Кафе в японському стилі

Зміст
Особливості японського стилю для закладів
Основа основ
Елементи інтер'єру
Декор і доповнення

Все частіше люди вирішують відкривати ресторани або кафе в японському стилі з відповідною кухнею і блюдами. Деякі помилково плутають і роблять якийсь синтез китайського і японського стилю. Щоб організувати саме класичне японське заклад, потрібно знати про тонкощі. Ними ми і поділимося.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості японського стилю для закладів

Якщо китайські ресторани рясніють соковитими фарбами, пробуджуючи апетит, то японські закладу виглядають витримано, природно. В інтер'єрі переважають світлі тони:

  • кремовий;
  • бежевий;
  • білий;
  • кавовий;
  • Світло коричневий.

Але також вітається контрастне поєднання. Наприклад, чорний з білим, бежевий з коричневим.

Як поділу кафе на зони використовуються дерев'яні або бамбукові перегородки. Тут немає масивних деталей, які візуально збільшують простір.

Основа основ

Звичайно, мова йде про стінах, стелі і підлогове покриття.

Стіни в японському кафе повинні бути нейтрального світлого кольору. Використовуються такі матеріали: штукатурка, фарба, рідкі шпалери, рулонні шпалери. Часто зали розділяють дерев'яними ширмами або скляними стелажами.

Давня традиція робити стелю з горизонтальними балками збереглася до наших днів. Можна робити квадратні візерунки з них. Для невеликих приміщень краще робити кілька великих блоків. Так простір візуально здається просторіше. А ось у великих за площею кафе поекспериментуйте.

Підлогове покриття - дерево. Важливо підібрати якісний матеріал, який протримається багато років. Адже по підлозі не тільки ходять, але і сидять на спеціальних татах (плетені з соломи або дерева мати).

Елементи інтер'єру

На створення атмосфери впливає не тільки колірна гамма, але і окремі елементи японського стилю.

Вікна декоруються екранним полотном - японськими шторами з натуральних або синтетичних матеріалів. Штори такого типу відкриваються в сторони, пропускаючи сонячне світло. Підбирайте штори на тон світліше, ніж стіни і стелю, або ж темніше. Таким чином вийде відокремити простір, розставити акценти в закладі.

Додаткові джерела світла повинні випромінювати теплий м'яке світло. Так виходить створити затишну атмосферу Сходу. Можна поставити світильники біля кожного столика. Кожен відвідувач зможе самостійно регулювати освітлення.

Меблі повинна бути красивою і функціональною одночасно. Дерев'яні меблі покривається лаком, іноді є прикраси у вигляді різьблення або малюнків. Основні елементи меблів:

  • Низькі столики з татамі;
  • табурети;
  • ніші;
  • Стелажі.

Місце для сидіння розташовуються близько до підлоги. Це, як правило, тати, стільці, подушки.

Декор і доповнення

Як декоративні елементи зверніть увагу на різьблення на меблях. Вона повинна бути акуратною і не кидатися в очі. На стінах можуть бути полотна з малюнками рослин, тварин. Картини в техніці батика доповнять інтер'єр.

Звичайно, символ Японії, сакура, обов'язково присутній в інтер'єрі. Але не перестарайтеся: краще зробити абстрактне зображення рослини. Атмосфера в кафе створюється за допомогою простих, але вишуканих доповнень.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Ванна в японському стилі
Японський стиль оформлення ванних кімнат набирає все більшої популярності. Це, по-перше, екзотичне і свіже рішення, по-друге, він відрізняється практичністю і витонченістю. Простота форм, гармонійне поєднання кольорів - все це дарує певне заспокоєння. До особливостей такого дизайну відноситься простота і максимальна лаконічність.
Детальніше
Cтиль експресіонізм
Cтиль експресіонізм
Стиль експресіонізм - це один з популярних сучасних стилів як в мистецтві в цілому, так і в інтер'єрі, зокрема. Експресивність стилю полягає, перш за все, в поєднанні непоєднуваного, в цікавій грі світла, використанні контрастних відтінків.
Функціональна квартира
Функціональна квартира
Як об'єднати всі приміщення в квартирі між собою і при цьому не відмовлятися від приватних приміщень і затишних куточків? Життя не стоїть на місці і надає на нас свій вплив. Об'єктивна реальність підштовхує нас до змін. Такі процеси супроводжують нас кожен день. Під їх впливом формується наш уклад.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень