Використання цегли в інтер'єрі в сучасному стилі

Використання цегли в інтер'єрі в сучасному стилі

Оздоблення цеглою користується популярністю серед дизайнерів. Використання цегляної кладки або імітації дозволяє внести новинку в інтер'єр. Цей елемент дозволяє внести своєрідну родзинку в окрему кімнату. Використання цегли дозволить об'єднати кілька елементів різних стильових напрямків. Наприклад, коли необхідно обіграти хай-тек, класичний інтер'єр або внести елемент лофт.
 

Переваги використання цегли

Використання цегляної кладки в інтер'єрі популярно за рахунок наступних переваг:
 
  • поєднання з різними стилями інтер'єру - важливо враховувати, що високо цінується цегла старого зразка, який використовується при зведенні будинків початку минулого століття, але можна використовувати і якісну імітацію;
  • максимально привабливий фон - з цегли створюється ідеальне тло, який буде виглядати органічно в будь-якому інтер'єрі, фон можна використовувати в якості акценту кімнати для різноманітності декору;
  • різноманітність варіантів творчості - цегла можна покрити фарбою, розписом, штукатуркою або навіть лаком, в будь-якому випадку результат не залишить вас розчарованим.
В процесі облаштування інтер'єру можна обіграти як одну нішу, так і всю стіну. Незалежно від цього, необхідно дотримуватися певних умов.
 

Як створити цегляну стіну в своєму будинку

Якщо у вас немає можливості звести стіну з цегли, можна вдатися до інших методів. Так, якщо стіна будинку зведена з цегли, але вже оштукатурена, можна зняти шар побілки і декоративні оздоблювальні матеріали. Важливо видалити не тільки всі будівельні матеріали, а й очистити цегла видаливши з його поверхні розлучення і сліди цементу. Після цього очищена поверхня шліфується і затирається. Використання безбарвного лаку дозволить надовго закріпити результат.
 
Але подібна можливість надається не завжди, домогтися необхідного ефекту цегляної вкладки, можна використавши:
 
  • скляні цеглини;
  • клінкерну плитку;
  • гіпсову імітацію;
  • облицювальну цеглу;
  • пластикові панелі;
  • шпалери з фактурним малюнком.
Створюючи імітацію в своїй квартирі зовсім не обов'язково проводити масштабні ремонтні роботи. Всього кілька годин і мінімум зусиль, а готовий результат з характерною фактурою буде радувати вас.
 
Найчастіше використовується саме облицювальний матеріал. Він досить легкий і може кріпитися навіть на гіпсокартон. Додаткова перевага - різноманітність варіантів фактури, форми і забарвлення. А для фіксації на поверхню досить використовувати звичайний будівельний клейовий пістолет.
 
Цегляні ніші або стіни в інтер'єрі дозволяють урізноманітнити інтер'єр приміщення. В результаті ви отримуєте якісну конструкцію, яка буде органічно вписуватися в простір квартири, навіть якщо ви вирішите поміняти інтер'єр на кардинально протилежний. Можна обіграти і вікна. Особливо привабливо виглядають дерев'яні жалюзі в обрамленні цегляних вставок.
 
Трохи фантазії дозволять по-новому подивитися на ваш інтер'єр, досить використовувати трохи цегляної вкладки.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.10.2019
Просмотрено: 293 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору