• Головна
  • Блог
  • Використання білого кольору в сучасному інтер'єрі

Використання білого кольору в сучасному інтер'єрі

Зміст
Особливості та переваги білого кольору
Як використовувати білий колір в інтер'єрі

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Використання білого кольору в різних інтер'єрах стає модною течією, яке приваблює все більше шанувальників. Білий колір не такий простий, як може здатися. Всього одне невдале рішення і житловий інтер'єр стане нагадувати державна установа чи лікарняну палату. Насправді безліч відтінків білого кольору дозволяє по різному його обіграти. Він може виконувати як основну функцію, так і бути відтіночним елементом інтер'єру, досить просто вміти скористатися особливостями кольору.
 

Особливості та переваги білого кольору

Серед достоїнств білого кольору, варто виділити наступні переваги:
 
  • можливість візуально збільшувати простір, що дозволяє використовувати білий колір для фарбування стін в будь-яких кімнатах, незалежно від їх призначення;
  • використання спеціальних складів для будівельних матеріалів дозволяє зберігати чистоту поверхні протягом тривалого часу, додатково на білому кольорі практично не видно подряпини, відбитки пальців і осідає пил.
Для домашнього інтер'єру можна використовувати різні будівельні матеріали білого кольору - фарбу, декоративну штукатурку, плитку, шпалери і т.п. Вибір обмежується виключно дизайнерською фантазією. Але, для домашнього інтер'єру найкраще використовувати саме фарбу. При цьому при виборі жалюзі або тканинних ролет для вікон, не обов'язково використовувати білосніжні варіанти. Застосування кольорових матеріалів дозволить подивитися на звичну кімнату з нової точки зору, якщо додати не кольорові жалюзі, а кольору топленого молока.
 
У деяких випадках можна змішувати декілька матеріалів, що тільки додасть фактурності інтер'єру. Додатково білий колір ніколи не набридає, що дозволяє служити йому відмінним фоном для будь-якого інтер'єру. Ви в будь-який момент зможете оновити меблі, так як вам не потрібно буде перебирати варіанти, які будуть поєднуватися з кольором стін, адже білий колір універсальний.
 

Як використовувати білий колір в інтер'єрі

Білий колір дозволяє розставити акценти в квартирі за допомогою аксесуарів і предметів меблів. Стіни залишаються непомітними і грають роль розширювача простору. Натуральні і штучні квіти, постери і картини, крісла і кушетки, полички - будь-який елемент буде виглядати на стіні доречно і привабливо.
 
Білий колір здатний відбивати світло, як від системи освітлення, так і штучний. Найкраще з цим завданням справляються глянцеві поверхні. Подібний ефект надає своєрідну легкість і невагомість приміщенню. Найголовніше - визначитися з відтінками. Білий, як і будь-який колір, має безліч відтінків. Різноманітність колірних варіантів дозволяє створити в приміщенні теплу або холодну атмосферу. Єдине, що не можна використовувати єдиний відтінок для всіх поверхонь. Рекомендується для стін і стелі використовувати суміжні кольору, які не будуть зливатися в один.
 
Універсальність білого кольору дозволяє використовувати його в будь-якому інтер'єрі - від скандинавського до хай-тека, все залежить виключно від вашого бажання. При цьому ви зможете час від часу експериментувати з різними напрямками, не проводячи капітальний ремонт, досить просто оновити меблі та аксесуари.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 4
Коментарі
Лада 24.10.2019 в 17:00
new comment
Белый цвет в интерьере, делает помещение просторным и светлым, это одно из его преимуществ.
Erika 29.10.2020 в 19:59
new comment
Ну так же вес быстро пачкается, и убирать приходится намного чаще, чем обычно хочу заметить.
Ангелина 22.10.2019 в 07:58
new comment
Хотя белый цвет не очень практичный, но он позволяет создать ощущение простора в комнате. Особенно я люблю белые потолки и белые гардины, комната кажется намного уютнее и светлее.
Anna 27.10.2019 в 17:03
new comment
Согласна, даже небольшая светлая комната выглядит просторной и свободной. Хочу себя такую, ещё и в минимализме.
Отменить
Додати коментар
Дизайн спальні в хрущовці
У 60-ті роки ХХ століття на світ з'явилися панельні будинки, іменовані в народі на честь їх «батька-засновника» хрущовками. У той час це був відмінний варіант для тимчасового (25-30 років) забезпечення населення зростаючих міст житловою площею. Але сьогодні багато хто з нас як і раніше змушені мати справу з цим дивом радянського домострою. І наше завдання - сформулювати корисні поради, якими ви зможете скористатися для поліпшення не тільки зовнішнього вигляду, але і функціонального наповнення вашої квартири. Продумуючи майбутній дизайн, візьміть за правило уникати поєднання кількох стилів, які найчастіше використовували наші бабусі при оформлення інтер'єру спальні в хрущовці.
Детальніше
Як втілити дизайн вітальні суміщеної з кухнею
Як втілити дизайн вітальні суміщеної з кухнею
Ще зовсім недавно мрія поєднати кухню з вітальні здавалася недосяжною. Багато, затамувавши подих, розглядали унікальні фото дизайну кухні-вітальні. Інтер'єр об'єднаних просторих приміщень з вбудованими меблями і побутовою обладнанням втілював ідею єдиного функціонального простору, де все розташовувалося до місця.
Ідеї перепланування однокімнатної квартири
Ідеї перепланування однокімнатної квартири
Функціонально використовувати кожен сантиметр - головне завдання власників однокімнатних квартир. Ми дізналися, як перетворити однушку в затишну студію, компактну двушку і навіть троячку. Сьогодні рідкісний ремонт обходиться без перепланування. Вже нікого не здивувати різноманітністю планувальних рішень в просторих приміщеннях, де кожен для себе вирішує, де у нього буде спальня, а де вітальня. Але що ж робити тим, кому житло дісталося в типовому панельному будинку, та ще й однокімнатне? Професійні дизайнери запропонували кілька варіантів облаштування однушки в різних типах будинках - панельних, цегляних, блокових - і для різних типів мешканців. Не забувайте: дані перепланування вимагають індивідуального розгляду і узгодження.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00