Як використовувати еркер в квартирі

Зміст
Основні види
Переваги та недоліки
Використання в вітальні
Робоча зона і меблі
Кімната дитини
Кухня
Варіанти оформлення

Еркер – це частина кімнати, що виступає за межі фасаду. Таке нестандартне рішення дає можливість проектувальникам збільшити площу стандартних міських квартир. Еркер забезпечує хороше освітлення приміщення, робить його просторіше.

Основні види

При оформленні кімнати слід знати про те, які бувають форми еркерів. Розрізняють їх такі різновиди:

 • трикутний;
 • прямокутний;
 • напівкруглий;
 • кругової.

Види еркерів впливають на загальний інтер'єр приміщень, а також підсумковий варіант їх оформлення.

Переваги та недоліки

Слід зазначити такі переваги еркера:

 • значно збільшується корисна площа;
 • можливість встановлення великих вікон дозволить домогтися кращого освітлення кімнати;
 • обробка еркера передбачає зонування приміщення, що важливо в облаштуванні стандартних квартир.

До недоліків еркера ставляться:

 • збільшення витрат на замовлення вікон нестандартної конструкції, пошиття штор;
 • можуть виникнути проблеми з теплоізоляцією виступає куточка кімнати.

Використання в вітальні

Часто еркер у вітальні використовують для розміщення дивана, журнального столика, крісел. Таке рішення дозволяє заощадити додатковий простір і облаштувати місце для відпочинку.

Еркер також можна перетворити в імпровізований робочий кабінет. Гарне освітлення і додаткове місце в кімнаті дає можливість встановити письмовий стіл і крісло.

Оптимальний варіант для любителів музики – установка в еркері фортепіано.

У вітальні можна створити зелений куточок. У еркері відмінно виглядають домашні рослини і квіти.

Робоча зона і меблі

В залежності від форми еркера, існує велика кількість різноманітних рішень з облаштування цього куточка квартири. У ньому часто встановлюють невеликий столик або стандартний комп'ютерний стіл. Також можна замовити стільницю, яка повторює форму еркера.

М'які меблі підбирають таким чином, щоб всі її контури повторювали повністю нариси еркера. Всі предмети, розташовані в освітленому куточку квартири, повинні гармонійно вписуватися в загальний інтер'єр і дизайн. В цьому випадку меблі не буде захаращувати простір, а складе його функціональну частину.

Кімната дитини

У дитячій еркер можна використовувати як додаткове місце для ігор. Інші варіанти, в залежності від форми і величини еркера:

 • установка шафки з іграшками;
 • розміщення дивана;
 • використання місця для письмового столу, за яким дитині буде зручно робити уроки.

Кухня

Якщо в квартирі немає окремої їдальні, в еркері можна встановити обідній стіл і стільці. Залежно від його розміру, інтер'єр доповнюють навісним шафкою для кухонного посуду, комодом або тумбою.

Варіанти оформлення

За допомогою кольорової гами еркер можна організувати як окрему зону кімнати. Для цього слід вибрати кольору, що відрізняються від загального інтер'єру приміщення. За допомогою подіуму еркер візуально виділяють в загальному просторі. Піднесення доречно розмістити при наявності високих стель і підсвічування. Штори і ламбрекени допоможуть створити відокремлену атмосферу. При дизайні суміжних зон необхідно не допустити дисонансу оформлення загального інтер'єру.

При підборі меблів і предметів побуту слід враховувати те, що еркер є потужним джерелом природного освітлення. &Nbsp; Пастельні тони і плавні лінії зроблять інтер'єр квартири ніжним і повітряним.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 3
Коментарі
Евгений Мелюх 03.10.2019 в 05:48
new comment
Эркер, конечно, смотрится красиво, но вот потом начинаются проблемы с покупкой карнизов для штор.
Рита 09.09.2019 в 23:35
new comment
У нас как раз в эркере стоит обеденные стол. А сами окна украсили римскими шторами - получилось нежно, практично и очень уютно. вообще эркер вышел как отдельная комнатка - я очень довольна результатом.
Любовь 11.08.2019 в 17:19
new comment
Для кухни эркер самое то, всегда мечтала себе такую квартиру иметь. В идеале конечно я бы хотела иметь эркер как на кухне, так и в гостиной комнате. Может затраты на окна и шторы с жалюзи большие, но зато не каждый же день вы их покупаете, а наслаждаться сетом и красотой будете все время.
Отменить
Додати коментар
Жалюзі на дерев'яні вікна
Завдяки своїй красі і функціональності жалюзі є популярним додатком для дерев'яних вікон, вони здатні прикрасити і підкреслити красу Ваших віконних дерев'яних конструкцій.
Детальніше
Італійський стиль в інтер'єрі
Італійський стиль в інтер'єрі
Італійський стиль в інтер'єрі - це ідеальне рішення для тих, хто цінує легкі, естетичні, неперевантаженість зайвим декором інтер'єрні рішення, але при цьому, не аскетичні. Італійський стиль в інтер'єрі - це дуже хороший баланс між функціональністю і естетикою, між контрастами і мохоромностью.
Ефект триплексу на вікна або триплекс?
Ефект триплексу на вікна або триплекс?
Застосування у вікнах і фасадах скла виготовленого за триплекс технології дозволить зробити ваше приміщення більш безпечним. Його буде складно розбити як зсередини так і зовні. Але, навіть при розбитті, скло не розлетиться в різні боки завдаючи при цьому пошкодження людині
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00