Кабінет на балконі

Багато хто використовує балкон, як комору, і навіть не замислюються про те, щоб зробити там кабінет або іншу кімнату. Найефективніше з кімнати зробити кабінет, так як прекрасний вид буде зачаровувати вас, а завдяки гарній освітленості, ваша продуктивність зросте в кілька разів.

Спорудити кабінет на балконі не так вже й складно. Для цього вам знадобиться трохи фантазії, зусиль і знань.

Кабінет на балконі

Існує кілька факторів, які свідчать про те, що робоче місце коштує зробити в лоджії:

  • Більше природного освітлення, ніж в інших кімнатах.
  • Приміщення краще провітрюється.
  • На балконі тихіше, ніж в інших кімнатах.
  • ви не замерзну взимку, а влітку можете насолоджуватися приємним холодком з вікна.

Перед тим, як організувати кабінет на балконі, варто обміркувати всі деталі, дизайн, а також провести підготовчу роботу перед початком оформлення.

Як підготувати приміщення для кабінету

Для того, щоб підготувати приміщення, вам буде потрібно близько тижня. Для початку вам варто встановити склопакети. Краще використовувати моделі з 2 стеклами, так як вони практично не пропускають холод з вулиці. Вам варто подбати про те, щоб на балконі було поменше щілин, протягів і тріщин, які можуть пропускати повітря. Самостійно не варто займатися цією справою, краще найміть людей, які допоможуть вам запінити щілини. Так як неправильне застосування піни може привести до підвищення вологості і прохолоді в кімнаті.

Після виконаної роботи, вирішите, де будуть розташовуватися розетки, а також освітлення. Для кабінету вам варто встановити 2-3 розетки. Електрика найкраще проводити через підлогу або плінтуса. Також перевірте, чи ловить на балконі інтернет, якщо немає, то проведіть туди кабель. &Nbsp; Утепліть балкон, для цього підійде пенофол, так як він не зменшить простір. Також його варто використовувати і з боку кімнати, щоб підвищити шумоізоляцію. Для того, щоб на балконі було тепло, не варто встановлювати батареї, можна обійтися системою, яка називається « тепла підлога ».

Як організувати робочий простір

Для організації робочого простору вам не буде потрібно велика кількість меблів. Для кабінету потрібно придбати стілець, стіл, пару полиць, на яких будуть зберігається документи, а також лампу для додаткового освітлення. &Nbsp; Якщо у вас приміщення велике, то можна додати шафа, крісло, журнальний столик або предмети декору у вигляді квітів, статуеток і інших елементів. Найчастіше на балконі важко розмістити навіть найнеобхідніші предмети для кабінету, тому варто використовувати попередній план.

Для того, щоб стіл займав невелику кількість місця, можна встановити кутовий стіл. Щоб заощадити простір, ви можете використовувати навісні полки над робочим місцем. &Nbsp; Також ви можете об'єднати кімнату і балкон. Таким чином вийде збільшити розміри кімнати.

Дизайн кімнати

В лоджії має бути достатньо простору, щоб можна було посидіти з друзями в кабінеті, а також відпочити після важкого робочого дня. Слід використовувати світлі відтінки, завдяки ним буде здаватися, що кімната досить велика і має багато простору. Світлі тони можна поєднувати з контрастною меблями.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 17.07.2019
Просмотрено: 326 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору