• Головна
  • Блог
  • Використання білого кольору в сучасному інтер'єрі

Використання білого кольору в сучасному інтер'єрі

Зміст
Особливості та переваги білого кольору
Як використовувати білий колір в інтер'єрі

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Використання білого кольору в різних інтер'єрах стає модною течією, яке приваблює все більше шанувальників. Білий колір не такий простий, як може здатися. Всього одне невдале рішення і житловий інтер'єр стане нагадувати державна установа чи лікарняну палату. Насправді безліч відтінків білого кольору дозволяє по різному його обіграти. Він може виконувати як основну функцію, так і бути відтіночним елементом інтер'єру, досить просто вміти скористатися особливостями кольору.
 

Особливості та переваги білого кольору

Серед достоїнств білого кольору, варто виділити наступні переваги:
 
  • можливість візуально збільшувати простір, що дозволяє використовувати білий колір для фарбування стін в будь-яких кімнатах, незалежно від їх призначення;
  • використання спеціальних складів для будівельних матеріалів дозволяє зберігати чистоту поверхні протягом тривалого часу, додатково на білому кольорі практично не видно подряпини, відбитки пальців і осідає пил.
Для домашнього інтер'єру можна використовувати різні будівельні матеріали білого кольору - фарбу, декоративну штукатурку, плитку, шпалери і т.п. Вибір обмежується виключно дизайнерською фантазією. Але, для домашнього інтер'єру найкраще використовувати саме фарбу. При цьому при виборі жалюзі або тканинних ролет для вікон, не обов'язково використовувати білосніжні варіанти. Застосування кольорових матеріалів дозволить подивитися на звичну кімнату з нової точки зору, якщо додати не кольорові жалюзі, а кольору топленого молока.
 
У деяких випадках можна змішувати декілька матеріалів, що тільки додасть фактурності інтер'єру. Додатково білий колір ніколи не набридає, що дозволяє служити йому відмінним фоном для будь-якого інтер'єру. Ви в будь-який момент зможете оновити меблі, так як вам не потрібно буде перебирати варіанти, які будуть поєднуватися з кольором стін, адже білий колір універсальний.
 

Як використовувати білий колір в інтер'єрі

Білий колір дозволяє розставити акценти в квартирі за допомогою аксесуарів і предметів меблів. Стіни залишаються непомітними і грають роль розширювача простору. Натуральні і штучні квіти, постери і картини, крісла і кушетки, полички - будь-який елемент буде виглядати на стіні доречно і привабливо.
 
Білий колір здатний відбивати світло, як від системи освітлення, так і штучний. Найкраще з цим завданням справляються глянцеві поверхні. Подібний ефект надає своєрідну легкість і невагомість приміщенню. Найголовніше - визначитися з відтінками. Білий, як і будь-який колір, має безліч відтінків. Різноманітність колірних варіантів дозволяє створити в приміщенні теплу або холодну атмосферу. Єдине, що не можна використовувати єдиний відтінок для всіх поверхонь. Рекомендується для стін і стелі використовувати суміжні кольору, які не будуть зливатися в один.
 
Універсальність білого кольору дозволяє використовувати його в будь-якому інтер'єрі - від скандинавського до хай-тека, все залежить виключно від вашого бажання. При цьому ви зможете час від часу експериментувати з різними напрямками, не проводячи капітальний ремонт, досить просто оновити меблі та аксесуари.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 4
Коментарі
Лада 24.10.2019 в 17:00
new comment
Белый цвет в интерьере, делает помещение просторным и светлым, это одно из его преимуществ.
Erika 29.10.2020 в 19:59
new comment
Ну так же вес быстро пачкается, и убирать приходится намного чаще, чем обычно хочу заметить.
Ангелина 22.10.2019 в 07:58
new comment
Хотя белый цвет не очень практичный, но он позволяет создать ощущение простора в комнате. Особенно я люблю белые потолки и белые гардины, комната кажется намного уютнее и светлее.
Anna 27.10.2019 в 17:03
new comment
Согласна, даже небольшая светлая комната выглядит просторной и свободной. Хочу себя такую, ещё и в минимализме.
Отменить
Додати коментар
Дорогі матеріали в обробці: розкіш чи інвестиція в спокійне майбутнє?
У дизайні інтер'єру важливу роль відіграють матеріали для обробки. І якщо не хочете кожні пару років переробляти ремонт, варто вкластися один раз в якісну обробку. Наш Дизайнер розповість про плюси і мінуси дорогих і актуальних оздоблювальних матеріалів.
Детальніше
Стиль авангард в інтер'єрі
Стиль авангард в інтер'єрі
Авангард досить серйозно виділяється на тлі інших сучасних еклектичних стилів. Авангард, безумовно, це стиль про поєднання непоєднуваного, при цьому, це робиться настільки легко, невимушено і гармонійно, що в цілому, все виглядає досить єдиним концептом.
Кольорові петлі для вікон
Кольорові петлі для вікон
Навіщо виробники пластикових вікон випускають кольорові петлі? Кольорові ручки і петлі для вікон. Встановлюючи пластикові вікна, кожен бажає, щоб вони гармонійно виглядали в інтер'єрі приміщення.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00