний захист від сонця ніде не завадить: ні в офісі, ні в дошкільному закладі, ні в лікарнях і клініках.
Детальніше
Як зняти розсувні вікна на балконі
Як зняти розсувні вікна на балконі
Ось, хто коли-нибудь приймає рішення провести полноценний ремонт, знає, як це непросто. Практично в кожному з них знаходиться квартира, яка вимагає заміни старих віконних конструкцій на нові.
Стиль мемфіс в інтер'єрі
Стиль мемфіс в інтер'єрі
Стиль мемфіс з'явився і увійшов в моду в світі дизайну інтер'єрів в вісімдесятих роках минулого століття. Він ніби протистояв по своїй суті модерну п'ятдесятих і шістдесятих, а також мінімалізму сімдесятих. У світі дизайну і моди все циклічно.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень