• Головна
 • Блог
 • Використання цегли в інтер'єрі в сучасному стилі

Використання цегли в інтер'єрі в сучасному стилі

Зміст
Переваги використання цегли
Як створити цегляну стіну в своєму будинку

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Оздоблення цеглою користується популярністю серед дизайнерів. Використання цегляної кладки або імітації дозволяє внести новинку в інтер'єр. Цей елемент дозволяє внести своєрідну родзинку в окрему кімнату. Використання цегли дозволить об'єднати кілька елементів різних стильових напрямків. Наприклад, коли необхідно обіграти хай-тек, класичний інтер'єр або внести елемент лофт.
 

Переваги використання цегли

Використання цегляної кладки в інтер'єрі популярно за рахунок наступних переваг:
 
 • поєднання з різними стилями інтер'єру - важливо враховувати, що високо цінується цегла старого зразка, який використовується при зведенні будинків початку минулого століття, але можна використовувати і якісну імітацію;
 • максимально привабливий фон - з цегли створюється ідеальне тло, який буде виглядати органічно в будь-якому інтер'єрі, фон можна використовувати в якості акценту кімнати для різноманітності декору;
 • різноманітність варіантів творчості - цегла можна покрити фарбою, розписом, штукатуркою або навіть лаком, в будь-якому випадку результат не залишить вас розчарованим.
В процесі облаштування інтер'єру можна обіграти як одну нішу, так і всю стіну. Незалежно від цього, необхідно дотримуватися певних умов.
 

Як створити цегляну стіну в своєму будинку

Якщо у вас немає можливості звести стіну з цегли, можна вдатися до інших методів. Так, якщо стіна будинку зведена з цегли, але вже оштукатурена, можна зняти шар побілки і декоративні оздоблювальні матеріали. Важливо видалити не тільки всі будівельні матеріали, а й очистити цегла видаливши з його поверхні розлучення і сліди цементу. Після цього очищена поверхня шліфується і затирається. Використання безбарвного лаку дозволить надовго закріпити результат.
 
Але подібна можливість надається не завжди, домогтися необхідного ефекту цегляної вкладки, можна використавши:
 
 • скляні цеглини;
 • клінкерну плитку;
 • гіпсову імітацію;
 • облицювальну цеглу;
 • пластикові панелі;
 • шпалери з фактурним малюнком.
Створюючи імітацію в своїй квартирі зовсім не обов'язково проводити масштабні ремонтні роботи. Всього кілька годин і мінімум зусиль, а готовий результат з характерною фактурою буде радувати вас.
 
Найчастіше використовується саме облицювальний матеріал. Він досить легкий і може кріпитися навіть на гіпсокартон. Додаткова перевага - різноманітність варіантів фактури, форми і забарвлення. А для фіксації на поверхню досить використовувати звичайний будівельний клейовий пістолет.
 
Цегляні ніші або стіни в інтер'єрі дозволяють урізноманітнити інтер'єр приміщення. В результаті ви отримуєте якісну конструкцію, яка буде органічно вписуватися в простір квартири, навіть якщо ви вирішите поміняти інтер'єр на кардинально протилежний. Можна обіграти і вікна. Особливо привабливо виглядають дерев'яні жалюзі в обрамленні цегляних вставок.
 
Трохи фантазії дозволять по-новому подивитися на ваш інтер'єр, досить використовувати трохи цегляної вкладки.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 3
Коментарі
Лея 29.10.2020 в 18:33
new comment
Мне нравится, когда в интерьере имитация кирпичной стены, а вот необработанная кладка из натурального кирпича мне не очень нравится.
Саня 27.10.2019 в 16:57
new comment
Возможно, есть те, у кого дома такая кирпичная стена. Не выглядит это как недостройка? Хочу себе сделать, но пока-что не уверен.
Лея 29.10.2020 в 18:34
new comment
Лично для меня, да, выглядит как незавершенный ремонт. Это дело вкуса, для любителей лофта больше.
Отменить
Додати коментар
Дерев'яний будинок мрії в стилі кантрі
Кантрі - досить своєрідний стиль в інтер'єрі, який часто називають «сільським», особливість в тому, що він залежить від традицій певних країн. Останнім часом стає все більш популярним, так як характерний для заміських будинків.
Детальніше
Cтиль експресіонізм
Cтиль експресіонізм
Стиль експресіонізм - це один з популярних сучасних стилів як в мистецтві в цілому, так і в інтер'єрі, зокрема. Експресивність стилю полягає, перш за все, в поєднанні непоєднуваного, в цікавій грі світла, використанні контрастних відтінків.
Жалюзі і ролети в Лисичанську
Жалюзі і ролети в Лисичанську
Жалюзі і ролети - це справжній маст-хев в будь-якому будинку. Вони допомагають регулювати освітленість, опціонально - захищати житло від злому, підтримувати оптимальну температуру, ізолювати приміщення від шуму, - жалюзі це суцільні плюси.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00