Використання білого кольору в сучасному інтер'єрі

Використання білого кольору в сучасному інтер'єрі

Використання білого кольору в різних інтер'єрах стає модною течією, яке приваблює все більше шанувальників. Білий колір не такий простий, як може здатися. Всього одне невдале рішення і житловий інтер'єр стане нагадувати державна установа чи лікарняну палату. Насправді безліч відтінків білого кольору дозволяє по різному його обіграти. Він може виконувати як основну функцію, так і бути відтіночним елементом інтер'єру, досить просто вміти скористатися особливостями кольору.
 

Особливості та переваги білого кольору

Серед достоїнств білого кольору, варто виділити наступні переваги:
 
  • можливість візуально збільшувати простір, що дозволяє використовувати білий колір для фарбування стін в будь-яких кімнатах, незалежно від їх призначення;
  • використання спеціальних складів для будівельних матеріалів дозволяє зберігати чистоту поверхні протягом тривалого часу, додатково на білому кольорі практично не видно подряпини, відбитки пальців і осідає пил.
Для домашнього інтер'єру можна використовувати різні будівельні матеріали білого кольору - фарбу, декоративну штукатурку, плитку, шпалери і т.п. Вибір обмежується виключно дизайнерською фантазією. Але, для домашнього інтер'єру найкраще використовувати саме фарбу. При цьому при виборі жалюзі або тканинних ролет для вікон, не обов'язково використовувати білосніжні варіанти. Застосування кольорових матеріалів дозволить подивитися на звичну кімнату з нової точки зору, якщо додати не кольорові жалюзі, а кольору топленого молока.
 
У деяких випадках можна змішувати декілька матеріалів, що тільки додасть фактурності інтер'єру. Додатково білий колір ніколи не набридає, що дозволяє служити йому відмінним фоном для будь-якого інтер'єру. Ви в будь-який момент зможете оновити меблі, так як вам не потрібно буде перебирати варіанти, які будуть поєднуватися з кольором стін, адже білий колір універсальний.
 

Як використовувати білий колір в інтер'єрі

Білий колір дозволяє розставити акценти в квартирі за допомогою аксесуарів і предметів меблів. Стіни залишаються непомітними і грають роль розширювача простору. Натуральні і штучні квіти, постери і картини, крісла і кушетки, полички - будь-який елемент буде виглядати на стіні доречно і привабливо.
 
Білий колір здатний відбивати світло, як від системи освітлення, так і штучний. Найкраще з цим завданням справляються глянцеві поверхні. Подібний ефект надає своєрідну легкість і невагомість приміщенню. Найголовніше - визначитися з відтінками. Білий, як і будь-який колір, має безліч відтінків. Різноманітність колірних варіантів дозволяє створити в приміщенні теплу або холодну атмосферу. Єдине, що не можна використовувати єдиний відтінок для всіх поверхонь. Рекомендується для стін і стелі використовувати суміжні кольору, які не будуть зливатися в один.
 
Універсальність білого кольору дозволяє використовувати його в будь-якому інтер'єрі - від скандинавського до хай-тека, все залежить виключно від вашого бажання. При цьому ви зможете час від часу експериментувати з різними напрямками, не проводячи капітальний ремонт, досить просто оновити меблі та аксесуари.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.10.2019
Просмотрено: 293 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору